קצת אוברקלוקינג עם 7900GT :) [עדכון עמ 4] - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת אוברקלוקינג עם 7900GT :) [עדכון עמ 4]

Kriz

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצילו!!!! ...

אז ככה.. למען הסר ספק... הזכרונות מגיעים למהירויות כאלה (גם שלי וגם שלו , בעזרת כל תוכנה , גם ATI TOOL) . העין לא רואה ארטיפקטים אבל האלגוריתם שהתוכנה מריצה מזהה את הארטיפקטים (אנומליה של הצורה) לפי תבנית שידועה לה מראש (כך שלמשל הטקסטורה ה7 במערך ה2 צריכה להיות A.. וכשהיא לא מזהה אותה כA לדוגמא היא מודיעה על ארטיפקט)...

ניסיתי להסביר.. אם משהו מבין יותר בנושא הוא מוזמן להרחיב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATR , לא נדמה לי :) ... גם ככה אליאור משדל אותי לשים פלטיר (ואין לי ממש כוח לזה :) ) אז LN? לא נדמה לי ...

ולגבי "ההלחמה של הבדיל"... לא, זה דיו מוליך :) פשוט ונוח (והכי חשוב : כשהכרטיס נשרף , מורידים עם אציטון כל סימן והולכים להחליף אצל היבואן)

Nemesisאיפה אתההה חחח :s05: אתה חייב להגיב על זה ;)

דופק תכרטיס והולך להחליף מהיבואן :lol:

ועוד עם קומבינות לא סתם ככה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATR , לא נדמה לי :) ... גם ככה אליאור משדל אותי לשים פלטיר (ואין לי ממש כוח לזה :) ) אז LN? לא נדמה לי ...

ולגבי "ההלחמה של הבדיל"... לא, זה דיו מוליך :) פשוט ונוח (והכי חשוב : כשהכרטיס נשרף , מורידים עם אציטון כל סימן והולכים להחליף אצל היבואן)

אם אתה מספיק גבר בשביל להתעסק עם הכרטיס, תהיה מספיק גבר בשביל לספוג את הנזק הכספי שאתה גורם אם אתה מקלקל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nemesis, עם כל הכבוד לך, אתה לא אבא שלו ואין לך זכות להגיד לו מה לעשות.

אם היבואן לא שם לב שבוצע OC והתעסקו עם הכרטיס- בעיה שלהם.

והדיון הזה יותר מתאים לפורום OC וקירור.

מועבר--> Loading [||||||||||||||||||||| ] 75% Completed

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Raul,

כלומר אתה דוגל בהונאה ועבירה על החוק מעל דפי הפורום?

או שאתה תמים או שאתה משחק אותה תמים , בכל מקרה עדיף לשתוק אם אין מה להגיד - ואני אומר את זה ללא שום נסיון העלבה או פגיעה בך אחי :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היה פולט את השטות ומייעץ לאנשים כיצד לקלקל את הכרטיס ואחר כך להעלים כל זכר לצורך עבודה בעיניים על היבואן לא הייתי פוצה את פי, להפך - הייתי אומר כל הכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...