עד כמה אתם מקפידים על אורח חיים בריא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה אתם מקפידים על אורח חיים בריא?

Doctor Robert

אני....  

856 הצבעות

1. 1. אני....

• מקפיד מאד על אכילה נכונה וספורט באופן קבוע
    • אני מקפיד על אכילה נכונה וספורט- על שניהם באופן כמעט קבוע
    • אני מקפיד רק על אכילה נכונה
    • אני מקפיד רק על ספורט
    • אני מקפיד מדי פעם על אכילה נכונה וספורט
    • ממש לעיתים רחוקות...
    • עזוב אותי באמש'ך
    • הרמת כוס קולה נחשב?

Recommended Posts

אחריי שראיתי את size me כל פעם שאני עובר ליד מקדונלדס אני יורק פעמיים...... באמת בגללו אני בחיים כבר לא מעז לאכול ג'אנק. חוץ מזה גם חלבי זה לא כזה בריא, ואני מנסה לאכול כמה שפחות דברים חלביים, ולא אוכל בשר בקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא מבין מה הקטע שלכם עם מק'. אם אי פעם השלתם את עצמכם שזה בריא- אתם מטומטמים.

אתם צריכים סרט בשביל להבין שבשר בקר מעובד, צ'יפס ופול קולה זה דבר לא בריא?????? :bash:

אני אוכל שם במודעות מלאה שזה לא ממש בריא. אז מה? אני נהנה מהארוחה. מדי פעם זה סביר.

מה אתם לא שותים קולה בבית? אתם לא אוכלים צ'יפס במקומות אחרים? אם תלכו לכל מקום שיש בו את האוכל הזה ותוכלו שם חודש זה לא יהיה בריא. אין קשר ספציפית למקדולנלדס.

וכפי שדוגמה אמר- גם אם אני אוכל אך ורק סלט (קחו איזה חנות של סלטים לדוגמה) במשך חודשיים זה לא יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה כלום.אבל מצד שני אני אוכל כמו בולדוזר ואני שוקל 51(ילד בן 14).כן הרבה ג'אנק,עוד מעט אני

נרשם למכון .יש כאלה שיגידו שאני אמות יותר מוקדם.אולי אני אמות מוקדם,אבל לא אמות רעב xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שהמשקל לא קובע כמעט כלום? אתה יודע שלא חייבים לראות עלייך שאתה שמן אבל בעצם כל השומן הזה הוא מבפנים ויחסום בסופו של דבר ת'עורקים? אני שוקל 54 קילו, בן 14 וגובה 1.66, וזה רק בגלל שיש לי מבנה יחסית רחב. ככה שאל תשלה את עצמך שמשקל נמוך=אני רזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...