בחרתם "קדימה"? --> תקבלו טרור בחסות שרת ממשלה ! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחרתם "קדימה"? --> תקבלו טרור בחסות שרת ממשלה !

hck

Recommended Posts

אף אחד לא אמר שזה קל.

בגלל זה המצב שלנו הוא מה שהוא...

אבל עם מודיעין טוב זה אפשרי להלחם בטרור במידה מסוימת.

לדוגמה מה שהיה בשבוע האחרון, נהרגו איזה 15 פעילים בארגוני טרור ב3 הפצות של צה"ל, זה לא כי לא היה אפשר עד עכשיו, פשוט עניין של החלטות בממשלה.

אבל ברור שאי אפשר לנצח אותו לגמרי כי כל אחד יכל לעשות טרור, ואי אפשר להלחם בתפיסה פוליטית.

אגב, איך זה קשור לזה שלהלחם בצה"ל זה לגיטימי לפי ההגדרה של מלחמה?

אז אתם מסכימים שסתם נתפלתם לקדימה שוב כמו בכל דיון שנפתח פה בחודש האחרון (:

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי את כל הדיון מילה במילה, כמו גם את הכתבה, והתגובה שלי משקפת את הטמטום של אנשים שעושים השוואה בין פיגועים של ארגון טרור המכוונים כנגד אזרחים תמימים, לבין פיגועים של אותו ארגון טרור באותו פרק זמן המכוונים כנגד חיילים (בעיקר מכיוון שהם לא הצליחו להגיע לאזרחים).

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ברור שזה פחות חמור לפגוע בחיילים מאשר לפגוע באזרחים?

(לא שלפגוע בחיילים זה לא מעשה חמור בפני עצמו).

חוסר האובייקטיביות שלכם פשוט מדהים לפעמים

אם מישהו מהליכוד/ישראל ביתנו היה אומר כזה דבר כולם היו מסכימים איתו

אבל כמו חבורה של ילדים, ברגע שזה מישהו מקדימה ישר מתנפלים עליואני ממש לא מבין למה אתה רואה את זה ככה

::)

ותגובה עניינית מוואלה:

מה שאמרה ציפי לבני נכון וחשוב!

פגיעה בחיילים = מלחמה.

במלחמה כל צד נלחם למען ארצו/עמו.

הכשל המוסרי והברבריות של הטרור הפלסטינאי/איסלמי הוא בכך שהוא פוגע באזרחים חפים מפשע - נשים ילדים במקומות אזרחיים.

גם בשואה - שכרצחו 6 מיליון מבני אעמנו - לא פוצצנו בנות גרמניות בדיסקוטק. הפרטיזנים נלחמו בחיילים נאצים.

הברבריות והכשל המוסרי של חיות האדם בצד השני הן בתמיכה המונית בטרור נגד אזרחים ולא רק במלחמה נגד חיילים.

אצלם גם המנהיג - כמו יאסר ערפאת בזמנו מכנה רוצח המונים כיחיא עייש- "שהיד" ולא מכנה אותו רוצח.

גם אצלנו יש מעטים שהפכו ברברים כמו הצד השני ומהללים רוצח כברוך גולדשטיין, אך הם מעטים וברור שמנהיג המדינה לא מכנה

את גולדשטיין - "קדוש".

אצלם - גם מנהיגים מתונים - לא אומרים שטרור נגד אזרחים הוא לא מוסרי - אלא ש - "זה פוגע באינטרס של העם הפלשתיני".

לכן, דבריה של ציפי לבני חכמים וחשובים.

הם גם מסבירים מדוע אצ"ל ולח"י של פעם לא היו ארגוני טרור. הם לא פוצצו נערות בריטיות באוטובוסים.

מי שלא מבין את דבריה ורואה בהם בעיה - לא מבין שזה בדיוק צריך להיות קו ההסברה של . אנו לא עומדים מול חיילים או

לוחמי חרות שנלחמים בחיילים - אנו עומדים מול חיות אדם שה"קדושים" וה "גיבורים" שלהם הם חסרי כבוד ברברים עלובי נפש שנלחמים בבנות בדיסקוטק.

עם זאת, כל כהניסט אצלנו שתומך בזאדה ובגולדשטיין הרי הוא חיה ברברית שאינה שונה במאום מהחיות שבצד השני.

___

·._.·´‾ link=topic=175945.msg1509021#msg1509021 date=1144745439]

אמא :errrr:

אני חושב שהחברה לפני גיוס צריכים לעשות חושבים ולהבין שגיוס היום לקרבי הוא מטומטם לחלוטין וממש לא שווה את הסיכון.

אולי אחרי ירידה דרסטית בלי "המורעלים" שלנו יעיר משהו ברשות הממשלה....

לתרום למדינה הזו זה דפוק לחלוטין וכולם בטח יגידו זה לא בשביל המדינה אני שומר על ההורים חברים וכו'... כשאתה יושן בלילה אני שומר עלייך.... אז פעם זה היה נכון.....

היום לא נותנים חופש פעולה לחיילים והמדינה ממש לא מעריכה ומבינה מה פשר התרומה והסיכון שאותם חיילים לוקחים.

אני קורא לכולם להיות גו'בניקים ולנצל את השרות ללימוד ודאגה לעתיד טוב מבחינת מקצוע כמובן....

היא יכלה פשוט לסכם את העיניין במשפט כמו - תהרגו לנו חיילים אנחנו יותר נבין וגם העונש יהיה שונה.......... WTF.......

חבל על כל יום שביזבזתי בצבא וחבל על כל לילה שאמא שלי הייתה מודאגת אם אני חיי או לא........

אה.. ואתה אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל סמך מה אתה אומר את זה ? לי יש סיבה טובה במיוחד לקרוא לך ככה (ואני כבר מצטער שירדתי לרמה כזאת)

אני יכול לפרק את התגובה שלך לחלקים ובכל אחד מהם להגיד למה התגובה שלך כזאת מטומטמת אני לא אעשה את זה

אולי בגלל שאני שאתה בעצמך מתחיל להבין עד כמה התגובה שלך... לא ראויה.

אני חושב שאתה מגיב איך שאתה מגיב, בגלל שהתגייסת (לקרבי אם אני מבין נכון לפי התגובה שלך) לא מהסיבות

הנכונות, שחקו אותך ולא הבנת למה כי אתה כזה סופר-חייל עם מלא מוטיבציה רק ש"לא נותנים לך מספיק חופש פעולה"

(כמו... ? להביא מכות לערבים מחסום ? לקחת להם תעודות זהות ? נשמע ממש כיף !) במשך כל השירות שלך היית ממורמר

בגלל שלא היית ג'ובניק כמו החברים שלך, ועכשיו אתה סתם חפש סיבות להוציא את הכעסים שלך על הצבא באיזה פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...