Iriver H10 20GB שלי :) +תמונות - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iriver H10 20GB שלי :) +תמונות

DimaX

Recommended Posts

תודה...!

נראה לי שיש 20 גיגה בגירסה אירופאית... הרי למה להם לתת כמה גירסאות להורדה של הפירם-וור ה"חדש":

http://www.iriver.com/html/support/download/sudw_view.asp?searchProductIdx=61&searchCategoryIdx=&searchString=&page=1&idx=739&tmpSearchProductIdx=&tmpSearchCategoryIdx=&tmpSearchString=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

הזמנתי את הנגן ב29 במרץ.

ב30 הוא נשלח אליי.

ב10 באפריל הוא הגיע ליחידת הדואר בשכונה שלי.(11 ימים-חח יותר מהר ממה שהזמנתי פעם מאיזה ספק מטומטם באולסייל)

אבל השליח שם את ההודעה על הקבלה של הנגן בתיבת הדואר שלנו כזה צמוד לצד ככה שלא רואים דרך החריץ, ולרוב אני מוציא את כל הדואר ע"י הכנסת היד לחריץ והוצאות הדואר בלי פתוח את התיבה, אז ב16(בבדיקה השבועית עם המפתח ואשכרה פתיחת התיבה) ראיתי את ההודעה לקבלה של החבילה...

אתמול קיבלתי את הנגן אבל השקע היה אמריקאי ולא ידעתי שאפשר גם לטעון אותו דרך הUSB אז פשוט למחרת הלכתי לטמבוריה השכונתית וקניתי ב4 שקל מתטם כזה לבן משקע אמריקאי לאירופאי(ישראלי..)

:)

הבנתי..

ותגיד איך הזמנת את הנגן? כלומר הבנתי שאם רוצים לקנות מחנות און ליין בחו"ל צריך כרטיס אשראי בין לאומי(מן הסתם)

הכרטיס שלך או של אחד ההורים? אני רוצה גם לקנות מוצרים מחו"ל, לא יודע אם יתנו לי כרטיס כזה (18)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

ותגיד איך הזמנת את הנגן? כלומר הבנתי שאם רוצים לקנות מחנות און ליין בחו"ל צריך כרטיס אשראי בין לאומי(מן הסתם)

הכרטיס שלך או של אחד ההורים? אני רוצה גם לקנות מוצרים מחו"ל, לא יודע אם יתנו לי כרטיס כזה (18)..

נרשמתי לפייפאל עם הכרטיס אשראי מאסטרקארד של אמא שלי...

ואז זה ממש בטוח להעביר כספים דרך השירות הזה...

לא כל חנות ולא כל מוכר באיביי ישלח לארץ.. אתה צריך לקרוא טוב טוב את כל העמוד...

אם לאחד ההורים שלך יש כרטיס כזה אז תבקש להירשם איתו לפייפאל..

אבל בני 18 גם יכולים לקבל כרטיס אשראי בין לאומי נדמה לי...

זה ממש בטוח כי המוכר לא רואה שום פרטים עליך ולא יכול למשוך עוד כסף כמו בהעברה רגילה של מספר כרטיס אשראי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי את אותו נגן בארה"ב , שלי בגרסא האמריקאית , יש רדיו , אבל הוא לא משמש ככונן ניד , תבדוק אם אתה יכול להעביר סתם קבצים לנגן (לא קבצי ולא או טקסט) ותחזיר תשובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגיל כאשר אני מחבר אותו אז אי אפשר.. כי אז הוא מתחבר כAUDIO DEVICE

אבל................ מצאתי דרך לעקוף את זה כבר :)

כשהמכשיר מכובה, תכניס לתוכו את כבל הUSB המוזר ואז גם את הכבל למחשב. לחץ על O(העיגול של הOK) ואז לחץ על הכפתור שמדליק את הנגן(בצד)...

עכשיו הנגן יתחבר כUSB MASS STORAGE DEVICE :) עכשיו אתה יכול להעביר אליו כל קובץ עד 4 גיגה לא כולל... ;)

אם הצלחת, תגיב פה :)

-OX- , ומה עם "תתחדש"? :) חח :D:smile1::jump: :jump: וואי זה סמיילי מגניב(!!) :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם כל כך מה להסתיר... ;)

בטח שהם עלו על זה.. זה לא איזה קוד מסובך שפיצחו.. סה"כ 2 פעולות...

כשמשדרגים את הקושחה של הנגן(מה שכמעט הרס לי אותו, בלעט) אז חייבים לחבר אותו כUMSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...