קניתי תוספת זיכרון 256SDR כתוספת ל64 שהיו ברשותי, אך הוא מזהה אותו כ128... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי תוספת זיכרון 256SDR כתוספת ל64 שהיו ברשותי, אך הוא מזהה אותו כ128...

yoniby

Recommended Posts

אוקי,

קניתי היום 256SDR של KINGSTONE PC133, הוספתי אותו ללוח... היה לי כבר 64...

במקום להציג לי 320, הוא מציג לי שיש לי רק 192, כשהורדתי את ה64 הוא כתב שיש לי רק 128...

מה קורה פה?!

עבדו עליי?!

או... שזה פשוט מציג את זה לא נכון?!

יש לי מחשב 3....

תודה ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי מצאתי כמה דברים בתמיכה של קינגסטון שיעזרו לך:

Q: I've installed memory and the system boots, but only half of the additional memory is seen by the system.

A: The full capacity of the module is not properly read. The BIOS may not address the module's chip density properly. Updating the system's BIOS may resolve this problem.

Q: I've updated the BIOS and the system still only sees half of the additional memory that I've installed.

A: The module's chip density may exceed the capabilities of the system's chip set. The high-density memory module may only have chips on one side of the PCB (Printed Circuit Board).

הלוחות הישנים כגון ל P3 יש בעיה בלזהות זכרון אשר רק על צידו האחד יש צ'יפים או חילוק הזכרון על המודול אינו מותאם ללוחות הישנים...

במקרה הזה עדכון ביוס לא נראה לי שיעזור.

אתה צריך לפנות לחנות שממנה קנית את הזכרון ולהסביר את המצב, הם אמורים להחליף לך את הזכרון לאחד שיתאים ללוח שלך.

FAQ של קינגסטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, דבר ראשון תודה רבה ;)

אבל..... זה די חדשות רעות... לפי מה שהבנתי עידכון לביאוס זה סיפור לא קטן, ובכלל, לא בטוח שיעזור לי, עכשיו, ללכת שוב לשם זה די זיין.... אבל בכל זאת, תודה רבה!

יונתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, דבר ראשון תודה רבה ;)

אבל..... זה די חדשות רעות... לפי מה שהבנתי עידכון לביאוס זה סיפור לא קטן, ובכלל, לא בטוח שיעזור לי, עכשיו, ללכת שוב לשם זה די זיין.... אבל בכל זאת, תודה רבה!

יונתן

ביאוס... :lol: :lol: :lol: אוי, הרגת אותי!

בכל אופן לעדכן ביוס זה לא ממש סיפור (למי שיודע), אם אתה לא ממש מתמצא אני מציע לך לא לגעת.

אין לך שום דרך אחרת חוץ מלהחליף (נראה לי שגם עדכון הביוס לא יעזור).

תמיד שמח לעזור,

R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי, עידכון לא יעזור לך...

הלוח שלך יודע לזהות רכיבים (צ'יפים) של עד 16 מגה.

הזיכרון שלך הוא (סביר להניח) עם רכיבים של 32 מגה (8X32 = 256MB), ולכן הלוח מזהה אותו כ- 128MB.

אם תחליף את הזיכרון לזיכרון עם 16X16, זה יעבוד על הלוח שלך (שמונה צי'פים מכל צד של הכרטיס).

יש מעט מאוד לוחות לפנטיום 3 שיודעים לזהות רכיבים של 32 מגה. הלוחות של 4 (עם ה- SDR) כבר יודעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יונתן שלום, בבעיה שלך אני תקלתי כבר, קניתי זכרון 256 ובמחשב P-III זיהה אותו כ - 128. מה מה שמעניין שמחשבים מסוג P-IV מזהים זכרון כזה כ - 256. התופעה הזו זה לא דבר נדיר.

במקרה שלך לא יעזור לך כלום לצערי, גם לא עידכון . כל עוד ש"הברזל חם" לך ותחליף את הזכרון הזה ורצוי עם מותג ידוע.

לפי דעתי אחת מן המסכנות שאתה צריך להפיק זה - תמיד לקנות מוצרים (ובמיוחד זכרונות) עם שם ידוע.

המון הצלחה .

BIGWOLF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כתב שהוא קנה של KINGSTONE, זה לא מספיק איכותי???

וזה לא קשור לחברה, אלא לסוג של הזיכרון (לרוב החברות יש את שני הסוגים - עם 16 רכיבים ועם 8 רכיבים על הכרטיס).

תראה את ההסבר בהודעה שלי... (שתי הודעות אחורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...