יאללה מכבי! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאללה מכבי!

amilo

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להוא שקרא לי בן 13, ה16 לא מייצג את הגיל שלי ובטח על אחת כמה וכמה זה לא עניינך. מה שעוד זה רחוק מלהוות אינדקציה לרמה השכלית שלי שגם ככה היא כנראה גבוהה משל רוב הילדים פה שעוד מתקשים להבדיל בין "אם" ל"עם".

ולעניין:

מכבי לא מייצגת אותי, מצטער.

גם לא העובדה שיש לה רק ישראלי אחד שאשכרה זוכה לדקות משחק. אני מאחל למועדון העונה לשם מכבי "עלית" ת"א את כל הרע שבעולם, בעיקר בגלל דון שמעון המאפיונר, שהרס את כל ליגת הכדורז"ל ממזמן.

ולהוא שחתך אותי עם טיעונים מנצחים ויכולת דיון מרשימה כגון "דפקט", מטומטמים כמוך לא שווים תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו חבר'ה לא צריך להגזים, שלא יתרסק המטוס ושכולם יחזרו בריאים ושלמים לארץ.

אנחנו שונאים את מכבי ת"א בכדורסל בגלל כל ההילה הזאת סביב הקבוצה, אני מתערב איתכם שאם הם לא היו בפיינל פור ולא היו מצליחים כ"כ באירופה לא הייתם שומעים על כל בנאדם שני כמה שהוא אוהב ואוהב אותם וכמה שהוא מקווה שהם ניצחו ו"צהוב עולה" ובלה בלה בלה... נוח ללכת איתם כשהם מצליחים אבל כשהייתה שנה שלא הלך להם והם לא עלו כולם היו בשקט וגם האוהדים השרופים שלהם שתקו.

וכל ה-100 אלף שתמיד באים בחגיגות זה לא אוהדים של מכבי ת"א זה אנשים שבאים לחגוג כי הם אוהבים לחגוג בלי שום סיבה מיוחדת, הם מצידי אוהדים של נבחרת , ברגע שמכבי לא יהיו בצמרת האירופאית לא תשמעו מהם מילה ויהיה לנו קצת שקט פה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה גם כן כל היפי נפש האלה מי ישמע :bash: :bash: :bash:

אתם אומרים את זה כי אתם לא אוהדים מכבי, וזכותכם וגם בגלל שכדורסל הוא לא מקצוע מי יודע מה באירופה אבל אין להמעיט מההישג האדיר הזה!!!

ובקשר לזרים יש לי משהו אחד להגיד - חלאס!! נחרש ומכל חור אפשרי.

אין דבר כזה, כיום ואל תגידו לי בעבר כי זה ממש שונה, שקבוצה ישראלית תצליח להגיע לגמר אירופאי מכובד, לו דווקא כדורגל כאשר רוב הקבוצה בנויה משחקנים ישראלים, פשוט לא יכול להיות דבר כזה ולא יהיה זה אבוד. אנחנו מדינה מאוד קטנה ומאוד קשה ליצור כמות של כוכבים ברמה כזאת גבוה שיהיו שחקנים ואפילו בלתי אפשרי. הסיכוי שיצא לך בארץ שחקן טוב ותגלה אותו הוא אחד ללא יודע מה כיוון שבארץ יש כולה 6 מיליון איש מיליון ערבים ועוד 3 מיליון מעל גיל 30 בקיצור אין לך סיכוי כזה כמה שתנסה ולמכבי יש הרבה קבוצות נוער, בקיצור אין סיכוי אבוד, יש זרים טובים כי מה לעשות מדינות אחרות או קבוצות אחרות לא שמקיעות יותר במכבי בלימוד המקומיים אלא בגלל שהמדינה שלהם יותר גדולה ולא 6 מיליון וככה שתנסו להתווכח על זה זה נכון.

אני רוצה לראות היום קבוצת כדורגל קמה ומגיעה למעמד אירופאי מכובד כאשר רובה שחקנים ישראלים - אפשר לחכות גם 100 שנה זה לא יעזור. לשחק כדורגל כדורסל זה דברים מולדים מה גם שבכדורסל צריך גם גובה. בנאדם שלא יכול לקפוץ 3 מטר לא משנה כמה אימונים תעשה לו, הוא לא יקפוץ 3 מטר כי אין לו את הנתונים האלה וזהו, כנ"ל על כדורסל. מה שלא תעשה ממדינה כ"כ קטנה לא תוכל להוציא כוכבי כדורסל ברמה אירופאית כי מה לעשות מדינות אירופאיות לא מונות 6 מיליון איש, הכמות הזאת הן ערים באירופה.

חוץ מזה שסתכלו אפילו על יוסי בניון לדוג', בנאדם משחק בקב' בח"ול וכל משחק של הקבוצה שלו משרים גם אם הוא לא פותח, למה כי הוא שחקן ישראלי שאם אפשר להגדיר את זה ככה, אז נגיד מצליח. אם אותה קבוצה של יוסי בניון תגיע לאיזה מעמד גבוה אז גם ישדרו ואם הוא יפקיע גול בכלל בכל העיתונים יהיה כתבת שער.

אז שמדובר בקבוצה ישראלית שכל הצוות המקצועי שלה ישראלי, שכמעט חצי מהסגל שלה ישראלי (גם אם לא משחק) והשחקנים הישראלים קולעים בממוצע 13 נק' למשחק שזה בכלל לא פסול לדעתי ברמה כזו גבוה של אירופה. בהושוואה לכדורגל זה כמו ששחקן ישראלי יפקיע גול במעמד כמו שמינית גמר במקרה קיצוני או במקרה נורמאלי בשלב הבתים המאוחרים (כמובן עם התייחסות גם לכך שהכדורגל באירופה הוא ברמה הכי גבוה מה שלא ניתן לומר על הכדורסל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו חבר'ה לא צריך להגזים, שלא יתרסק המטוס ושכולם יחזרו בריאים ושלמים לארץ.

אנחנו שונאים את מכבי ת"א בכדורסל בגלל כל ההילה הזאת סביב הקבוצה, אני מתערב איתכם שאם הם לא היו בפיינל פור ולא היו מצליחים כ"כ באירופה לא הייתם שומעים על כל בנאדם שני כמה שהוא אוהב ואוהב אותם וכמה שהוא מקווה שהם ניצחו ו"צהוב עולה" ובלה בלה בלה... נוח ללכת איתם כשהם מצליחים אבל כשהייתה שנה שלא הלך להם והם לא עלו כולם היו בשקט וגם האוהדים השרופים שלהם שתקו.

וכל ה-100 אלף שתמיד באים בחגיגות זה לא אוהדים של מכבי ת"א זה אנשים שבאים לחגוג כי הם אוהבים לחגוג בלי שום סיבה מיוחדת, הם מצידי אוהדים של נבחרת , ברגע שמכבי לא יהיו בצמרת האירופאית לא תשמעו מהם מילה ויהיה לנו קצת שקט פה. ;)

אותם אוהדים גם אם היה מדובר בנבחרת והיא לא הייתה מצליחה, הם לא היו באים לחגוג.

שהרי אם כן היא הייתה מצליחה היו באים יותר מ-100 אלף כי גם הם "סתם אוהבים לחגוג" .

בקיצור חלאס זיבולי שכל.. :bash:

עריכה: הא.. וכל אלה שאומרים שמכבי לא מייצגת אותם, ורק נבחרת . אז אוקיי שברגע שנבחרת בכדורגל רק ואני מדגיש רק תגיע למונדיאל אני אהוד אותה או בכדורסל תגיע לאיזה מעמד גבוה. 2 הדברים האלה לא יקרו בזמן הקרוב ועד אז אני אוהב מכבי. וכן גם אם חיפה תגיע לאיזה מעמד אירופאי גבוה אני אאחל לה בהצלחה כי איך שלא תראו היא מייצגת את המדינה שלי וזה למרות שאני בכלל לא שרוף עליהם כמו מכבי.

אני שהפועל שנה שעברה זכתה בגביע יול"ב מאוד שמחתי כי זה הראה שהרמה של הכדורסל בארץ מאוד.

בכל אופן אם קבוצה ישראלית רוצה להגיע למעמד גבוה באיזה מקצוע נחשב טיפה באירופה ולו דווקא כדורגל היא חייבת לשלב זרים בצורה בולטת ולא יעזור לכם כמה תבכו, יש דברים שהם בגדר אפשרי ויש כאלה שלא, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מזבל את השכל, לא נראה לך מוזר שמועדון פרטי זוכה ליחס של נבחרת לאומית? מכבי ת"א לא מייצגת את , מכבי מייצגת את מכבי. תראה, כל הכבוד למכבי על ההישגים שלה, אבל אין שום סיבה שיהיה כל כך הרבה רעש סביבה בתקשורת ואני בהחלט רואה איך זה מעצבן אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התגובה הדבילית הזאת

"אין סיבה שמועדון פרטי יזכה ליחס של נבחרת לאומית"

אז מה אתה מציע לשים את מכבי ברשימת איגנור?!

זו תופעה שקוראת, ואם ככה- כנראה שיש לה סיבה, גם אם זה מעצבן אנשים מסויימים....

הסיבה היא- שאנשים מחפשים סמלים לאומיים שיהוו מקור לגאווה לאומית- ובמשך השנים מכבי היא היחידה שמספקת את הרצון הזה.

מן הסתם אם הדבר מעניין את הציבור, אז התקשורת עוסקת בו באותו היקף, כי התקשורת באה לעות על דרישות הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת לא ממש סותר את דברי. זה שהרבה אנשים חושבים שמכבי מייצגת את לא אומר שזה המצב.

אני לא אומר שאסור לאנשים לאהוד את מכבי (בתגובה לעניין רשימת האיגנור), אני רק אומר שזה לא בסדר שכאשר מישהו מביע את אי-אהבתו לקבוצה ישר קופצים עליו כאילו הוא מינימום בוגד במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה מיועדת לאותם משתמשים שייחלו שהמטוס יתרסק בדרך חזרה:

אתם אמיתיים? ::)

לא, הם פיקציה שקיימת רק באינטנרט, בחיים האמיתיים הם לא היו מעיזים להגיד את זה בפומבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם פיקציה שקיימת רק באינטנרט, בחיים האמיתיים הם לא היו מעיזים להגיד את זה בפומבי

טוב, אני מניח את הפרישה בצד רק בשביל הצהרה כזאת.

למה שאני לא אומר כזה דבר בפומבי? (וכבר אמרתי)

יש משהו או מישהו ספציפי שאני אמור לחשוש ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מניח את הפרישה בצד רק בשביל הצהרה כזאת.

למה שאני לא אומר כזה דבר בפומבי? (וכבר אמרתי)

יש משהו או מישהו ספציפי שאני אמור לחשוש ממנו?

כן, שהפרצוף מלא פצעונים שלך לא יראה יותר גרוע ממה שהוא נראה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...