הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

WIND יחתיכת מטומטם טיפש בחיים לא ראיתי בנאדם שחי כל כך בבועה.

אתה נאצי? אתה אנטישמי?

תגיד אין לך דעות משלך? למה אתה כל הזמן מצטט?

תעוף כבר מהארץ יחתיכת חרא

אתה חושב שצבא אוהב להילחם? שעם אוהב להיות שרוי במלחמה? זה כל הטרוריסטים בשטחים שאחראים למצב הזה

אני לא מבין למה אתה חושב שהצבא הוא ארגון טרור? למה אתה מזיין תשכל?? למה? "אימה"? יא מסכן אם צה"ל היה ארגון טרור אז הוא לא היה פוחד משום תגובה בינלאומית והוא היה מזיין כבר את כל הדודים הערבים שלך.

פשוט מדכא אותי שאנשים כמוך חיים במדינה הזאת.

לך תגור בעזה, אולי שם יהיו לך יותר חברים.

עאלק כלכלי ע"י פרויקטים בעזה, שאיראן תעשה את זה למה אנחנו פראיירים של הערבים?

זה עוד לא כל מה שיש לי להגיד, זה עוד היה בקטנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק כשאתה מגיע לצבא אתה יודע מה זה להיות חייל מול ערבים שאין לך מושג אם הם רוצחים או סתם אזרחים תמימים, זה ממש החלטה של החיילים שלנו להרוג את אותו רוצח הם מחפשים בלי לפגוע במגן האנושי(האזרחים שמגינים עליהם, שלא תחשבו שונה) בו הם משתמשים, כשהחארות האלו הולכים ומתחבאים בתוך הבתים שלהם כדי שלא תירה עליהם.

עם כל הכבוד, זה הבעיה של האזרחים הערבים שמתנדבים להגן עליהם, ואחרי זה כשפוגעים בהם ללא אשמתנו באים אלינו בטענות, והכי מרגיז זה שעוד אנשים שגרים לידך ובמדינתך אומרים את זה, כל השמאלנים העוורים האלו..

אז תעשו טובה, צהל לא היה ולא יהיה ארגון טרור צהל מגן על המדינה שלנו כי אם הם היו פועלים לפי איך שהשמאלנים היו רוצים, הייתם אומרים שלום למדינה מזמן...

שבוע טוב שיהיה לכם..אולי תתפכחו קצת

עריכה קטנה: לכל מי שמעלה ציטוטים שרשומים שחיילים תוקפים מקומות שידוע מראש שאין שם כוח עויין..באמת נראה לכם שצהל ירה סתם? אתם לא יודעים כמה דברים סודיים יש שאף אחד חוץ ממי שצריך לדעת יודע עליהם, אם ירו שם אז יש סיבה לכך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לנעול את הדיון הזה:

אתה צבוע!

כל פעם שיהודי נדחק לפינה הוא צועק אנטישמיים! הם נגדי! אני מסכן!

אז לא אתה לא מסכן זאת העובדה והאמת ותסתכל טוב טוב.

אני מכוון שרובכם ישרתו בצה"ל ויגיעו לדרגה גבוהה ותהיו כל החיים שלכם בנופש בישראל/אסיה אסיה/ישראל.

אתם פשוט חבורה של שטופי מוח ע"י מערכת החינוך(שיהיה בין הגרועות בעולם "המערבי" אם בכלל אפשר לקראו לישראל מדינה מערבית) או ע"י צה"ל שמגייס(בכפייה) ילדים ושותף להם את המוח.

הכותב כל כך צודק:

כשיתחיל העולם להתייחס לישראל כפי שהתייחס לסרביה, אנחנו אפילו לא נבין איך זה קרה. נשאר מבוצרים בצדקתנו, בתחושה שהעולם כולו נגדנו, והדרישה להפנות מבט פנימה תהפוך לשוות ערך לבגידה.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך להתחמק.

מה בן אדם כמוך עושה במדינה של טרוריסטים?

כולנו נהיה חיילים, ההורים של כולנו היו חיילים גם הסבים והסבתות, ובכלל כל המדינה מורכת מהחיילים "הטרוריסטים" האלו.

אז מה לך לעשות במדינה שכולם בה טרוריסטים?

ואם אתה בכלל "אירופאי" ורוצה לגור במדינה מערבית למה אתה לא הולך לגור באירופה? זה היה עושה טוב לכולנו.

המדינה הזאת לא נועדה לאנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צבוע!

כל פעם שיהודי נדחק לפינה הוא צועק אנטישמיים! הם נגדי! אני מסכן!

אז לא אתה לא מסכן זאת העובדה והאמת ותסתכל טוב טוב.

אני מכוון שרובכם ישרתו בצה"ל ויגיעו לדרגה גבוהה ותהיו כל החיים שלכם בנופש בישראל/אסיה אסיה/ישראל.

אתם פשוט חבורה של שטופי מוח ע"י מערכת החינוך(שיהיה בין הגרועות בעולם "המערבי" אם בכלל אפשר לקראו לישראל מדינה מערבית) או ע"י צה"ל שמגייס(בכפייה) ילדים ושותף להם את המוח.

הכותב כל כך צודק: :lol:

אני לא יודע אם אתה ישראלי או לא, אבל כשאני הולך לצבא, אני מרגיש גאה ללכת ולשרת את המדינה שנתנה לי כל כך הרבה עד גיל 18. שהגנה עלי וסיפקה לי את כל מה שהייתי צריך. אז נכון שלא הכל מושלם, אבל יש מדינה מושלמת? איפה?

אני חושב שאם אתה ישראלי אז ההתנהגות שלך היא צבועה ומעצבנת, ואין מקום להתנהגות כזאת במדינה שלנו. ואם לא, אז מה אתה עושה פה לעזאזל? תעוף מפה, כי ברור שאף אחד לא רוצה אותך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוויץ,נורבגיה,בלגיה,אוסטריה להמשיך?

אתה ממשיך להתחמק.

מה בן אדם כמוך עושה במדינה של טרוריסטים?

כולנו נהיה חיילים, ההורים של כולנו היו חיילים גם הסבים והסבתות, ובכלל כל המדינה מורכת מהחיילים "הטרוריסטים" האלו.

אז מה לך לעשות במדינה שכולם בה טרוריסטים?

ואם אתה בכלל "אירופאי" ורוצה לגור במדינה מערבית למה אתה לא הולך לגור באירופה? זה היה עושה טוב לכולנו.

המדינה הזאת לא נועדה לאנשים כמוך.

אני לא יהיה חייל מהסיבה הכי פשוט שאני כבר עברתי את הגיל.

מכל המשפחה שלי רק סבא ואבא שלי היו חיילים סבא שלי נלחם בww2 ואבא שלי שירת במודיעין.

אין לי במשפחה אף בן-אדם שביצע פשעי מלחמה אם לך יש אז אני מצטער על היום שאותו אדם נולד ההגדרה של מה שצה"ל עושה זה פשעי מלחמה נגד האנושות שזה כולל את כל העום וכל העולם "לא שם"( איך שאנשים בשפה "המתורבתת" ) על שבקושי מונה 7 מיליון רק העיר ניו-מקסיקו מכילה כמות גדולה יותר של אנשים.

המדינה שנתנה לי כל כך הרבה עד גיל 18

את יכול להגיד מה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוויץ,נורבגיה,בלגיה,אוסטריה להמשיך?

מה כל כך מושלם במדינות האלה?

אני לא יהיה חייל מהסיבה הכי פשוט שאני כבר עברתי את הגיל.

מכל המשפחה שלי רק סבא ואבא שלי היו חיילים סבא שלי נלחם בww2 ואבא שלי שירת במודיעין.

אין לי במשפחה אף בן-אדם שביצע פשעי מלחמה אם לך יש אז אני מצטער על היום שאותו אדם נולד ההגדרה של מה שצה"ל עושה זה פשעי מלחמה נגד האנושות שזה כולל את כל העום וכל העולם "לא שם"( איך שאנשים בשפה "המתורבתת" ) על ישראל שבקושי מונה 7 מיליון רק העיר ניו-מקסיקו מכילה כמות גדולה יותר של אנשים.

איך אתה יודע שסבא שלך שנלחם במלחמת העולם השנייה לא ביצע פשעי מלחמה? באותה מידה אני יכול להגיד שהוא פושע מלחמה, בדיוק כמו שאתה עושה.

לסיכום, אני מאמין שצריך לקבל כל אחד עם כל דעה, אבל הדעה שלך פשוט לא מתקבלת על הדעת שלי. ולדעתי הסיבה היחידה שאתה נמצא פה זה למשוך תשומת לב, כי אני לא מבין את המטרה של הדיון שלך. גם אם זה נכון, וצה"ל טרוריסטים, אז מה? איך זה משנה את החיים שלך? שלנו? זה לא.

את יכול להגיד מה בדיוק?

אין לי שום בעיה להגיד מה. היא נתנה לי מקום לחיות בו[בניגוד לשאר העולם שרק דוחה אותנו מעליו], שרותי רווחה, , עבודה, השכלה, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא אני לא יהודי ולא עברי אני למזלי אירופאי.

כן גם למזלינו :screwy:

ורק רציתי להוסיף שצה"ל הוא הצבא הכי הומני שיש אני אביא דוגמא

אם יש בניין שבו מתבצרים מחבלים ומשגרים קסמים מהגג מה כל נורמלי היה עושה מפנה את האנשים ומוריד את הבנין מה צהל עושה כדי לא לפגוע באוכלוסיה "אזרחית"(שאיפשרה הקמת בסיס טרור בביתם) צה"ל מכניס לבניין חיילים כדי שיעשו חיסול ממוקד מה התוצאה המחבלים שמים מוקשים בבניין וחיילים מתים ביחד עם האוכלוסיה האזרחית

וזו רק דוגמה אחת לכך שצה"ל הוא הצבא ההומני ביותר בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה חכה איך אני אצחק לך בפנים כשתראה רוב של מוסלמים בכל המדינות האלה.

תסתכל מה קרה בדנמרק - זו רק ההתחלה. המדינות נותנות למוסלמים להיכנס אליהם והם דופקים אותה מבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק זאת היא הבעיה של העולם שלנו! הבעיה המוסלמית! כמו טפילים הם נכנסים לכל מדינה שרק מוכנה לקבלם[אפשר לקחת את צרפת לדוגמא], מנצלים אותה לטובתם, ואז עושים בה בלאגן וחורבן וגורמים לכולם להצטער על שהם באו מלכתחילה[כמו שקרה בצרפת לפני זמן לא רב].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי בריפרוף על התגובות - הגעתי לתגובה 92 מתוך אני לא יודע כמה שיש

רק 3 מתוכן היו בעד הכותב וכל השאר הזדעזעו מחוצפת הכתב.

אני בטוח שאם הייתי ממשיך לקרוא הייתי רואה שאחוז התומכים בכתבה יורד ויורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי בריפרוף על התגובות - הגעתי לתגובה 92 מתוך אני לא יודע כמה שיש

רק 3 מתוכן היו בעד הכותב וכל השאר הזדעזעו מחוצפת הכתב.

אני בטוח שאם הייתי ממשיך לקרוא הייתי רואה שאחוז התומכים בכתבה יורד ויורד.

ומה בדיוק הנקודה שלך?

יש רוב לפשעי מלחמה? שרובם עברו שטיפת מוח? שרובם קיצונים? שלרובם לא אכפת מחיי אדם ורק מהתחת שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...