מפרט ב-5k ללא מסך - לקנות או לחכות ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב-5k ללא מסך - לקנות או לחכות ?

AppleJack

Recommended Posts

לא הייתי בטוח אם לפתוח thread פה או במפרטי מחשב, אז פתחתי בשניהם :kopfpatsch:

אני מתכנן לקנות מחשב חדש לאחי. התוכנית כרגע היא לקנות X2 3800 והחליף עם ה-athlon64 3200 שלי. בנוסף לשים לעצמי טובים יותר ולתת לו את שלי. בקיצור - לשדרג את שלי על הדרך...

בניתי מפרט ב-5k. אני לא זקוק להמלצות לגבי החלקים עצמם, למעט 2x512 עם תזמונים נמוכים (בסביבות 800 ש"ח)

השאלות העיקריות שלי הן:

האם לרכוש את המחשב כבר עכשיו, או לחכות לתושבת AM2 ... (מבחינת ביצועים)

אם אני מחכה ל-AM2, יהיה לי קצת יותר קשה לעשות את ההחלפות (כמובן שה-AM2 יבוא למחשב שלי - לוח+מעבד+זכרון. וחבל כי יש לי אחלה לוח כרגע)

* אז מתי בעצם נראה בישראל את הצ'יפסט החדש?

* האם תוספת הביצועים שווה את הזמן שצריך לחכות?

* האם המחיר אמור להיות גבוה משמעותית מהמחירים כיום (מעבדים\לוחות)? אחרי הכל אני לא מעוניין לעבור את ה-5500ש"ח.

* האם מתוכננים לצאת מעבדים כפולי ל-AM2 בתאריך המדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח את הלוח הזה:

http://www.asrock.com/product/939SLI32-eSATA2.htm

ומתי שיצא AM2 תוכל לקנות כרטיס מיוחד ולשים עליו את הAM2.....

אני מתכננן לקנות הכל במכה, לא יעזור לי אפשרות ל-AM2 לעתיד. אם אני מחכה, כבר עדיף לי .... לחכות :)

חוץ מזה הלוח הזה תומך ב-ddr400. מה הקטע... אני בספק אם הוא יותר טוב ממה שיש לי כרגע.

עצה שלי

חכה למעבדים החדשים של -הקונרו

זה כבר המון זמן לחכות, לא ? שלא נדבר על המחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכננן לקנות הכל במכה, לא יעזור לי אפשרות ל-AM2 לעתיד כי אני כבר רוצה לקנות dual . אם אני מחכה, כבר עדיף לי .... לחכות :)

חוץ מזה הלוח הזה תומך ב-ddr400. מה הקטע... אני בספק אם הוא יותר טוב ממה שיש לי כרגע.

אין לוחות שתומכים ביותר מDDR400..!!..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הכרטיס של הלוח לסוקט AM2 אתה תמצא סוקט AM2 כמובן ו-4 סלוטים לזכרונות DDR2

אגב אם אתה מתכנן על מפרט שבו X2 3800 הייתי מחכה לקונרו / AM2

או לפחות להתבהרות המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד הכרטיס הזה... רק לא עוזר לי הרבה... אם אני מחכה ל-AM2 או קונרו אני לא צריך עכשיו :P

המשימה - לשדרג את המחשב שלי (ראה חתימה) באותה הזדמנות, על חשבון המפרט החדש. :smile1:

השאלה - לחכות ל-AM2 או לא - [לוחNF5+מעבדAM2x2+זכרונותDDR2] לעומת [מעבד939x2+זכרונותDDR1_CL2]

שווה את הטירחה לשדרג ל-AM2 מהמצב הנוכחי או לעשות שידרוג "קליל" כבר מחר?

אינטל עלול לעשות לי המון כאב ראש. במיוחד כשיש לי רק ~5000ש"ח למפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מבולבל.

אם נעזוב לרגע את המחירים והקונרו בצד (מי יודע מתי הוא יצא) , כדי לחכות ולשדרג ל-AM2 או לשדרג עכשיו לכפול ליבה (939) וכו'... ?

זה כל מה שאני רוצה לדעת.

(השדרוג יתבצע בכל מקרה, אבל אם אני מחכה ל-AM2 יהיה לי קצת יותר מסובך לבצע את השדרוג עצמו).

אז בהתייחס לנתונים שלי עכשיו, האם זה הבדל משמעותי בין AM2 כפול ליבה עם ל-939 כפול עם DDR1 ותזמונים נמוכים?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אח שלי... יש לך מפרט בן אלף ז*** ניראה לי שאתה סתם חסר סבלנות עזוב אותך מה רע לך במחשב הזה תיראה איזה לוח ומעבד ועזוב תכרטיס מסך

חכה עוד קצת חודש חודשיים גג תביא את ה AM2 או את הקונרו זה לא שיש לך 2 חביבי יש לך חתיכת מפרט אין לך מה לקנות עכשיו סוקט 939 זה סתם בזבוז

חבל לא שווה להשקיע בסוקטים שעוד חודשיים יהיו דור ב'

עצה שלי תחכה עוד חודשיים ואז תשדרג חבל על הכסף עכשיו באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא טיפוס שמשדרג את המחשב כל כמה חודשים. עכשיו יש לי הזדמנות לקפוץ על הקנייה של מחשב נוסף ולהחליף איתו חלקים.

השאלה פה היא לא אם אני צריך שדרוג או לא, אלא איזה סוג של שידרוג אני יעשה...

אני לא מוציא שקל... והמפרט ממנו אני אמור "לשלוף" חלקים לעצמי צריך לעמוד על ~5000 ש"ח (ללא מסך)

בכל מקרה, 939 או AM2 אני לא רואה את עצמי משדרג יותר עד המחשב הבא שלי... (כמה שנים שהוא יחזיק)

אז אני שואל, שווה את הטרחה לחכות ולהשקיע בשדרוג ל-AM2 או להשקיע פחות עכשיו ולשדרג רק מעבד 939 + זכרון ?

חבל לא שווה להשקיע בסוקטים שעוד חודשיים יהיו דור ב'

אז "דור א'" יהווה כזה הבדל רציני מדור ב' עוד חודש-חודשיים ? (לא איכפת לי מאופציות שידרוג עתידיות כי אני לא אנצל את זה גם ככה)

בואו נעשה את זה פשוט יותר... עוד רגע אני מתחיל להזיע פה...

כמה אתם מעריכים שיעלה לי Nforce5 + X2 3800 AM2 + 800 בעוד חודשיים

והאם תוספת הביצועים לעומת הלוח שיש לי עכשיו(939) + X2 3800 + DDR1 CL2 תהיה שווה את זה ?! (זמן\מחיר\ביצועים\החלפת לוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...