איזה נגן יותר טוב? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן יותר טוב?

fp581

Recommended Posts

אולי הX5L אבל הMPIO HD400 לא באותה רמה של האייפוד וידאו והZV:M.

לפותח התראד, אני לא חושב שיש ויכוח לגבי איזה נגן יותר טוב.

הZV:M מתעלה על ה VIDEO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא דברתי על איכות צליל.

אבל מהניסיון שלי הנגנים של קריאטיב אף פעם לא מאכזבים באיכות הסאונד.

קשה לי להגיד לך לאיזה נגן יש איכות צליל יותר טובה הM או האייפוד מכיוון שלא שמעתי בZVM.

יצא לי לשמוע ולשחק עם האייפוד ואני יכול להגיד לך שנגן לדוגמא כמו קריאטיב זן מיקרו פוטו לא נפל ממנו באיכות הסאונד בכלל ואני גם לא יכול לומר שהאייפוד התעלה עליו מבחינה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי כמעט בכל נגן אפשרי בשוק, והרשו לי לחדש לכם- אייפוד הוא אפילו לא בין המובילים X_X ובכל מקום שמישהו מבין שם משהו, יגידו לכם אותו דבר.

Cnet= חבורה של חרטטנים משוחדים, תשלם יותר, תקבל יותר דירוג.

כרגע המצב הוא כזה, מבחינת איכות סאונד- קריאטיב יושבת לה אי שם למעלה עם iriver, Cowon וסוני.

ויש עוד ה-מ-ו-ן נגנים שמציעים איכות שמע טובה יותר מהאייפודים למיניהם, כמו-

Archos שמתמחה בנגני , אבל איכות השמע בנגנים שלהם מעולה

הסדרה החדשה והמדהימה של סאנדיסק

Mpio

סאמסונג

טושיבה וקנווד (חבל שאין בארץ)

ולא חסרים עוד.

בין החברות המוכרות יותר, האיכות של האייפוד נמצאת די למטה ברשימה. ואני לא משוחד לטובת אף אחת מהחברות, כי אני בכלל משתמש ב PSP שלי כנגן מדיה, ואין לי כוונה לקנות נגן אחר כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cnet= חבורה של חרטטנים משוחדים, תשלם יותר, תקבל יותר דירוג.

ברור שאי אפשר לקרוא רק תביקורות שלהם, אבל המידע שם לדעתי נכון. כלומר העובדות של הפרוס והקונס נכונים. הדירוג של הנגנים פחות. בכל מקרה מומלץ לקרוא גם את ביקורות המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pika007 איזה נגן אתה ממליץ לי

הדרישות הם:

איכות סאונד הכי טובה שאפשר

בסביבות ה-300-400 דולר (אני קונה בחו"ל)

לפחות 20G+

ממש אבל ממש לא חובה נגן סרטים כי יש לי את ה-A2 והוא ממש טוב לניגון סרטים (אני חושב)

ויש לי שאלה

זה באמת משנה האיכות כאשר שומעים בפורמט כי האיכות שלו ממש נמוכה (אני מדבר על 192KBPS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאי אפשר לקרוא רק תביקורות שלהם, אבל המידע שם לדעתי נכון. כלומר העובדות של הפרוס והקונס נכונים. הדירוג של הנגנים פחות. בכל מקרה מומלץ לקרוא גם את ביקורות המשתמשים.

כן דווקא CNET יכול להיות אתר שימושי לצרכן למרות שנראה שיש להם אהבה לנגנים של .

הסקירות בוידאו של הנגנים שם זה אחלה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להם ול74% מהשוק האמריקאי...

מה לעשות שהIPOD נוח לשימוש ומעוצב יפה, ולאנשים פחות טכניים זה יותר חשוב מאיכות או מחיר.

מה לעשות שאפל היא היחידה ששמה מתחת לגלגלת כדי שתרגיש כאילו אתה מסובב משהו. שאיו חור לסוללה ולכן המראה יותר חלק ומקצועי. הוא יצירת אומנות בכל הנוגע לעיצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך.

אבל זה ממש מעצבן, אני רואה אנשים ברחוב מתלהבים מהאייפוד שלהם וחושבים שאין עליו בעולם.

רק לפני כמה זמן דברתי עם חבר מהעבודה שהביא איתו אייפוד מיני.

התחלנו לדבר והסברתי לו למה האייפוד הוא לא המוצר המושלם שהוא חושב.

הוא לא הקשיב בכלל, הוא טען שזה המכשיר הכי טוב שיש כל שאר החברות מעתיקות ואין אף אחד ברמה של כיום באיכות של הנגנים.

זה עצוב שבגלל השיווק המאסיבי של האייפוד הוא נתפס כמכשיר מושלם ללא עוררין לאנשים שלא מכירים את התחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שהאיכות של הZVM נמוכה בהרבה מהIPOD והX5?

זה לא אמור להיות הפוך?

תתחיל לשמוע נגנים במקום להקשיב לכל מיני אנשים.

בקשר להוא שמעליי אין לי אייפוד, אני ממש חושב שזה קנייה לא משלמת בד"כ (חוץ מהנאנו ששלט עד שהE200 הגיע).

אבל אין לי אנטי לשום חברה או נגן, אני מקשיב ובודק את כולם או קורא ויש לי דעה אובייקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...