לא משתלם לקנות נגנים בארץ - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא משתלם לקנות נגנים בארץ

fp581

Recommended Posts

יש מצב שההפרש בין המחירים הוא פי 2!! אז שווה לזרוק פשוט את הנגן ולהזמין אחד חדש..

ואם אתה קונה משהו איכותי אז הסיכוי שהוא ידפק מאוד קטן..

לדוגמא אם תקנה נגן של חברה טובה הסיכוי שהוא ידפק לך אפסי..

נגן מבוסס הארד יש יותר סיכוי שידפק לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני הזמנתי מאיביי כרטיס עלה 30$ עם משלוח וזה היה מאיזה חנות בהונק קונג,וכשהחבילה הגיעה גם היה רשום GIFT ובערך(value) היה רשום 10$ :yelclap: חח מעניין איך הם ידעו הסינים ואני לא הבנתי למה הם רשמו 10$ :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי מאיביי כרטיס עלה 30$ עם משלוח וזה היה מאיזה חנות בהונק קונג,וכשהחבילה הגיעה גם היה רשום GIFT ובערך(value) היה רשום 10$ :yelclap: חח מעניין איך הם ידעו הסינים ואני לא הבנתי למה הם רשמו 10$ :nixweiss:

בעיקרון אתה אמור לבקש שיעשו את זה כדי שלא תקבל מכס

אבל אתה חייב להם תודה שעשו את זה לבד כדי שלא תשלם יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על 30$ לא משלמים.

הם סתם רצו שתדע בכמה הם דפקו אותך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בטורקיה כרטיס ממורי סטיק דו 512 מגה ב130 דולר לפני שנה באתי הביתה ניסיתי להכניס אותו לנגן אני רואה יש בעיה נכנסתי לאינטרנט אני רואה הנגן תומך עד ל340 מגה התבאסתי רצח עכשיו הוא סתם שוכב אם משהו מעוניין צרו קשר בפרטי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה רשעים :pissed: בעיקרון זה היה כרטיס ג'יגה MMC במהירות גבוהה עולה בארך בסביבות ה200 עלה לי 140 אבל הנגן שלי לא תמך בו בסוף למרות שSD וMMC זה אותו גודל..

אתה מעוניין למכור אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כזה קניתי במחיר כזה...מEbay... אפילו MMC לפי זאפ עולה 280 לג'יגה הכי זול בSD זה בסביבות ה180 להכי זול.בקיצור הפסדתי 20 שקל לא נורא..הבנאדם שיגע אבל לפחות הגיע עד הבית שלי. כמה היית משלם??היית מוכן ב150?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...