כמה מכס יש על נגני MP3?!? ה-SlimX 350 עולה בפלונטר 1535 ש"ח ובאמזון 620 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מכס יש על נגני MP3?!? ה-SlimX 350 עולה בפלונטר 1535 ש"ח ובאמזון 620 ש"ח

Shmoe

Recommended Posts

זה בסדר, אתה מוזמן להכליל את כל הפרמטרים האלה, רק אל תשכח שפלונטר (בניגוד לצרכנים רגילים) לא קונה את הנגנים האלה מאמזון, אלא במחיר הרבה יותר זול ישירות מהיצרן או מהמפיץ שלו.

עם כל המכסים והמיסים, אני יכול לתת לך לא מעט דוגמאות למוצרים שעולים בארץ בדיוק כמו בארה"ב ולפעמים אפילו פחות.

מבחינת המחירים של מוצרי צריכה, ישראל הפכה להיות מדינה זולה למדי, מלבד מקרים נצלניים פה ושם כמו הפקעת המחירים חסרת הבושה של פלונטר.

Prog.

בסדר אבל לא מדובר במוצר צריכה כרגע ולא במצר פטור ממכס.

אגב דבר תמוהה ביותר קורה בעיניין כרטיסי , כידוע מכס אין אליהם ועדיין המחיר בארץ הוא פי2 ויותר מבחו"ל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל לא מדובר במוצר צריכה כרגע ולא במצר פטור ממכס.

קודם כל זה לא עניין של תזמון, אלא של שוק היעד. מכיוון שהוא מיועד לצרכנים כמוני וכמוך, ה-SlimX כן עונה להגדרה של מוצר צריכה.

דבר שני (והרבה יותר חשוב מענייני טרמינולוגיה), אין שום סיבה חוץ מתאוות בצע של פלונטר לתמחר אותו בכמעט פי 3 מבחו"ל :bash:

ואני לא מצליח לראות איזה סיבה יש לך, כצרכן, לנסות לטהר את השרץ הזה.

ה-, יותר קטן לא ? ???

כן, הוא יותר קטן.

אבל מצד שני ה-SlimX מספיק קטן לצרכים שלי, והוא עומד בכמה דרישות נוספות שבהן ה- נכשל לגמרי (ראה הודעות קודמות בדיון).

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזה דבר דיי מעצבן, לרוץ אתו זה מעצבן, דופק את הרגל, מחרחר (גרררכרררר [קורה כשהדיסק לא משהו, מניסיון])....

hell, אני נשאר עם הטרנזיסטור שלי. (בגודל של שני ס"מ על אחד וחצי. LCD קטנטן שמראה תחנה, חוגה של ווליום, AM/FM, חוגה של תחנה וזהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מיסים על ה-SlimX.

בדקתי לפני כמה זמן בקשר לזה, אבל בסוף החלטתי לקנות את ה-iPod (במקום ה-SlimX + אוזניות Grado SR-60).

רצ"ב דיון בנושא: (שמוכיח שאין מיסים, ושנותן אתר ששולח לארץ)

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=17;action=display;threadid=18717

-בברכה, NerdX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע, NerdX.

העלות כולל משלוח לארץ ושקלול המע"מ עומדת על כ-1100 ש"ח. זה זול יותר מפלונטר ב-400 ש"ח, אבל עדיין יקר משמעותית מאמזון (בעיקר בגלל עלות המשלוח שעומדת על 300 ש"ח).

אם אני לא אמצע אתרים או פתרנות אחרים זולים יותר, אז כנראה שאני אלך על זה :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...