אזהרה-משתלטים על קווי בזק! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה-משתלטים על קווי בזק!

FARKASH7

Recommended Posts

אתמול אמא שלי קיבלה שיחת טלפון מוזרה מאדם בעל מבטא ערבי שאמר לה שיש לה שיחת גוביינה מחו"ל להתקשר למספר מסויים הבנאדם מחכה לשיחה.

במקרה יש לי חבר בחו"ל אז חשבתי שזה אולי הוא התקשרנו וענה לנו אדם ערבי ניתקתי ולא הבנתי מה קורה אבל אמרתי אולי טעות.

היום אנשים ניסו להתקשר אלינו הטלפון שלנו לא צילצל, וענה להם אדם ערבי.

אותו אדם השתלט לנו על הקו איכשהו המס' שנתנו לנו לחייג אליו עשה איזושהי העברת קו למקום אחר, והוא כמובן ביצע שיחות על חשבוננו כשקו שלנו בשליטתו.

התקשרנו לבזק איך שאמרתי לטכנאיח שמישהו השתלט לי על הקו הוא מיד הבין מה קורה ומהתגובה שלו יכולתי להבין שאני לא הראשון שמתקשר אליו ושזו תופעה שחוזרת על עצמה בזמן האחרון.

עברו כבר קרוב ל24 שעות מאותו רגע שהשתלטו לנו על הקו נתנו לנו קוד לביטול #72 אם אני זוכר נכון.

עשינו את הקוד בטלפון והכול חזר לקדמותו אך אנחנו ממשיכים לקבל שיחות מאותם ערבים.

בזק אמרו לנו להתקשר אליהם מחר כדי לבדוק מה הנזק הכספי וכמובן שנדרוש פיצוי.

זו לא מתיחה אם יש עוד אנשים שזה קרה להם שיכתבו, אם יש אנשים שבאופן מוזר לא קיבלו שום שיחת טלפון היום שיחייגו לעצמם ויבדקו שהטלפון בבית מצלצל אם לא שיחייגו #72 ויבדקו שוב שהטלפון מצלצל.

אם אתם מקבלים שיחה מאדם ערבי שטוען שמישהו מחכה לכם בשיחת גוביינה ונותן לכם מספר אל תחייגו למספר הזה!.

המספר הוא מספר מאוד מוזר אני לא זוכר בדיוק מהו אבל הוא התחיל ברצף של 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ, שיטה ידועה

לא יודע אם רק ערבים משתמשים בה :) המון גנבו בעזרת זה שיחות לחו"ל מאנשים תמימים בשנים האחרונות.

זה בדיוק לחייג 72 להמתין לצליל של קו ולחייג את המספר שתהיה בו מעכשיו (מישהו זוכר את הג'ינגל הזה ? כשרק יצא שירות עקוב עחרי , הפרסומת בטלויזיה.. לפני איזה 5 , 6 או אפילו יותר שנים..)

ואכן #72 מבטל את העקוב אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא שמעתי על זה זו פעם ראשונה שאני נתקל בכזה דבר.

אם אני הייתי מקבל את השיחה לא הייתי מחייג למספר מי שקיבל את השיחה זה האמא התמימה שלי שמה שהיא אמרה לי "יש לך איזה מישהו בחו"ל שאולי רוצה שתתקשר אליו?", לא הזכירה לא ערבים ולא שום תוכן מוזר.

וזה #72.

ויש לי שאלה: אם אני מקבל שיחות הביתה כרגיל סימן שהקו שוב שלי? אין שום סיכוי שהוא עדיין שיחות על חשבוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עדיין אנשים נופלים בפח הזה?! :nixweiss:

מילא בהתחלה, למרות שגם את זה אני לא מבין, אבל אחרי שפרסמו את זה חמישים ואחת מליון פעם? :nixweiss:

אין לי מה להוסיף, זה בדיוק מה שרציתי לכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא שמעתי על זה זו פעם ראשונה שאני נתקל בכזה דבר.

אם אני הייתי מקבל את השיחה לא הייתי מחייג למספר מי שקיבל את השיחה זה האמא התמימה שלי שמה שהיא אמרה לי "יש לך איזה מישהו בחו"ל שאולי רוצה שתתקשר אליו?", לא הזכירה לא ערבים ולא שום תוכן מוזר.

וזה #72.

ויש לי שאלה: אם אני מקבל שיחות הביתה כרגיל סימן שהקו שוב שלי? אין שום סיכוי שהוא עדיין שיחות על חשבוני?

#72 זה הביטול

*72 (לקרוא קודם כוכבית ואחרי זה 72) זה ההפעלה וזה מה שהערבי אמר לאמא שלך לחייג.

אם אתה מקבל שיחות אליך אז הוא לא יותר שיחות על חשבונך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד 5 שקל על ה-telit x95 (אני אישית), חחח דיי אני נקרע מעצמי :lol: :lol: :lol:

אם היו נותנים לי לשלם תשלום אחד הייתי משלם עליו 180 ש"ח . (אבל אי אפשר עקב החבילה).

אתם פשוט לא קולטים ת'פלאפון הזה, הוא לא נשבר ולא קורה לו כלום, גם אם תנסו בכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסו לשבור את הנוקיה הכחול הזה עם הכתום בצד - יש לאבא שלי אותו הוא פעם נפל לי על הכביש באמצע ריצה

במהירות גבוהה אפילו לא נשרט חבל על הזמן נטלפונים של זה בלטות , לא כמו העדינים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...