כמה מכס יש על נגני MP3?!? ה-SlimX 350 עולה בפלונטר 1535 ש"ח ובאמזון 620 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מכס יש על נגני MP3?!? ה-SlimX 350 עולה בפלונטר 1535 ש"ח ובאמזון 620 ש"ח

Shmoe

Recommended Posts

ברור שאין שום סיכוי שהמכס על הנגן הזה יגיע להפרש העצום במחיר, אבל אולי בכל זאת מישהו יודע כמה מכס יש על הנגנים האלה? אני מעדיף לבדוק את זה לפני שאני מזמין...

תודה,

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלך בוטל המכס לפני כמה חודשים... מוזר שלא ידעת על זה, היה פה אפילו תרד על זה.

עריכה: מעניין למה החנויות לא שמעו על זה?! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Uhhh...

אבל למה SlimX?

אמנם הוא דק ונראה מגניב, אבל ברגע שהשלט הלך (ויש הרבה סיכויים שזה יקרה), המכשיר לא בר שימוש (אלא אם כן אתה רוצה להזמין עוד שלט מארה"ב ולשלם משלוח במחיר גבוה יותר ממחיר השלט עצמו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הטיפ, מעניין איך פיספסתי את זה...

הסיפור מתחיל להשתפר מרגע לרגע :smoke:

אבל למה SlimX?

פשוט מאוד. הוא הנגן היחידי שעומד בכל הדרישות שלי (ועיצוב יפה לא כלול בהן).

הנה הרציונאל שהנחה אותי בבחירה:

נגן מבוסס דיסק קשיח (כמו ה-iPod) לא מתאים לי מכיוון שאני מתכוון לרוץ איתו, ואתה יודע מה המשמעות של כל הזעזועים האלה מבחינת האמינות של הדיסק הקשיח. הוא ילך קאפוט בדיוק יום אחרי שהאחריות עליו תגמר...

נגן מבוסס זכרון לא מתאים בגלל שהזכרון יקר מדי ומכיל מעט מדי מוזיקה.

נשארנו אם נגן מבוסס CD.

דרישות נוספות: יכולת שדרוג firmware (בתקווה לתמיכה עתידית ב- Ogg) וטיונר FM (כן, בשבילי זאת דרישה הכרחית).

זה מצמצם את הבחירה ל-SlimX ול-Rio Volt SP250.

מכיוון שלפי כל הביקורות ה-Rio הרבה פחות עמיד בזעזועים של ריצה, המנצח הוא: ה-SlimX.

עכשיו רק נותר לי למצוא חנות שתסכים לשלוח אותו לארץ, משום מה מסרבים לעשות זאת... :-\

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימת גם אופציה של מינידיסק, אם כי היא יקרה הרבה יותר...

לגבי ריצה, זה תלוי במיקום המכשיר: ה RioVolt SP100 שלי (שאותו שלחו לי קרובים מארה"ב) קופץ ללא הרף כאשר הוא נמצא בכיס המכנסיים שלי ונחבט ברגל תוך כדי ריצה ---> הדיסק קופץ ---> השיר מפסיק :-\

מצד שני, כל עוד הנגן אינו סופג חבטות ישירות הוא יעמוד גם בטיפוס הרים ללא שום בעיה.

אני מבין כיצד הבעיה נפתרת ב SlimX, מעצם היותו דק פי כמה מה RioVoltים הקודמים אין לדיסק הרבה מקום לקפוץ והוא מוחזק יציב במקומו וזה בהחלט פלוס למכשיר.

אבל כמו שאמרתי, אין לו מסך LCD מובנה והכל תלוי בשלט...

אני לא יודע עד כמה אמין השלט של SlimX, אבל השלט שלי שבק חיים לפני יותר משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זמן playback של 24 שעות משתי בטריות אצבע, ועם הגנות רציניות נגד זעזועים, גשם ואבק, ה-S2 Sports MP3 CD Walkman של נראה ממש אידאלי, אבל אין לו רדיו FM והוא לא firmware upgradeable.

אולי שווה להמתין ל-SlimX החדש שיוצא החודש. אין לו פיצ'רים מעניינים במיוחד, אבל המחיר של הדגם הקיים בטח ירד עוד יותר.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הטיפ, מעניין איך פיספסתי את זה...

הסיפור מתחיל להשתפר מרגע לרגע :smoke:

יש לי חדשות לשניכם:

גם אני רציתי בזמנו להזמין את הנגן הזה מחו"ל ובררתי ואומנם בוטל המכס על נגני ומינידיסקים

אבל

יש מיגבלה על גודל הנגן המיובא עד למידות מסוימות (פחות מ12*12 שהם מידות של נגן דיסקים(קוטר דיסק הוא 12ס"מ))

כלומר הנגנים שנכנסים במגבלות הנ"ל הם נגני מבוססים FLASH MEMORY ומינידיסקים...!!!

יעני תשלום המכם על הנגן הנ"ל נשאר רגיל (בסביבות ה70%)!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעני תשלום המכם על הנגן הנ"ל נשאר רגיל (בסביבות ה70%)!!!

אז במקום שהמחיר יהיה 620 ש"ח הוא היה צריך להיות בסביבות ה-1000 ש"ח, לא מעל 1500 :bash:

מה גורם לפלונטר לחשוב שהפקעת מחירים בסכום של עוד 500 ש"ח היא דבר לגיטימי? הרי גם בלי זה יש להם רווח מכובד. עיניים גדולות.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה החישוב המדוייק אבל תוסיף לחישוב גם מע"מ, דמי שיחרור מהמכס, מתח רווחים של היבואן, מתח רווחים של בעל העסק ואני בטוח שיש עוד כל מיני מיסים ועמלות שונות שהרבה פקידים בעלי כרס שמנה וחיוך אידיוטי שיושבים ומגדלים תחת כל היום ישמחו לשדוד ממך!

רבותי, הבירוקרטיה חוגגת!

BTW

הסלוגן החדש של המכס הוא:

"צעד קדימה, שניים אחורה!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה החישוב המדוייק אבל תוסיף לחישוב גם מע"מ, דמי שיחרור מהמכס, מתח רווחים של היבואן, מתח רווחים של בעל העסק ואני בטוח שיש עוד כל מיני מיסים ועמלות שונות שהרבה פקידים בעלי כרס שמנה וחיוך אידיוטי שיושבים ומגדלים תחת כל היום ישמחו לשדוד ממך!

זה בסדר, אתה מוזמן להכליל את כל הפרמטרים האלה, רק אל תשכח שפלונטר (בניגוד לצרכנים רגילים) לא קונה את הנגנים האלה מאמזון, אלא במחיר הרבה יותר זול ישירות מהיצרן או מהמפיץ שלו.

עם כל המכסים והמיסים, אני יכול לתת לך לא מעט דוגמאות למוצרים שעולים בארץ בדיוק כמו בארה"ב ולפעמים אפילו פחות.

מבחינת המחירים של מוצרי צריכה, הפכה להיות מדינה זולה למדי, מלבד מקרים נצלניים פה ושם כמו הפקעת המחירים חסרת הבושה של פלונטר.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...