טכנופוביה - האם נהיה כמו ההורים שלנו עוד 30 שנ - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנופוביה - האם נהיה כמו ההורים שלנו עוד 30 שנ

Gosha

Recommended Posts

נזכרתי היום בכתבה מעניינת שקראתי בזמנו במגזין Wiz הנכחד על טכנופוביה.

כיום אנחנו מסתכלים על ההורים שלנו ולא מבינים איך הם הגיעו למצב הזה. הנסיונות הפתטיים שלהם ללמוד להשתמש במחשב פשוט מתסכלים אותנו כל פעם מחדש.

"לא אבא, כדי לכתוב בעברית תלחץ Alt+Shift, לא Alt+Ctrl+Del!, לא אמא, אם העכבר נעלם בחלק העליון של המסך, Reset הוא לא הפתרון וקיבינימאט סבא! את המחשב מכבים דרך התחל->כיבוי, לא דרך הוצאת הכבל מהשקע! זה לא המכשיר דיאליזה שלך!" (שיזכה לשנים ארוכות, סבאל'ה).

האם נראה לכם שזהו גם הגורל שלנו בעוד 30 שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתכל, יש ת'נובים שבטוח יהיו כאלה, אני ישר מתחיל לחרוש על כל מחשיר אלקטרוני חדש שאני מקבל עד שאני מבין איך להפעיל אותו וכל זה.....ככה שבטוח שלא יהיו לי בעיות, אבל שוב יש ת'אלה שלא מבינים כלום במחשבים וזה אז בטוח שהם יהיו כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל, יש ת'נובים שבטוח יהיו כאלה, אני ישר מתחיל לחרוש על כל מחשיר אלקטרוני חדש שאני מקבל עד שאני מבין איך להפעיל אותו וכל זה.....ככה שבטוח שלא יהיו לי בעיות, אבל שוב יש ת'אלה שלא מבינים כלום במחשבים וזה אז בטוח שהם יהיו כאלה

כן, אבל תחשוב שכשאתה תהיה בן 35-40 אתה תהיה עסוק בקריירה שלך ובמשפחה שלך ולא יהיה לך את הזמן להתעדכן בכל הגאדג'טים הקטנים האלה וכל דגם חדש של מעבד שיצא ברבעון האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאני יוכל להישאר בתחום תוך כדי ניהול חיים נורמלים...כי אני לא רוצה לפתוח פער מתישהו שיהיה קשה להשלים בבוא הזמן...בכל זאת הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מטורף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל לגביי, תמיד אני מתחיל לחשוב על גאדג'טים שמגיעים אלי, איך לתפעל אותם, איזה פונקצויות וכדומה, לא נראה לי שאני אהיה כמו המבוגרים של היום.

אלא אולי אפילו טוב יותר או אוהב יותר את הטכנולוגיה מאשר הילדים של עוד 10 -20 שנים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שיהייו אז מכשירים אלקטרוניים? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שנהיה כאלה. למה? מהסיבה הפשוטה שלפני 30 שנה, כשההורים שלנו היו ילדים, לא היה להם מחשב, ופלייסטיישן, ודברים כאלה להתעסק איתם כל היום. היו להם 5 קוביות, שש בש, וכדורגל. אנחנו כצעירים לומדים להתעסק בדברים האלה ואני בטוח שכשנהיה גדולים יהיה לנו יותר קל. הדברים שיש לנו עכשיו הם פחות או יותר הבסיס של מה שיהיה לנו בעתיד, ולכן נצליח לתפעל אותם גם בעתיד בגלל שאני בטוח שגם בזמן שנתבגר נמשיך להתעסק[אמנם פחות] בדברים האלה...

מה גם שיש פה חברה בני 20+ שהם כבר נחשבים ל'מבוגרים' והם יודעים להתעסק עם המחשבים וכל השטויות האלה.

ועוד משהו, עובדה שיש הרבה אנשים מבוגרים שאני מכיר שהם לא כמו מבוגרים רגילים, הם יודעים לתפעל מחשב טוב מאוד בדיוק כמוני וכמוכם, מהסיבה הפשוטה שהם התחילו להתעניין ישר מהופעת המחשבים הראשונים. זה שבגיל מבוגר יותר קשה לבנאדם לקלוט דברים חדשים[ואני לא בטוח כמה זה נכון] לא אומרת שהבנאדם נהיה מפגר שלא יכול ללמוד טכנולוגיות חדשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...