Asus מול Abit מול Gigabyte, איזה לוח יותר טוב ויותר אמין? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus מול Abit מול Gigabyte, איזה לוח יותר טוב ויותר אמין?

dingo2

Recommended Posts

SPIRITKNIGHT יקר, תזכיר לי למי המלצתי על INTEL :AR15:

בנוגע לAMD אני לא דוחף אותו לאנשים. "דוחפים" מוצרים לא טובים ו הוא מוצר מעולה.

אני מתעסק במחירת חומרה כבר כמעט 4 שנים. וברגע שאני רואה שיש מפרט שבסה"כ מבחינת אמינות, מחיר, ביצועים הוא טוב אז אני ממליץ עליו לכל הלקוחות שלי. זה לא נקרא לדחוף. מי שדוחף זה האנשים שמוכרים מעבדים P-IV עם זכרונות SDRAM. אנשים שדוחפים אלו אנשים שמוכרים עם לוחות של ELITEGROUP. הם דוחפים. ואני משתדל במחירים טובים למצוא ללקוח תמורה הכי טובה לכף שלו. אז לפי אניות דעתי אין כאן מקום לביקורת מצדך.

BIGWOLF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הוצאת את זה?! למה 512?!?!

ד"א, כותבים מארז בעברית אנגלית ככה: maraz

ולא:mrraz

וBIGWOLF, אתמול המלצת בבוקר למישהו על אינטל 2.4B, בערב המלצת על AXP2000+

אז זה לא 6 שעות, זה 12.

אבל די לדחוף את זה לכל מקום שלא קשור! :AR15:

כדברי הגורו אננד מ-ANANDTECK ,אם אתה מתכון לעבוד בעיקר עם וורד ואקסל אז 256 הם יותר ממספיק אבל עבור משחקים רציניים ועבודה עם נדרש לפחות 512 מ"ב.

אני מניח שהשואל הגיע לפורום לא מתוך זה שהוא מתכון לעבוד בעיקר עם וורד ואקסל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני

ASUS טובים ויקרים

ABIT היו פעם המובילים עד שנעקפו ע"י ASUS

GIGA-BYTE הטוענים לכתר החדשים.

ממתי? לא ידעתי... פעם אסוס היו טובים, ואביט לא הכרנו, כי בקושי הביאו אותם. היו אביט בארץ, והם עדיפים בהרבה על אסוס, שבזמן האחרון הוציאו כמה לוחות טובים, אבל נחליאלי אחד לא אומר "סתיו".

Gigabyte יכולים לטעון עד מחר. לדעתי הם רק מייצרים לוחות זולים וסבירים שמתים מנסיבות מסתוריות...

זכותו של אדם לשנות את דעתו. זה לא נקרא "לדחוף AMD" זה להאיר את עיני האדם. שאני בטוח שהוא חשב שיש לאינטל תחרות, אבל לא הכיר אותה. נכון להיום המעבדים של AMD עדיפים. אולי אין להם יכולות OC מרשימות... (למי אכפת? לחבר שלי יש לוח של איפוקס לנורט'ווד 1.6 והוא לא הזיז אותו מ"מ.) והם מתחממים קצת יותר (למי אכפת? הם בנוים לזה. הם לא מתים ב60 מעלות), אבל הם זולים בהרבה.

דווקא לפני שאסוס התפרסמו, חגגה בארץ ובעולם עם לוחות כמו BE6 ו- BH6 שהיו הראשונים להציע OC ע"י תוכנה ולא על ידי ג'מפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...