מארזים תוצרת כחול לבן - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזים תוצרת כחול לבן

hagay21

האם הייתם רוכשים מארזים מעץ תוצרת הארץ?  

906 הצבעות

1. 1. האם הייתם רוכשים מארזים מעץ תוצרת הארץ?

• לא ממש
    • הייתי שוקל תלוי איך זה ייצא
    • בטח ועוד תוצרת הארץ :-)
    • איפה אפשר להזמין מראש?

Recommended Posts

אני מעוניין לחתוך את כל פלחי השוק אני רוצה ליצור מוצר מודולרי שיותאם לחתך רחב מן האוכלוסייה גם אם אני אצטרך לתכנן מוצר שישנה מהות רק ע"י החלפת דלתות לדוגמא....... (כמו פאנלים בפלא) יש לי עדיין לבטים רבים בנוגע למהות המוצר אני מודע לעובדה שקהל היעד בפורום נע בסביבות ה 12-20 אבל פניתי לקבל התרשמות כללית והצעות ייעול כי ילדים מבינים במארזים יותר מכל איש עסקים

איש עסקים ירצה קופסא יפה בעוד שנער יחפש פרקטיות אני מחפש את דרך הזהב שבאמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

hagay21

הבעיה שפנית למקום הלא נכון

כמו ששמת לב יותר מידיי צוציקים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם

הקהל יעד שלך רחוק מהבני 14 של HW...

הקל יעד של המוצר שלך הם הנשים והאוכלוסיה היותר מפותחת כספית :) ( אנשי עסקים וכדומה )

ואנשים שרוצים מחשב שהוא רהיט ולא קופסה משעממת

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קשקשן, יותר טוב שלא תפרסם את השטויות שלך ברבים

hagay21

הקל יעד של המוצר שלך הם הנשים והאוכלוסיה היותר מפותחת כספית :) ( אנשי עסקים וכדומה )

ואנשים שרוצים מחשב שהוא רהיט ולא קופסה משעממת

מי שרוצה רהיט קונה מק(ועל הדרך מקבל מכונה שהיא טובה יותר מכל פיסי ממוצע)

מי שלא רוצה מק קונה מארז מעוצב שלכל חברת יש נישה כזו

1000-3000 ש"ח למארז?

"אנשי עסקים" ואוו קהל יעד מאוד ממוקד "הם" בטוח יקנו

יעשה נכון פותח הת'רד שישמע לעצות של אנשי מקצוע ו או מבינים שחלקם הגיבו פה ואני בינהם

אלו עצות כאמור כך אותם בהתאם מן הסתם בסוף תעשה מה שנוח לך

אבל עשה טובה ותסנן שטויות כמו שהמצוטט כתב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל משהו לא קשור...:

אני חושב שהחולי של תקופתינו הוא שכל אחד יודע הכל על הכל... אנשים שמעולם לא עבדו עם עץ נותנים ביקורת...

לשאול שאלות זה מבורך , אבל לא ראיתי יותר מדי שאלות - קצת צניעות

ולעניין...:

כמה הצעות\שאלות

- מה בנוגע לברגים והברגות? אולי כדאי להשתמש באומים כמו בחלק מהמארזים של LIAN-LI

- לדעתי יהיה לך קשה כיצרן קטן וחדשני, להתחרות מבחינת מחיר ביצרנים אחרים, לכן אתה צריך לכוון יותר לשוק הגבוהה

- לדעתי היתרון של עץ מתבטא במראה ובידוד רעש ולכן חלקים פנמיים עדיף ליצר מפח - מה שיעזור גם למשקל ומחיר סופי

- מבחינת לדעתי המאורר שאולי הכי חשוב הוא בחלק העליון של המארז, כי אחרת נוצר בחלק העליון כיס אוויר חם

- לפחות בכניסה שלך לשוק תהיה לך אפשרות לספק התאמה אישית בסיסית בכל מה שנוגע למאוררים כדי להוריד מחירים

לסיכום אין לי שום העדפה למארז כחול לבן - אבל הרעיון נשמע מצוין (והמארז שבתמונה גם נראה מצוין) - כשיהיה מוצר מוכן אני בהחלט אשקול אותו

ודרך אגב המארז הבא שבניתי עליו היה הP180 בדיוק בגלל השקט (פח פלסטיק פח) - מארז מעץ זה כרגע האלטרנטיבה היחידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שעץ יספוג הרבה יותר רעשים ורטט מפח

בנוגע לברגים או אומים...... אני הולך יותר לכיוון של הלבשות עץ (כמו שיש בכיסאות) גם בגלל מהירות ההרכבה גם בגלל האיכות והכי חשוב חוסן המבנה

אני יותר מבטוח שמארז עץ יהיה מספיק מסיבית מבחינת השילדה בשביל לתת עליו אחריות (של בלאי כמובן ולא של הרס)

אני כרגע בברורים לגבי סוג העץ ומחירים מה שבטוח ש mdf ירד מהפרק לשאסי

אני בחיפוש אחרי גרילים יפים ל 120 מ"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה הלבשת עץ...

אבל אני מתכוון בעיקר לברגים של הדלת והברגים שמחזיקים את הלוח אם

בשביל גרילים אתה יכול לחפש בגוגל :HAND PAINTED FAN GRILL או 3D FAN COVERS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד מהעניין, אני כבר אומר לך זה רעיון איום ונורא. עץ מאוד יקר, כל מארץ חייב להיות עבודה ידנית, כלומר המארז יהיה הרבה יותר יקר ממה שהוא שווה מבחינת הביצועים. מודולאריות של חלקים במארץ עץ תיהיה איומה, המארץ יהיה מאוד כבד כיוון שהעץ יהיה חייב להיות בעובי של לפחות סניטמטר-וחצי כדי להיות באותו חוזק כמו פח בעובי 2 מ"מ. עץ מעביר חום בצורה איומה, גם עם אווררו נאה הטמפ' יהיו גבוהות פי כמה וכמה מאשר מארז ממתכת.

כמו כן עייפות החומר תיהיה בעיה מאוד חמורה במיוחד לקהל שאתה מנסה לפנות, הרכבה חוזרת ונשנת של המארז על חלקיו תיהיה בעייתית, העץ הוא לא חומר שמחזיק מעמד יותר מידי זמן כאשר מתעסקים איתו. מחיר המארז יהיה פשוט יקר מידי כדי להיות כדאי, במחיר שלו אפשר יהיה להביא מארץ דה-לוקס של חברה מקצועית בעל הנדסת אנשות מעולה, עם מערכת טרמית טובה, ובעיצוב מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד מהעניין, אני כבר אומר לך זה רעיון איום ונורא. עץ מאוד יקר, כל מארץ חייב להיות עבודה ידנית, כלומר המארז יהיה הרבה יותר יקר ממה שהוא שווה מבחינת הביצועים. מודולאריות של חלקים במארץ עץ תיהיה איומה, המארץ יהיה מאוד כבד כיוון שהעץ יהיה חייב להיות בעובי של לפחות סניטמטר-וחצי כדי להיות באותו חוזק כמו פח בעובי 2 מ"מ. עץ מעביר חום בצורה איומה, גם עם אווררו נאה הטמפ' יהיו גבוהות פי כמה וכמה מאשר מארז ממתכת.

כמו כן עייפות החומר תיהיה בעיה מאוד חמורה במיוחד לקהל שאתה מנסה לפנות, הרכבה חוזרת ונשנת של המארז על חלקיו תיהיה בעייתית, העץ הוא לא חומר שמחזיק מעמד יותר מידי זמן כאשר מתעסקים איתו. מחיר המארז יהיה פשוט יקר מידי כדי להיות כדאי, במחיר שלו אפשר יהיה להביא מארץ דה-לוקס של חברה מקצועית בעל הנדסת אנשות מעולה, עם מערכת טרמית טובה, ובעיצוב מדהים.

תראה זה תלוי בשוק

ולאיזה שוק מיועדים המארזים

וכמו שאמרתי מיקודם המארזים שהוא מתכנן לא מיועדים לחברי הפורום שצריכים את המארז הכי מתקדם

לצורך OC ויופי ( עם LEDS ובושליט כזה של ילדים)

המארזים שהוא בונה הם לאנשים המבוגרים יותר או הסטייליסטים

שלא רוצים קופסאת ברזל בבית ורוצים משהו שיהיה כמו רהיט

וכמו שאמרת זה עבודת יד ועץ וזה עסק יקר

לכן גם המארזים צריכים לעלות בהתאם כמו שכבר אמרתי בין 1000-5000 שקל

( כמובן תלוי בסוג העבודה שהושקע במארז וסוג החומרים)

הרי אחרי הכל זאת עבודת יד ,

ואני עובד בחנות מחשבים ואתה לא תאמין איזה דברים אנשים קונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על מארז עץ בעובי סנטימטר וחצי אני מקבל זיקפה

תחשוב על השקט

כמו המארז של זלמן - שעולה 5500 +\- ונראה כמו גוף ענק

הבן אדם אומר שהם יעלו עד 800 שח? גם ב1500 הייתי קונה

כרגע הדבר הכי רועש אצלי במחשב הוא ההרדיסק ויש לי ים מאוררים ובפול לוד אני על 53-55 מעלות במעבד

במילים אחרות - הייתי סובל גם את המראה הנוראי של הזלמן אם היה לי את הכסף בישבילו - אבל אין לי

ולפחות המארז בתמונה שהוא הביא נראה מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטיה קטנה מהנושא

כרגע הדבר הכי רועש אצלי במחשב הוא ההרדיסק ויש לי ים מאוררים ובפול לוד אני על 53-55 מעלות במעבד

במילים אחרות - הייתי סובל גם את המראה הנוראי של הזלמן אם היה לי את הכסף בישבילו - אבל אין לי

ולפחות המארז בתמונה שהוא הביא נראה מצוין

גם אני סובל מרעש ולמרות המפרט שלי שהוא די שקט עדיין זה משגע אותי

אני מברר עכשיו על משטחים אקוסטיים שבהם משתמשים להשקטת מכונות תעשיה

זה אמור לעשות את העבודה(אני מתכוונן לעשות ציפוי למארז מבפנים) כך שאי יהיה אפשר לדעת אם המחשב דולק או כבוי

אגב במחשב הקודם ניסיתי מזרן 1.5 ס"מ צפוף מאוד והוא עשה הבדל גדול...אבל...לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל המארז שלי מאוד מאוד שקט ויש לי 4 כוננים קשיחים אף על פי שהוא עשוי מעץ הטמפ ב load הן 45 מעלות שזה יותר ממכובד אני משתמש

ב blue orb ויש לי אופטי 170 בקלוק ל 2.8 אין שום בעיות שחיקה שהן המארז בשימוש כבר שנתיים פלוס ככה שמבחינת החומר אני לא דואג

זה נכון שעץ יותר יקר ומן הסתם יעלה יותר ממארז של 200-300 שקל אבל רק שתדעו שבמארזים יקרים אתם משלמים בעיקר על השם של החברה ולא בהכרח על

איכות המוצר

שוב כמו שרשמתי ממקודם עיצוב המוצר ידבר גם לחברי הפורום וגם לאוכלוסייה קצת יותר עמידה מן הסתם רק רציתי לציין שבניגוד למארז שלי המארז שבבנייה

לא יהיה כולו מעץ אלה ישולבו בו חומרים נוספים (אני שוקל חלון פרספקט ומגירות פנימיות לכוננים מפח)

ל ex אני יכול לצפות לך את המארז בספוג מיוחד בולע רעש (בד"כ שמים אותו על הקירות במטווחים ובחדרי הקלטות רק לידע כללי על שקט משלמים ;-) ספוג איכותי ולא כמו

הצעצועים שמוכרים בפנדה http://img133.imageshack.us/img133/115/13ik2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...