הוצאת קיטור.. מחכה יותר מחודש למק מיני - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוצאת קיטור.. מחכה יותר מחודש למק מיני

chaplin81

Recommended Posts

אני קניתי את המיני שלי דרך גשר הזהב שהם משווקים של ידע והיה לי אותו בבית תוך יום או יומיים כשידע אמרו שיהיה אותו רק עוד חודש (קצת מוזר אבל נכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תפנה אל חיים2 או שריג.

אני הזמנתי את המק שלי משריג והוא הגיע דיי מהר (הייתי בקבוצה הראשונה שהזמינה), לצערי לאחר ההזמנה והקבלה כבר נפלתי על אזניים ערלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. אני לא יכול לבטל הזמנה (10% ממחיר ההזמנה..) .

חבל שלא שאלתי כאן לפני, לא חשבתי לרגע שיווצר מצב כזה (היו מאוד מבטיחים בשיחה הראשונה..וד"א הייתי בח'ברה של ההזמנה הראשונה)

טוב נו.. נצטרך להסתפק במחשבים של האוני' בנתיים... :nixweiss:

הזמנתי את ה-dou עם 1 ג'יג'ה.. מעניין איזה משחקים ניתן לשחק עליו.. (לא נראה לי שהגרפיקה תסחוב) אם יש למישו כוח לפרט (quake,,doom?) מנסיון..

שאלה: האם ניתן לחבר את המיני ל-TV פשוטה ולקרוא TEXT? (יש לי מסך מחשב.. אבל לפעמים יוצא לי להיות במקומות שאין)

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר ידע מחשבים אז

היה לי את העונג המפוקפק לקנות מהם

אם אנסח בעדינות אז:

מדובר בחבורה של דבילים, אנטיפטים, מטומטמים שמחזיקים ביד זהב אבל מתייחסים אליו כזבל

הם בין הסיבות העקריות שמק לא תופס בארץ

זה פשוט חוויה איומה לעשות איתם עסקים ו או לקבל מהם שרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. אני לא יכול לבטל הזמנה (10% ממחיר ההזמנה..) .

חבל שלא שאלתי כאן לפני, לא חשבתי לרגע שיווצר מצב כזה (היו מאוד מבטיחים בשיחה הראשונה..וד"א הייתי בח'ברה של ההזמנה הראשונה)

טוב נו.. נצטרך להסתפק במחשבים של האוני' בנתיים... :nixweiss:

הזמנתי את ה-dou עם 1 ג'יג'ה.. מעניין איזה משחקים ניתן לשחק עליו.. (לא נראה לי שהגרפיקה תסחוב) אם יש למישו כוח לפרט (quake,,doom?) מנסיון..

שאלה: האם ניתן לחבר את המיני ל-TV פשוטה ולקרוא TEXT? (יש לי מסך מחשב.. אבל לפעמים יוצא לי להיות במקומות שאין)

תודה :xyxthumbs:

מה זה השטויות האלה?

תצעק עליהם שעה בטלפון, כמו שצריך...

ואם אומרים לך תחכה,

בנוסח יפה תמסור להם שאל תשלחו אותו, ואל תנסו לחייב אותי ותחסום תתשלום לידע(הוראת קבע/ויזה ונספחיה...)

זה פשוט בושה שצריך לחכות למשהו יותר מחודש... ועוד שמסובבים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שיש לך עילה לבטל את ההזמנה ואם תחסום את התשלום אליהם בגלל שלא קיבלת את המוצר אין להם מה לעשות (עקרונית הם יכולים לנסות לתבוע אותך על ביטול העסקה אבל קודם כל על סכום כזה לא שווה להם שנית כל הם לא עמדו בצד שלהם של העסקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...