עזרה בבחירת ספק ומאווררים למפרט קיים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת ספק ומאווררים למפרט קיים

tamirha

Recommended Posts

לאחר התלבטויות רבות וממה שקראתי כאן ובפורום של ANANDTECH החלטתי לקנות את השילוב של מעבד VENICE 3200 + לוח K8NGM2-FID עם ציפסט 6150 של NVIDEA

יש לי 4 התלבטויות \ שאלות :

1. ספק כוח - האם 300W HEC יספיק עבור המחשב (יהיו מחוברים 2 צורבים+2 דיסקים SATA , מדפסת , עכבר ומקלדת PS2 ,בעתיד אולי התקנת כרטיס מסך X1300PRO וקצת ...) , או שלקחת 350W HEC .

עוד משהו, הציעו לי בחנות ספק ג'נרי (ככה נראה לי..) 350W -> TRUE WATT , יש חיה כזאת ??? יש אפשרות לדעת אם באמת הספק הוא TRUE WATT , תוכנה שבודקת ??

2. מאוורר למעבד - אפשר בבקשה המלצה למאוורר טוב לOC סביר של חברת GLACIALTEC או . או אם מישהו יכול להמליץ על חברה אחרת במחיר לא יקר עבור רמת OC נמוכה .

3. מאוורר למארז - לא החלטתי אם לקחת מארז ג'נרי ולהוסיף לו מאוורר קדמי ואחורי או של COMPUCASE מהדם בלינק : http://www.compucase-hec.co.uk/mainpages/product_detail.asp?pid=11

לא מבין כל כך בנתונים הטכניים....המארז הזה בא כבר עם מאוורים עליו או שצריך יהיה להוסיף לו ? אם לא מגיע עם FANS , איזה ניתן (מומלץ) ?

4. לגשר צפוני - קראתי שהגשר של הציפסט 6150\430 מתחמם מאוד וכדאי להוסיף מאוורר. יש למיהו המלצה לדגם שיתאים ?

תודה מראש ! :xyxthumbs: ...וסליחה אם העמסתי בשאלות .אני פשוט תקוע עם התחבטויות לפני הקנייה .

עריכה : אני מקווה שאני בפורום הנכון (או שאולי לאוברקלוקים ומאווררים)...אם לא , אנא תעבירו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEGRAL- נהיה לי כאב ראש.. :silly: ...

אני כבר שבוע קורא כאן בפורומים כל יום וראיתי הרבה המלצות על שילוב 939+3200 של .

הבנתי שה-805 וה-820 הם בעצם מקבילים לסוקט 754 התקציבי , רק מה , שכן נכנס בהבדל גדול שזה בעצם דואל קור וזה יתרון גדול אבל אם זה מעבד תקציבי אזי גם הלוח בהתאם...ציפסט מיושן ,העדר תמיכה בFIREWIRE ,העדר 1 גיגה LAN , ככה שמרוב בלבול כבר החלטתי ללכת על הAMD וניס בסוקט 939 עם לוח צ'יפסט מעולה (ככה לפי מה שחרשתי ב-ANANDTECH . יש שם תרד ענק על הלוח הזה של וזה נראה לי מתאים לכל סוג של שדרוג עתידי..)

כל זה לאחר החלטה כשאני צריך מעבד+לוח שיתנו תוצאות טובות בעבודה במולטיטסקינג ...גם לדוגמא שברקע תעבוד תוכנת שיתוף כמו סבבה די סי ששותה זיכרון ומשאבים וגם לפתוח בו זמנית כמה דפי ...

תקן אותי אם אני טועה ...או שבכלל זה כבר לא מתאים לפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה805 וה820 הם לא בדיוק מקבילים ל754..(והייתי אומר כלל לא..)..

דבר שני השילוב של 805+לוח "נורמלי/טוב" יתנו יותר ביצועים מהשילוב של 3200+ ולוח טוב..(ובהפרש לא רציני במחיר כלל)...

אז שתהיה סגור על עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים :hi:...אולי תוכלו לעזור לי עם השאלות בפתיחת ה'תרד ?

יותר משתלם לי כרגע מבחינת התקציב שלי (3500ש"ח כולל מסך) לקחת וניס 3200 ולשפר אותו עם קצת OC . אין לי בתקציב להוסיף גם שהוא לא סטוק.

אני אקח את הלוח של 6150 לסוקט 939 וזיכרון 1 ג'יגה ונראה לי זה יהיה טוב למוליטסקינג סביר (קידודים , והורדות ...בו זמנית) .

אגב , קראתי ביומיים האחרונים הרבה המלצות ללוח 6150 גם של (במיוחד עם ביוס גירסא 3) וגם של ALBATRON (לאסוס פחות...) .

רק אנא תעזרו לי עם השאלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודש חודשיים , לא זוכר שהיו הרבה ת'רדים שמהללים את האינטל החדש הדו-ליבתי .כל הזמן קראתי עם סוקט חדש וכו' ..מעבדי VENICE ליטוגרפיה 90 ...וכיוצא בזה.אולי הייתה איזה ירידת מחירים פתאומית (הAMD כפולי לבה מאוד יקרים עדיין) או שהתחילו לצאת כבר תוכנות תומכות .

ממה שקראתי בהרבה ת'רדים כאן , הקטע של כפולי ליבה זה משהו יותר עתידי לטווח של שנה ותוכנות כמו WINAVI(לקידוד סרטים) ואימיול ושאר ירקות שאני עובד איתם המון , יקבלו תמיכה (אם בכלל ) לא בזמן הקרוב . מכאן גם הבנתי שהפנטיום הכפול ליבה "התקציבי" יעבוד עם תוכנות נוכחיות כמו P4 רגיל (מכאן הוניס חזק יותר ממנו) . לכן חשבתי על ברמה טובה ולוח עם שלל פיצ'רים (שיהיה טוב גם לעתיד) במחיר סביר ועלות\תועלת גבוהה , מה גם שהלוח הספציפי הזה תומך במעבדי כפולי בסוקט החדש M2 , כך שאוכל להחליף גם עוד שנה שנתיים למעבד חדש .

אני לא מתכוון לשחק ב-QUAKE 4 החדש וכל מיני תוכנות פוטושופ ושאר תוכנות גרפיות שהבנתי שיש להם כבר תמיכה בכפול .

זו הסיבה שאני לא יודע אם בכלל אני ארגיש ביצועים משופרים בתוכנות איתן אני עובד היום (על פנטיום 3 מחוזק שמתחיל לקרטע)

LIOR , מה אתה אומר ? זו רק השערה שכל האפליקציות יתמכו בכפולי או שזה יהיה מציאות (גם ה-64 ביט הבנתי שחלף עם הרוח ..) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

64 ביט יתחיל להיות מורגש אך ורק כשנעבור ל-Windows Vista 64Bit שתהיה 64Bit טבעית ולא איזה זיפת ששינו אותו בשביל 64Bit

וגם כאשר נתחיל להשתמש ביותר מ-4GB זכרון פנימי, כבר היום מישהו עם 4GB הוא לא "מטורף" כמו לפני חצי שנה

ובקרוב כנראה ש-2GB יהיה סף כניסה במקום ה-1GB עד היום.

לגבי הכפולי יש המון המון תוכנות שכבר תומכות בזה

בנוסף כל 2 תוכנות או יותר שרצות על וינדוס יחד יתחלקו יפה בין הליבות לפי העומס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...