עד כמה אתם מקפידים על אורח חיים בריא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה אתם מקפידים על אורח חיים בריא?

Doctor Robert

אני....  

856 הצבעות

1. 1. אני....

• מקפיד מאד על אכילה נכונה וספורט באופן קבוע
    • אני מקפיד על אכילה נכונה וספורט- על שניהם באופן כמעט קבוע
    • אני מקפיד רק על אכילה נכונה
    • אני מקפיד רק על ספורט
    • אני מקפיד מדי פעם על אכילה נכונה וספורט
    • ממש לעיתים רחוקות...
    • עזוב אותי באמש'ך
    • הרמת כוס קולה נחשב?

Recommended Posts

עד כמה אתם מקפידים על אכילת טרי ואיכותי? (לא מעובד- ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים וללא כל מיני "תוספים" "שמוצאים" את דרכם לתפריט הטיפוסי המערבי.)

עד כמה אתם מקפידים על כושר? (וכשאני אומר , אני לא מתכוון לשחיקה של הגוף במכון כדי לקבל מראה מנופח, אלא להליכה פשוטה...)

ובכללית, האם אתם מרגישים שאתם "קוצרים את הפירות" בהשוואה לאנשים שמקפידים על אורח חיים פחות בריא משלכם. (בהנחה שאתם מקפידים על אורח חיים בריאותי כמובן.)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה אתם מקפידים על אכילת טרי ואיכותי? (לא מעובד- ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים וללא כל מיני "תוספים" "שמוצאים" את דרכם לתפריט הטיפוסי המערבי.)

עד כמה אתם מקפידים על כושר? (וכשאני אומר , אני לא מתכוון לשחיקה של הגוף במכון כדי לקבל מראה מנופח, אלא להליכה פשוטה...)

ובכללית, האם אתם מרגישים שאתם "קוצרים את הפירות" בהשוואה לאנשים שמקפידים על אורח חיים פחות בריא משלכם. (בהנחה שאתם מקפידים על אורח חיים בריאותי כמובן.)

:xyxthumbs:

אני לא מקפיד מספיק אבל מקפיד באופן סביר

ובעינין המכון זה שטויות גם אימון אירובי כמו הליכה לדוגמה וגם אימון אן אירובי חשובים

בכל מיקרה כן אני חושב שהמצב שלי יותר טוב מאחרים והרבה חושבים שאני בגיל 20 +-

למרות שאני "זקן בן 28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת אוכל - אני לא בדיוק דוגמא טובה. הכל המון ג'אנק, לא דואג לכל זה, לא מתכוון לדאוג - נמאס לי כבר.

ספורט - פעם הייתי מתאמן קבוע בחדר , עם הזמן הפסקתי בגלל שפשוט לא היה זמן, אבל אני עושה בצורה יומית - מכל הסוגים, לזה לא צריך לדאוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר חודש שאני שומר על תזונה נכונה. לא אוכל פחמימות כל יום (אוליי פעם ביום איזה סנדוויץ'), אוכל בשר נורמלי ולא שניצל שעשוי מתחת של עיזים ואוכל בעיקר סלטים. בקשר לכושר, לצערי אני אחד שכן שוחק את הגוף, ופחות הולך ורץ, אבל אחריי החופש בטוח יצא לי ללכת ולרוץ יותר. זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשר זה לא יותר מדי בריא- למי שציין פה את זה. עוף ודגים זה טוב- מעבר לזה לא יותר מדי.

בכל מקרה- אני דיי משתדל בעניין (למרות שזה מאוד קשה בצבא, גם בקבע יש קקה של אוכל).

בבוקר אני אוכל קורנפלקס ויוגורט.

בצהריים אני אוכל את הרעל הצבאי- ואם לא, את הרעל המק'דונלדסי. ;D אבל בכל מקרה, אני משתדל להשחיל יותר ירקות ופירות, אם יש. מנה בשרית אחת גג, אלא אם כן אני ממש רעב או אחרי ספורט.

בערב אני אוכל סלט גדול ומנת פחמימות בינוניות (כל מני דברים בריאים כאלה כמו אורז מלא, כוסמת או סתם פסטה). בגדול עדיף לאכול הרבה בצהריים ופחות בערב- אבל הארוחת צהריים שלי בצבא לא מספקת. לפעמים אמא שלי דוחפת לי גם פירות.

לקינוח אני אוכל שוקולד או קצת ביסלי או משהו בסגנון.

בין לבין לצערי הרב אני תמיד חייב לקנות שוקולד או משהו כזה.

אני שותה כמעט רק מים. מדי פעם מגוון בקולה או ספרייט.

בקשר לספורט- פעם הייתי סוס (שחיתי ושיחקתי כדורגל). בצבא הדלדלתי....

עכשיו אני חוזר להתאמן בחדר - ומשתדל פעמיים בשבוע (קשה כי יש לי לו"ז עמוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקפיד על סגנון חיים כמה שיותר בריא, אני אוכל ג'אנק וכאלה, אבל משתדל לצמצם ובמידה קבועה בשבוע. כל יום אני מתאמן בבית, 4 סטים של שכיבות שמיכה, ו4 סטים של כפיפות בטן... ואני רואה תוצאות בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אני דיי מקפיד על שמירת אורח חיים בריא.

עד לפי 3 שנים הייתי שמן, אכלתי המון ג'אנק, שתיתי בעיקר קולה וספרייט, וגם בבית הייתי אוכל כמעט כל יום המבורגר או שניים. בגיל 15 שקלתי כ 90 קילו, והגובה שלי היה כ1.70 מטר. עשיתי מהפך רציני, אני לא שותה המון משקאות ממותקים (למרות שאני מת על כוס קולה קרה ביום חם, אבל רק עם קש כדי לצמצם נזקים).

במקדונלדס לא הייתי לפחות שנתיים, ואחרי שראיתי את Supersize Me, אני גם לא רוצה להיכנס לשם. משתדל להתאמן לפחות פעמיים שלוש בשבוע במולטיטריינר וההליכון המצ'וקמקים שיש לי בבית, ומידי פעם גם בחדר .הייתי שוחה פעם באופן קבוע, אבל הפסקתי מכל מיני סיבות. אוכל דיי בריא, למרות שעדיין לא התנזרתי מצ'יפס ולפעמים אני חוטא ואוכל איזו חבילה של קודולד מריר עם אגוזים בבת אחת.

היום בגיל 18 ויומיים(X 18 :funn:) אני שוקל כ 75 קילו, וגובהי כ1.85 ס"מ. מצבי דיי טוב, אני לא שואף להיות מר עולם, אבל טוב להיות מסוגל לרוץ יותר מ10 דקות, במיוחד לפני . זהו. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...