אוברקלוק למעבד amd 3200- קירור ביג טייפון - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק למעבד amd 3200- קירור ביג טייפון

shlomibandit

Recommended Posts

סבבה אחי תודה..

יש לי שאלה .. בהתחלה איך שאני מתחיל את האובר קלוק , אומרים שצריך להעלות אותו לאט לאט , אבל בהתחלה הראשונית אני יכול נגיד להעלות אותו 200 מגה הרץ.. ואז מ200 להעלות אותו כל פעם עוד 30 נגיד וליראות במאמץ של נגיד משחק או משהו אם אין בעיות???וכך להמשיך את האובר קלוק??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להעלות את המעבד שלך כמעט בוודאות ל 2300 בלי שום בעיה מיוחדת ובד"כ גם בלי תוספת מתח.

כל עוד אתה לא מעלה מתח אין שום בעיה ואתה יכול להעלות תדר בלי לפחד.

אל תשכח להוריד את הזכרונות ל 166 ואת ה HTT ל X4 לפני שאתה מעלה תדר HTT. אם תצליח להגיע יותר רחוק תצטרך להריד HTT ל X3 וזכרונות ל 150.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה תודה אחי

אז מה אתה אומר בתחילה אפילו אני יכול להעלות את ההרץ ישר ל2300 ואז לאט לאט להמשיך לעלות??? אני ניראה לי רוצה ככה 2400-2500 להגיע

גם אם אפשר יותר זה מספק אותי..

ויש לי שאלה .. עד עכשיו הספק שלי החזיק את המערכת מצויין , יש לי את המחשב חצי שנה ולא היה לי בכלל בעיות הכל עובד חלק , והוא ככה נגיד עכשיו על 33 מעלות שזה ניראה לי סביר והוא סבבה..

השאלה שלי אם אני יעשה אובר קלוק הוא יעמוד בלחץ ??? או שזה לא משנה ואני יכול לעשות אובר קלוק ואם זה החזיק את המערכת גם זה יחזיק עם האובר קלוק וזה שטויות? או שזה לא יחזיק ? בבקשה לפני שאני עושה את האובר אני רוצה לדעת .. אז תגובות..

נ.ב: המםרט שלי שוב בדף הקודם , הספק שיש לי זה מה שבא עם המארז של קומפלוקייס 400 וואט היק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מקסימום.. אני יחזיר את ההגדרות לדיפיקולט...

יש לי שאלה .. אני עכשיו באובר עלוב חח של 2110.. העליתי את זה ל 211 fps

עשכיו אני רוצה להעלות את זה ל 230 fps

כדי להגיע ל 2300 הרץ לבנתיים , השאלה שלי אם אני צריך לשנות את המתח בשביל כזה אובר .. או לא??

וצריך אולי להוריד את המכפלה של הזיכרונות מ5 ל 3?? או להשאיר את זה כמו שזה?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדגע במכפלה כל עוד אתה לא רואה שיש צורך בזה...

ואתה לא אמור להעלות מתח שאתה ב2300, זה עדיין לא השלה. אבל כל מעבד זה שונה כעיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אוקיי.. אז כרגע אני יעלה את המעבד ל2300 ואני יכנס לs&m יריץ בדיקה ויראה אם זה יציב..

אני יגיד כאן עוד כמה זמן אם זה יציב או לא..

חחחחחחחחחחחחחח אתם לא יודעים מה קרה לי עכשיוווווו

אחרי שעשיתי את האובר ל2300 המחשב שלי פשוט ניכבה

אחרי שהדלקתי אותו לא ראו כלום במסך

פשוט מסך שחור

למזלי יש לי חבר שמבין בכל השטויות האלה , אז דיברתי איתו הוא אמר לי להוציא את הבטריה שעל הלוח אם

ולהחזיר אותה אחרי איזה 10 דק'

ולאפס את הביוס

כך עשיתי והחזרתי את הכל למה שהיה בעבר , לא ניראה לי שאני יעשה בסוף את האובר קלוק הזה

כולכך פחדתי שכמעט השתנתי במכנסיים שהמחשב לא עלה

חחחחח

תודה בכל זאת לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך לא משאיר את זה על 2200 ולא כלום

המהירות מספיקה לי סתם עשיתי את זה כי רציתי להעלות את זה ככה עד 2500 +-

אבל אם יש ככה בעיות ואני לא משהו מבין בזה

אני מעדיף לא לגעת בזה ולהשאיר את זה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אוקיי.. אז כרגע אני יעלה את המעבד ל2300 ואני יכנס לs&m יריץ בדיקה ויראה אם זה יציב..

אני יגיד כאן עוד כמה זמן אם זה יציב או לא..

חחחחחחחחחחחחחח אתם לא יודעים מה קרה לי עכשיוווווו

אחרי שעשיתי את האובר ל2300 המחשב שלי פשוט ניכבה

אחרי שהדלקתי אותו לא ראו כלום במסך

פשוט מסך שחור

למזלי יש לי חבר שמבין בכל השטויות האלה , אז דיברתי איתו הוא אמר לי להוציא את הבטריה שעל הלוח אם

ולהחזיר אותה אחרי איזה 10 דק'

ולאפס את הביוס

כך עשיתי והחזרתי את הכל למה שהיה בעבר , לא ניראה לי שאני יעשה בסוף את האובר קלוק הזה

כולכך פחדתי שכמעט השתנתי במכנסיים שהמחשב לא עלה

חחחחח

תודה בכל זאת לכולם

למה לעשות שטויות ולהקפיץ ישר ל 2300??? קצת סבלנות... תשים מחלק מאוד נמוך כדי לנטרל את הזכרונות ולבדוק רק את המעבד. תעלה לאט לאט את ה HTT (בערך 5 כל פעם) , ותבדוק כמה דקות בתוכנת מאמץ, אם הכל יציב, תעלה שוב את ה HTT, כשהמעבד לא יציב תעלה קצת את המתח ותבדוק שוב, אם יציב תעלה שוב HTT וכך הלאה עד שתגיע למהירות שאתה מרוצה ממנה. ואז תעשה בדיקות מאמץ יותר ארוכות עד שאתה מגיע ליציבות מלאה. כמובן אל תשכח לבדוק טמפ' במאמץ.

כשאתה מסיים עם המעבד תשנה את המחלקים כדי לנטרל את המעבד ותעשה אותו דבר לזכרונות.

תעשה את ככה לאט ולא תצטרך לעשות שום RESET ל MB ותקבל OC יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...