צריך המלצה לגוף קירור ל-7800GT ועוד כמה שאלות על משחה טרמית - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לגוף קירור ל-7800GT ועוד כמה שאלות על משחה טרמית

Satlan

Recommended Posts

שלום

אני רוצה לפנק את ה7800GT בקירור חדש לקיץ, מה אתם ממליצים בתקציב שלא עובר 200 שקל ?

עכשיו כאשר מפרקים תגוף אז יש תמשחה הטרמית .. השאלה אם צריך להסיר אותה ולשים חדשה או שלהשאיר ככה :ם

בנוסף על הזכרונות יש גם מן "מדבקה" כזאת .. (או שזה משחה?:x) מה זה בידיוק ?

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש את שני הקירורים גם סילנסר וגם v-1 וה-v1 משאיר עשן לסילנסר אבל ההרכבה של ה-v1 מסובכת.

עים אתה קונה מנועה אל תבקש שירכיבו לך כי הם לא יודעים.

הנה הקירור רק תדע לך שהוא ממש חיה הוא שומר תמיד על טמפרטורת החדר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את שני הקירורים גם סילנסר וגם v-1 וה-v1 משאיר עשן לסילנסר אבל ההרכבה של ה-v1 מסובכת.

המממ אני יודע בסיסית להרכיב גופי לא משהו רציני, אתה חושב שאסתבך עם החוברת התקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונה שהצגת כרטיס המסך שלך מחובר לPCI-E השני...

הPCI-E הראשון הוא X16 וזה שאתה משתמש בו הוא X2 - לפי הנתונים של הלוח -, כמה שהכרטיס חזק יותר ככה הפגיעה בביצועים גדולה יותר.

אפילו במצב זה עדיין X8 פעמיים, רק בלוחות שמוצהר בהם X32 זה אכן X16 פעמיים.

ולעניין הטרד, קרור אוויר טוב יהיה הV1 או הזלמן 900\700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזלמן 900 נפלא. שקט מאוד (לא שומעים כלום במהירות נמוכה). מקרר מצויין. קליל להרכבה. היום הרכבתי אחד.

עריכה:

שים לב איך הוא מנייק את האקסלרו ב 5 מעלות למרות שהוא הרבה יותר קטן.

http://www.virtual-hideout.net/reviews/Zalman_VF900/index4.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל, ואיך הוא לעומת V-1? הבנתי שהוא קל להרכבה, הוא מכסה את הזכרונות גם ?

לזכרונות יש היטסינקים מצורפים לחבילה כמו בתמונה. הוא יושב מעליהם. כן, הוא קל מאוד להרכבה, עוד יותר מהדור הקודם של זלמן.

לא ראיתי בדיקה של ה 900 מול ה V1. אבל אם תסתכל על הטמפרטורות מהסקירה של האתר שלנו, ה FATAL של זלמן במהירות גבוהה (עדיין שקט יותר מה V1) שתי מעלות יותר במאמץ מה V1 אולטרה עם מאוורר יחיד, וה 900 יותר חזק מה FATAL . הזלמן יהיה זול יותר היות ול V1 הסטנדרטי שיש כרגע בארץ אין היטסינקים לזכרונות ואם תוסיף אותם בנפרד אז הוא יהיה יותר יקר. שים לב גם שהביקורת באתר מתייחסת לאולטרה שבא עם 3 צינורות (ה V1 בא רק עם שני צינורות) ועדיין לא מצאתי את האולטרה בארץ. האולטרה גם בא עם סינקים אבל בטח המחיר יהיה בהתאם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...