מבקש מפרט בבקשה ב 1000$/5000NIS "משחקים" פרטים בפנים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט בבקשה ב 1000$/5000NIS "משחקים" פרטים בפנים

BigPapa

Recommended Posts

אז כמו שכתוב בכותרת המחשב (החלקים) ייקנו בארה"ב (אם זה משנה איפה בדיוק אז בניו-יורק) אז אני מבקש אם אפשרי להתייחס למחירים כמו שם אם זה אפשרי גם אם לא זה לא נורא.. יותר חשוב לי המפרט עצמו... הדגמים שמות החלקים המדוייקים. יש לי שם משפחה שיגידו לי כמה זה יעלה לי מה שאני רוצה.

מטרת המחשב בעיקרון להכול. לא מתכוון לערוך ווידאו אבל אחי עובד אם כמה תוכנות גרפיות כמו Photoshop, Solid Works, FreeHand

זאת אומרת כרטיס מסך טוב וחזק שיריץ הכול.. אבל לא להגזים כמובן..

עוד נקודה זה מסך LCD בגדלים 17" 19" אינץ לראות מה ההבדל בין המחירים שם.. (אני מודע שעדיף CRT למשחקים) אבל אני רוצה לבדוק את האפשרויות...

החלקים שצריך בעיקרון זה: (המחשב ייבנה פה בארץ..)

מבקש לא לחרוג מהתקציב אם אפשרי אז אפילו פחות P: כדי שהשאר יילך למארז.. וכו' פה בארץ

הכי חשוב מחשב לא AMD

מעבד

לוח-אם

כרטיס מסך

זיכרונות

הארד דיסק

מסך LCD

עכבר טוב למשחקים, מבית (אני מאמין שזה יותר זול שם...)

אין צורך בצורב גם לא CDROM ( קיים כבר)

בלי מקלדת

זהו בערך נראה לי.. אם שכחתי משהו בטעות שהוא קריטי אז כמובן אפשר להוסיף

אז מצפה לתגובות ממכם ותמורה הכי טובה בהתאם לכסף רק כמו שאתם יודעים לתת (אני מתכוון למפרט) פתוח גם להצעות כמובן כל מה שיש לכם לומר..

מצטער שזה כל כך ארוך יצא.

תודה מראש.

עריכה: אשמח למפרט גם בלי LCD אם אני ייראה שזה לא משתלם אני יישאר עם מסך ה CRT הקיים עד שיהיה כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מפרט מ-Newegg:

1 SAMSUNG SpinPoint P Series SP2504C 250GB 7200 RPM SATA 3.0Gb/s Hard Drive - OEM

1 AG Neovo F-419 (R12) Black 19" 12ms LCD Monitor - Retail

1 eVGA 256-P2-N553-AX Geforce 7600GT 256MB GDDR3 PCI Express x16 Video Card - Retail

1 Logitech G5 Laser 931376-0403 2-Tone 6 Buttons 1x Wheel USB Laser Mouse - Retail

1 G.SKILL 1GB (2 x 512MB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 667 (PC2 5400) Unbuffered Dual Channel Kit System Memory

1 Gigabyte GA-8I945P-G Socket T (LGA 775) Intel 945P ATX Intel Motherboard - Retail

1 Intel Pentium D 920 Presler 800MHz FSB LGA 775 Dual Processor Model BX80553920 - Retail

Subtotal: $986.86

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המפרט.. אשמח למפרט גם בלי LCD כי אני דיי בטוח שהוא בא על חשבון דברים אחרים כמו וכרטיס מסך, בנוסף ה LCD שבמפרט לא ממש מתאים למחשקים עם 12MS...

בכל זאת תודה רבה אני מודה לך מאוד זה נראה טוב.

אשמח לעוד הצעות.

יגאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך במפרט מתאים מצויין למשחקים. אל תיתן לזמן תגובה להטעות אותך.

מפרט בלי LCD יראה ככה -

1 SAMSUNG SpinPoint P Series SP2504C 250GB 7200 RPM SATA 3.0Gb/s Hard Drive - OEM

1 EPoX EP-9NPA+Ultra Socket 939 NVIDIA nForce4 Ultra ATX Motherboard - Retail

1 eVGA 256-P2-N563-AX Geforce 7900GT 256MB GDDR3 PCI Express x16 Video Card - Retail

1 Logitech G5 Laser 931376-0403 2-Tone 6 Buttons 1x Wheel USB Laser Mouse - Retail

1 mushkin Green 2GB (2 x 1GB) 184-Pin DDR SDRAM DDR 400 (PC 3200) Unbuffered Dual Channel Kit System Memory

1 AMD Athlon 64 X2 3800+ Manchester 1GHz HT Socket 939 Dual Processor Model ADA3800BVBOX - Retail

Subtotal: $976.89

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך במפרט מתאים מצויין למשחקים. אל תיתן לזמן תגובה להטעות אותך.

מפרט בלי LCD יראה ככה -

1 EPoX EP-9NPA+Ultra Socket 939 NVIDIA nForce4 Ultra ATX Motherboard - Retail

1 eVGA 256-P2-N563-AX Geforce 7900GT 256MB GDDR3 PCI Express x16 Video Card - Retail

1 mushkin Green 2GB (2 x 1GB) 184-Pin DDR SDRAM DDR 400 (PC 3200) Unbuffered Dual Channel Kit System Memory

1 AMD Athlon 64 X2 3800+ Manchester 1GHz HT Socket 939 Dual Core Processor Model ADA3800BVBOX - Retail

Subtotal: $976.89

אשמח אם תאיר את עיניי בקשר ל LCD , אני הבנתי עקב זמן התגובה הLCD פחות טוב למשחקים.. עקב סיכוי למריחה. (כל יום לומדים משהו חדש.)

בקשר למפרט אני לא יודע אם שמת לב אבל ביקשתי מחשב INTEL , גם זה עקב מה שקראתי שכרגע אין טעם לקנות עקב השקת המעבד החדש שלא יתמוך בלוחות שקיימים כרגע.. לעומת , אשמח לכל מידע שייתקן אותי אם אני טועה במשהו.

תודה מראש.

יגאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן התגובה לא משקף בצורה טובה את ביצועי המסך, כי יכול להיות לך מסך שהוא כביכול 2ms אבל במקרה הרע מגיע ל-30ms מול מסך שהוא 12ms אבל לא עולה מעל 16ms בשום מקרה.

כל לוח שתקנה היום, גם לאינטל, לא יתאים למעבדי הדור הבא. בינתיים ה-3800+ הוא מעבד פנטסטי שישרוד הרבה שנים. איתו ועם 2GB אתה ממילא לא תזדקק לשדרוג במשך הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי... אבל קראתי שיכול תהיה אפשרות ללוח אם מסוקט 975 או אפילו 945 אם אני לא טועה, בקשר לתמיכה של המעבד החדש של שאמור לצאת...

כמובן שהכול השערות...

בכל מקרה אני מודה לך מאוד על המפרט והן על המידע.

נ.ב

להערכתך לכמה זמן לערך תחזיק המערכת הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב, צודק לגבי הכ.מסך...

מקווה שאני לא משגע אותך יותר מידי, אבל אשמח גם למערכת מבוססת אינטל מקבילה.

שיהיה לי בחירה... וגם כי הבן-דוד מארה"ב מעדיף את האינטל... את האמת גם אני... אני מאלה עם הסטיגמה הישנה על "מתחממים"... למרות שאני יודע שזה לא נכון...

פשוט תחושה שללכת עם אינטל יותר נכון...קשה להסביר למה :\

אבל מי יודע אולי אני ייקנה סוף סוף מערכת מבוססת ...

תודה מראש.

יגאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD התחממו לפני 5 או 6 שנים, כשעוד פנטיום 3 לא עבר את ה1GHZ, ולאינטל היה בקר טמפרטורה על המעבד ולAMD לא. ואז, מי שהיה מספיק מפגר להוריד את הסינק מהמעבד שלו, ראה אותו עולה בעשן.

מאז, זרמו הרבה "מים" בירקון. עשתה בית ספר לאינטל. ואם אתה לא מתכוון לעשות , ההצעה השניה של מקפליי פשוט מצויינת. אם אתה כן, יש מקום לשקול את ההצעה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם המעבדים של והמעבד השני שנתנו לך הוא מעבד מצויין שיחזיק לך כמה שנים טובות , לי יש מעבד ישן במהירות 1.3 (קניתי מלפני איזה 4 שנים) ואז באמת הייתה בעיה עם חלק מהמעבדים שלהם ומה אני אגיד לך הכל עובד מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר תקף גם בארץ?

אשמח אם תוכלו בבקשה להסב את זה גם לשקלים (ואם אפשר בלי העכבר המטורף ועם עכבר ומקלדת רגילים)

באותו תקציב פחות או יותר

תודה

מוטי

אה וגם חג שמח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ממש לא. יש הפרש מחירים של 40%. מערכת כזאת בארץ תעלה לך בסביבות 8K.

וכבר עזרו לך בת'רד שלך, וזה לא מנומס להשתלט על ת'רדים של אחרים.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=175483.msg1503639#msg1503639

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...