כ.המסך שלכם לוהט? מחפשים קירור טוב בעלות מינימלית? כנסו. (+תמונות) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כ.המסך שלכם לוהט? מחפשים קירור טוב בעלות מינימלית? כנסו. (+תמונות)

Ninja

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו אני חושב שהשיפור בטמפ' חשוב מאוד, וגם העלות לכן אלה פתרונות מצויינים (גם אני הכנתי כזה).

אבל... המדריכים של שניכם ממש לא מוסברים היטב והתמונות על הפנים!!! חוץ מזה אתם גם עיקמתם את החתיכת ברזל וזה לא הכי טוב כי אז היא לא נכנסת כמו שהיא צריכה למארז ולהברגה שלה. מה שאני עשיתי זה פחות או יותר מה שאתם עשיתם אבל במקום לתלוש את החתיכת ברזל ולעקם אותה, פשוט שיחררתי את הברגים מהיציאה הכחולה (VGA) וזה השתחרר בקלות... ככה אני יכול להחזיר את זה לכרטיס מסך וככה גם הברזל נכנס בדיוק כמו שהוא צריך להיכנס עם הכרטיס מסך רק שזה בלי הכרטיס אלא עם המאווררים הנ"ל.

חוץ מזה :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב. אולי אני איישם אותו מתישהו על ה 9550 של אח שלי (Gigabyte עם פאסיבי- מניח שיכול להועיל לו מאוד, לא?).

אם זה פאסיבי זה צריך לעזור מאוד!

תנסה להוסיף מאוורר על הקירור עצמו ועוד PCI FAN ואתה תראה איזה שיפור גדול יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי , אם אתה רוצה להוריד עוד כמה מעלות - אני מכיר את הקירור הזה שיש לך , גם לי יש אותו ( 6800) פשוט תפתח את המכסה ממתכת שיש מעלה הכרטיס ותוציא את כל האבק שהצטבר , משום מה אבק נוטה להצטבר שם בצורה מפחידה בגלל המעבר הצר שיש בין המאוורר לבין הסינקים שמעל הליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי... הכרטיס שלי איך שזה נראה כרגע במנוחה על איזה 50-60מעלות ומאמץ מלא באוברקלוק על כמעט 100 מעלות... אבל זה לא ממש איכפת לי כי הכרטיס עובד מצויין בלי שום בעיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי , אם אתה רוצה להוריד עוד כמה מעלות - אני מכיר את הקירור הזה שיש לך , גם לי יש אותו ( 6800) פשוט תפתח את המכסה ממתכת שיש מעלה הכרטיס ותוציא את כל האבק שהצטבר , משום מה אבק נוטה להצטבר שם בצורה מפחידה בגלל המעבר הצר שיש בין המאוורר לבין הסינקים שמעל הליבה

ברור חחחחחחח את זה עשיתי כשרק קניתי את הכרטיס,הוריד מעלה או שתיים גג,

מה שבאמת עזר זה המאורר הזה שהוספתי עכשיו+מריחת משחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כונס ברצפה מול הכרטיס וטמפרטורות זהות :screwy:

ואני חייב לציין אחי,זה נראה ערבי ביותר.אל תיעלב :nixweiss:

מצידי שייראה גם כורדי (בלי להעליב אף אחד חחחחח)

אבל בתכלס מי רואה את זה?

המארז סגור אטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...