גויסטיק עד 300 ש"ח מה לקחת? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גויסטיק עד 300 ש"ח מה לקחת?

killer107

Recommended Posts

מה אתה מעדיף גוסטיק (סימולטורים) או גיימפאד ("כמו השלט של הפלייסטיישן")...

לא משנה לי

tao, נראה לי שהוא מתכוון לגיימפד

קילר, לך על RumblePad 2

אם תמצא את Saitek P2600 (לא P2500) הוא גם סבבה.

כמה עולה ה- RumblePad 2 בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקנה את השלט החוטי של ה-360: או מהארץ ב-300 ש"ח, או מחו"ל שיצא לך יחד עם משלוח לארץ ב-200 ש"ח ( ממליץ כמובן מחו"ל ).

אם אתה רוצה לקנות מחו"ל, ב-200 ש"ח אז תגיד לי ואני אשלח לך אתר שהזמנתי ממנו לא מזמן את השלט החוטי של ה-360 , ואם אתה רוצה אני גם יכול לתת לך

את האתר מהארץ שממנו אתה יכול להזמין ב-300 ש"ח את השלט- שזה פחות מומלץ, 100 שקל זה הרבה כסף יחסית למוצר. ( אני לא נותן לך את האתרים עכשיו כי אני סתם מתעצל, מאוחר כבר ואין לי כוח לחפש עכשיו, אבל אם תרצה אפילו רק מתוך סקרנות אז אני אתן לך בלי בעיות :xyxthumbs:)

אפשרות שניה היא לקנות את ה-Thrustmaster Wireless Dual Trigger. זה אחלה של דבר, הוא , נוח ( יש גומי בידיים ;D ), יש לו 2 כפתורים נוספים

מתחת ל-L2 ול-R2 שאתה יכול לתכנת אותם שכל פעם שתילחץ עליהם, אז הם יעשו איזה קומבו שאתה רוצה ( כמו משולש ריבוע עיגול משולש... ), לפחות ככה אמרו לי בפנדה ( שמהחנות הזאת אתה יכול להזמין את השלט ב-274 ש"ל לא כולל משלוח ) אבל אני לא בטוח לגבי זה, אבל מה שכן בטוח שאתה יכול לתכנת אותם לפעולה 1 לפחות.

אפשרות שלישית היא ללכת על ה-Thrustmaster Upad 360 Modena Force - 2960609 שהוא מאוד מאוד מיוחד מבחינה חיצונית, נוח, וגם מיוחד בשביל משחק במשחקי מירוץ. הוא עולה 300 שקל בפנדה, וראיתי אותו גם בפלונטר אבל אני לא זוכר בכמה.

כל שאר הגיימפאדים של הם מאוד טובים ואיכותיים, אבל לא ציינתי אחד מהם כי לא מצאתי בהם שום דבר מיוחד, אולם אני חוזר שהם מאוד איכותיים

ואולי אני טועה בקשר ליחודיות שלהם.

נ.ב

אל תיקח את העצות שלי כעצות ששוללות את קניית הג'ויסטיק ( לאימולטורים של ), כי פשוט אני לא כלכך מקיר דגמים ספציפיים כאלה וגם אני לא יודע עד

כמה אתה אוהב משחקי אימולטור, כך שזה תלוי בך כי אלו הם 2 דברים שונים לגמרי, למרות שנראה לי שגיימפאד יותר שימושי למגוון רחב יותר משחקים ולסוגי משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...