התלבטות בנוגע לרכישת עכבר + פאד לגיימר - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בנוגע לרכישת עכבר + פאד לגיימר

Mactural

Recommended Posts

אני משחק CS בעיקר, עוד קצת משחקים, אולי גם BF2.

עד עכשיו יש לי עכבר אופטי סטנדרטי של מיקרוסופט + השולחן שלי(מעץ, אפשר להגיד שהוא חלק יחסית, העכבר זז בקלות בלי יותר מידי רעש).

ההורים שלי נמצאים עכשיו בארה"ב וחשבתי לבקש מהם שיביאו איתם עכבר + פאד טובים. לפי NewEgg זה יוצא הרבה יותר זול לעומת קנייה בארץ.

התלבטות אחת היא בנוגע לעכבר - MX518 או G5.

הבנתי ששני העכברים מעולים ומיועדים לגיימר. לפי מה שהבנתי ה G5 טוב יותר באופן כללי, וגם לייעוד הספציפי של גיימינג.

השאלה היא האם זה נכון והאם שווה להוציא 10$ נוספים ולקנות G5 במקום MX518?

מה השיפור שהוא נותן לאחד כמוני שרגיל לשחק עם עכבר סטנדרטי שלא נותן לי ה MX518? האם יכול להיות שאני אצטער שלא קניתי G5?

התלבטות שניה היא בנוגע לקניה של פאד - אני ממש לא מבין בעניין הפאדים, ראיתי בNewegg שיש מבחר לא קטן.

אני קצת פוחד מהעניין, כי ראיתי שיש כמה פאדים מחוספסים, ואני באמת לא יודע כמה זה יהיה לי נוח. ראיתי גם שיש פאדים שעכברים מסויימים מתקשים לתפקד עליהם. על מה הייתם ממליצים?

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח את ה G5 ההבדל במחיר הוא לא משמעותי ואתה מקבל עכבר שנחשב הטופ שב טופ (משקולות וכו')

בקשר לפאד זה תלוי בתקציב כעיקרון s&s הם הכי טובים ויש גם את Qpad שיצאו עם פאד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח את ה G5 ההבדל במחיר הוא לא משמעותי ואתה מקבל עכבר שנחשב הטופ שב טופ (משקולות וכו')

בקשר לפאד זה תלוי בתקציב כעיקרון s&s הם הכי טובים ויש גם את Qpad שיצאו עם פאד חדש.

את האמת אני מפחד מה S&S למה קראתי כמה ביקורות שאמרו שהוא מחוספס.

חשבתי על ה 4D אולי, לא יודע, אני לא מבין כ"כ, בגלל זה אני שואל.

Pease Brother, אני רוצה ביצועים יותר טובים לעכבר, שיהיה לי יותר נוח לשחק וגם שלא ישחק לי העכבר על השולחן. נגיד במצב עכשיו כל הרגליות של העבר שלי מלאות בכזה אבק קשה שהצטבר והעכבר מתנדנד ולא סימטרי בגלל זה. ניסיתי לגרד את זה עם סכין וזה הוריד את זה קצת, רק שזה עדיין לא סימטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אחי

אתה לא צריך להוציא כלכך הרבה כסף על הL5 הנה מה שיש לי וזה (לדעתי לפחות) מה שדוגרי צריך

MX510

Steel Pad S&S

תאמין לי העכבר שהוא עובר על הפאד הזה כלכך חלק ונוח אין לך מושגגג..

את הS&S יש לי כבר תכף שנה והוא אחלה הוא בא גם עם נרתיק נישא כזה שאתה יכול לשים אותו בפנים... כך תהמלצה הזולה שלי, אם אתה מעוניין להוציא יותר כסף אז תשאר עם הקנייה שלך ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...