אוהבים נקניקיות..סליחה, רוצים קונרו ב 3.1 גיגה? - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוהבים נקניקיות..סליחה, רוצים קונרו ב 3.1 גיגה?

integral

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם ה Mod 1.5 נותן Checksum

והתמונה ההיא נראית לגמרי מפוברקת. המספרים מוזרים, אין Checksum, והזמן מחשיד ביותר

מה מוזר?

היונה כבר הוכיח את ארכיטקטורת ותוצאות הסופר PI שלו לא רחוקות מזה כשהוא בקלוקים זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא יצא לי לראות את הסקירות של אנדטק

אבל התמונה הזו כאן פשוט לא נראית אמיתית

יכול להיות שהבנאדם רוצה כאילו להתלהב שהוא השיג קונרו אז מפברק תוצאות והכל?

יפנית אני יודע לדבר, אבל לא לקרוא :screwy:

אה, ואם כבר, מישהו יכול לתת לינקים לסקירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני מבין שאינך קולט או קולט לאט. לא ראית את המבחנים של אננד?

הסקירה של ANAND היא אותם מבחנים של מIDF, נתנו להם זמן אם מערכות שאינטל הרכיבה.

ולכולם יש ES, ואפשר לקנות כאלה באיבי (בודדים אבל בכל זאת) אבל אף אתר גדול עוד לא קיבל אחד.

קשה לי להאמין שהקנורו יהיה אכזה יחסית לסידרה D, בעיקר בגלל ביצועי היונה. אבל אני מאמין שבסוף הדגם MID RANGE לא ייתן שיפור של 20% על הFX60 - כמו שאינטל טענה בIDF.

אבל זה אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא יצא לי לראות את הסקירות של אנדטק

אבל התמונה הזו כאן פשוט לא נראית אמיתית

יכול להיות שהבנאדם רוצה כאילו להתלהב שהוא השיג קונרו אז מפברק תוצאות והכל?

יפנית אני יודע לדבר, אבל לא לקרוא :screwy:

אה, ואם כבר, מישהו יכול לתת לינקים לסקירות?

על שמעת?

http://www.anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=2713

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שSPI זה לא מדד לביצועי יום יום זה משהו אחד, אבל זה שבכל המבחנים הלא סינטתים הקונרו גם מנצח בהפרש זה כבר הוכחה די טובה.

ואני בהחלט מוכן לקחת את ההימור המאוד הגיוני שאינטל לא תעשה מהלך כמו רמאות בבנצ'מרקים, יש לי הרגשה שמהלך כזה הוא יותר מ"קצת לא זהיר". והדבר האחרון שאינטל צריכה עכשיו זה שלתיק של נגדה יתווספו עדויות של בעלי מניות (לשעבר) זועמים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שSPI זה לא מדד לביצועי יום יום זה משהו אחד, אבל זה שבכל המבחנים הלא סינטתים הקונרו גם מנצח בהפרש זה כבר הוכחה די טובה.

ואני בהחלט מוכן לקחת את ההימור המאוד הגיוני שאינטל לא תעשה מהלך כמו רמאות בבנצ'מרקים, יש לי הרגשה שמהלך כזה הוא יותר מ"קצת לא זהיר". והדבר האחרון שאינטל צריכה עכשיו זה שלתיק של נגדה יתווספו עדויות של בעלי מניות (לשעבר) זועמים .

אוי איזה דיון מצחיק היה על זה בTWIT. ג'ון דבוארק אומר שזה יהיה משפט מאד מהנה לחובבי הטכנולוגיה. מיקרוסופט ואינטל הם לא בדיוק ידידות טובות, וזה שAMD זימנו את מיקרוסופט (להזכירכם בייל גייטס מחזיק לא מעט מניות של AMD) אומר הרבה הרבה ליכלוך על .

ובקשר לרמאויות בבנצ'מארקים - כולנו ראינו את המצגת שנויידיה מראה את ה7800GTX מנצח את ה1900XTX. ותסתכל מה כל חברת בעולם עושה עם נתנוי יצרן כמו צריכת דלק. אז גם זה ייתכן.

אבל הביצועים של היונה הם מה שמשכנעים אותי יותר מכל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בהחלט מוכן לקחת את ההימור המאוד הגיוני שאינטל לא תעשה מהלך כמו רמאות בבנצ'מרקים, יש לי הרגשה שמהלך כזה הוא יותר מ"קצת לא זהיר".

[ltr]already happened before...

your young so I guess you never heard about BAPCo SYSmark 2002.

http://www.theinquirer.net/?article=5092

I'm not saying they manipulated the benchmarks results I'm just saying that is impossible.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שמעתי שגייטס מלכלך על אינטל, וגם על אחזקת מניות של (אולי רק השערות)...

למי שלא יצא לראות 486DX2\4 של ...

(נראה לי זה המעבד היחיד שנשא עליו לוגו של חלונות)

scan23042006a9wl.jpg

גם K6 היה בעל לוגו של MS.

k6.jpg

אבל זה לא הנקודה..על איזה לוח בדיוק ביצעו את ה OC על הקונרי הזה אפשר לדעת?

עוד משהו איך זה שה hkepc מעל החלנות אבל מתחת לכתב של התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]already happened before...

your young so I guess you never heard about BAPCo SYSmark 2002.

http://www.theinquirer.net/?article=5092

I'm not saying they manipulated the benchmarks results I'm just saying that is impossible.[/ltr]

"כל כך צעיר", חמוד מצידך להפגין תחושת התנשאות בפורום, לא יודע על מה אתה מדבר בדיוק , על השלושת רבעי שנה שנרשמת לפני לזון ? או על העובדה שנולדת כשנה לפני?, כולי צניעות וענווה בפני רום כבודו המרובה בשנים ובחוכמה.

ועכשיו אחרי שפרקתי ממני את מעט חוסר הנחת אשר הסבת לי, אני יודע שכבר היו דברים מעולם, אבל אל נא נשכח את העובדה שמדובר ב2006 ולא ב2002, החשיפה של הציבור למדיה מקצועית עלתה עשרות מונים כיום והרמאות שאתה מדבר עליה כאן היא קצת פחות מסוכנת ופחות היה סביר שיעלו עליה מאשר להזמין את כל ראשי המדיה המקצועית בארה"ב למצג שווא שהם שיתברר כשקרי כ3 חודשים לאחר הצגתו.

נראה לי שלקחת את כל העיתונות הרצינית ולשקר לה בפנים בשקר שיתברר להם כעבור זמן קצר (עוד לפני הגעת המוצר לשוק) הוא מהלך לא "לא אתי" אלא פשוט מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...