איזה מעבד לקנות 805/820/930 או משהו אחר שברשימה...? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד לקנות 805/820/930 או משהו אחר שברשימה...?

SweeT_EviL

Recommended Posts

תראו יש לי רשימה של מעבדים שאני יכול לקנות מהדילרים של KSP ואני לא יודע מה לקנות

התקיב שלי לא בשמים (אין משהו מוגדר) עד לאחרונה רציתי לקנות את ה805D שמחירו ירד ל147$ ללא מעמ - בתחתית העמוד אני שמתי תמחירון

אבל ראיתי שאני יכול לקנות את ה820D ב199$ ללא מעמ אבל מכיוון שיש להם אותו כמות קאש אז אני יכול פשוט לעשות OC ולהגיע אליו ולעבור אותו (גם מעבר ל830D)

אבל עכשיו ראיתי שאני יכול לקנות את ה930D במחיר של 260$ ללא מעמ שיחסית זה זול מאוד(בנעה הוא עולה 1700) אל תשאלו על ה920 כי משום מה הוא עולה 296$ =\

בכל אופן יש לי כסף ל805D ונשאר לי טיפה עודף

1.השאלה אם שווה לי להשקיע +לחסוך ולהתאמץ להשיג עוד כסף כדי לקחת את ה930D או משהו אחר שאתם ממליצים עליו?

ועוד שאלה אני יודע שעל ה805D הלוח הזה:

asrock 775Dual-880Pro, VIA880, DDR2, AGP, PCI-E

יהיה טוב בשבילו ובשביל המפרט שלי(ראו מפרט כמובן ותתיחסו לדברים שהם come soon או מה שרשמתי שם במקום הרגיל)

2.אז האם 930D או איזה מעבד אחר שאני יקח יהיה טוב בשביל הלוח הזה?

3.והאם הספק שהזמנתי שהוא אמור להגיע יספיק גם לאחר OC?

לפני שאני יביא תתמונה אני חייב לציין שהמעבד שאני הולך לקנות הוא אמור לספק אותי עד לצבא (3 שנים או קצת פחות)ועדיף שאחרי אפילו

והוא בשביל משחקים ותכנות עצבני בעתיד (אני עכשיו סתם לומד תכנות בבצפר =\ )

למי שלא הבין את המחירים הנה תמונה של המחירון למעבדי אינטל (אל תשכחו שזה ללא מעמ)

http://img146.imageshack.us/my.php?image=list4eg.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי..תחכה עד יוני אתה תחסוך עוד 700 שקל.. ובטח עד אז ירדו עוד מחירים של חלקים..

כי יש ירדה של כ 40 אחוז אם אני זוכר טוב במעבדים

ובסכסף של היום אתה יכול לקנות מפלצת שתוזל עוד חודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח תומך ב-D930 מביוס P1.2 (או P1.4 אם מדובר על סטפינג C1 של המעבד)

ורק הלוחות שעליהם יש סטיקר Presler ככה:

775Dual-880Pro.jpg

במחיר של D930 יהיה E6300 עם תדר 1.86GHz ו-2MB L2

אי אפשר לדעת מה יהיו הביצועים שלו

נחכה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...