נגן MP3. תקציב? חופשי!!! - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3. תקציב? חופשי!!!

hichcock

Recommended Posts

כמה שטויות בהודעה אחת

IPOD הוא ממש אבל ממש לא הנגן הכי טוב שיש

זה שהוא בין הטובים זה בטוח אבל הוא רחוק מלהיות הכי טוב

אולי הראשון היה הכי טוב בדורו אבל כל השאר ממש לא!!!

והA2 הוא הנגן האחרון שתגידו עליו שהוא גרוע

כנראה שאתם יותר מדי מפונקים והוא גרוע בשבילכם כי לא ראיתם מה זה גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע, אולי יש לך בעיה במחשב.

באתר של החברה כתוב

USB Device USB 2.0 High Speed (Max. 480Mbps)

ואתה יכול לראות בביקורת בTGP

http://www.tgp-il.net/Reviews/Cowon-A2.php

שם הם בדקו וזה מה שיצא

העברת קובץ של 1.5GB לקחה כדקה וארבעים שניות. מספיק מהיר, ללא ספק.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לא לזה התכוונתי מהבחינה הזאת אין בעיה חחח אני התכוונתי ששומעים להעביר שיר שהמסך מחובה זה הרבה זמן וזה דיי מפריע וגם זה שיש דיליי לפעמים בהדלקה וחיבוי המכשיר וזה דיי מעצבן אבל לא כל כך מפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בהודעה אחת

IPOD הוא ממש אבל ממש לא הנגן הכי טוב שיש

כי אין לו רדיו וטייפ מנהלים? אוי, ממש חיסרון. בנגן שלי יש רדיו וטייפ מנהלים. את הפעמים שהשתמשתי בהם אפשר לספור על יד אחת. או אולי זה בגלל שהוא לא תומך ב-OGG, נכון? כן, גם הפסד גדול. בתוכנות שיתוף קבצים מצאתי אולי חמש קבצים מקודדים ב-OGG.

iPod נגן מעולה למוזיקה נטו. יש לו מסך חזק, עיצוב סקסי, מעולה ואת הניווט הטוב ביותר בשוק. יותר מזה לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שנתחיל ברשימה הארוכה של החסרונות של האייפוד?

אוקיי...רדיו טייפ מנהלים(כבר אמרת).

אין לו סידור ע"פ תיקיות(רק ID3tag) ,אין Line-In , אין host...באנדל מצומצם (מאוד מאוד מצומצם). והוא לא קורא WMA שהוא כן נפוץ.

הקופסא של האייפוד זה בושה וחרפה....מילא הבאנדל העלוב...אבל לפחות איזה מדריך נורמלי לשים בו....אפילו שהוא כל כך פשוט.

חייב להשתמש באייטונס בשביל להעביר שירים ...שזה ממש מעצבן לפי דעתי. נשרט בקלות ....וכל האייפודים ככה. בדוק.

אביזרים נלווים יקרים מאוד! אז בסדר....אתה לא משתמש ברדיו ולא בטייפ מנהלים....הרבה נגנים בשוק מציעים את כל מה שכתבתי כאן באותו מחיר כמו האייפוד ואפילו יותר זול. שאתה קונה אייפוד אתה פשוט משלם יותר כסף ואתה מקבל פחות! מה אכפת לך לקנות נגן אחד באותו מחיר, לפעמים גם יותר איכותי ושיהיו לו הרבה יותר תכונות?

רוב האנשים שקונים אייפוד אם לא כולם...זה או בגלל שהוא נראה טוב ויפה....או בגלל שזה . ומי יכול להכחיש את זה?

וזה ברור מאליו. אם האייפוד היה נראה כמו האייריבר לדוגמא ולא היה לו סמל של ....אף אחד כמעט לא היה קונה אותו....והוא לא היה מצליח כמו שהוא מצליח.

מה שטוב באייפוד באמת זה איכות השמיעה שלו.....היא טובה (לא מדהימה ולא כזאת שאודיופילים ישבחו אותה). גם המסך שלו שהוא בין היתרונות היחידים נגיד על האייאודיו X5L או על האייריבר H300.

מה שכן....בזכות העובדה שלמתחרים יש נגנים עם הרבה יותר פונקציות ככה גם הגודל הפיזי שלהם יותר גדול. והאייפוד קטן (שזה יתרון שנובע מחיסרון ;))

אני מקווה שההודעה הזאת תעורר קצת את האנשים שחושבים שאייפוד זה הנגן הטוב בעולם.(אולי הנמכר בעולם . אבל טוב? לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שנתחיל ברשימה הארוכה של החסרונות של האייפוד?

אוקיי...רדיו טייפ מנהלים(כבר אמרת).

אין לו סידור ע"פ תיקיות(רק ID3tag) ,אין Line-In , אין host...באנדל מצומצם (מאוד מאוד מצומצם). והוא לא קורא WMA שהוא כן נפוץ.

Line In? מצלצל מוכר... אה, זה כדי להקליט ממקורות חיצוניים. גם את זה יש לי. אף פעם לא השתמשתי באפשרות הזאת. Host? זה כדי להעביר קבצים לנגן בתנאי שטח, נכון? את זה אין לי, אבל אף פעם לא נתקלתי במצב בו נאלצתי להעביר קבצים בתנאי שטח.

הקופסא של האייפוד זה בושה וחרפה....מילא הבאנדל העלוב...אבל לפחות איזה מדריך נורמלי לשים בו....אפילו שהוא כל כך פשוט.

חייב להשתמש באייטונס בשביל להעביר שירים ...שזה ממש מעצבן לפי דעתי. נשרט בקלות ....וכל האייפודים ככה. בדוק.

גם בנגני iriver חייבים להשתמש בתוכנה כדי להעביר קבצים. אבל אתם לא טורחים להזכיר את זה, כי זה iriver ו-iriver קדושים. אפשר לרדת רק על אייפוד.

אביזרים נלווים יקרים מאוד! אז בסדר....אתה לא משתמש ברדיו ולא בטייפ מנהלים....הרבה נגנים בשוק מציעים את כל מה שכתבתי כאן באותו מחיר כמו האייפוד ואפילו יותר זול. שאתה קונה אייפוד אתה פשוט משלם יותר כסף ואתה מקבל פחות! מה אכפת לך לקנות נגן אחד באותו מחיר, לפעמים גם יותר איכותי ושיהיו לו הרבה יותר תכונות?

אני מקבל פחות? לא נראה לי. באייפוד מקבלים משחקים, שעון/ שעון עולמי ויומן. בכנות השתמשי באפשרויות האלה הרבה יותר מאשר ברדיו, טייפ מנהלים ו-Line In. לא נותנת פחות אפשרויות. להיפך, נותנת אפשרויות שימושיות ולא רדיו וטייפ מנהלים כמו המתחרים, רק כדי שהם יוכלו לצעוק "יש לנו יותר אפשרויות מאייפוד".

רוב האנשים שקונים אייפוד אם לא כולם...זה או בגלל שהוא נראה טוב ויפה....או בגלל שזה . ומי יכול להכחיש את זה?

וזה ברור מאליו. אם האייפוד היה נראה כמו האייריבר לדוגמא ולא היה לו סמל של ....אף אחד כמעט לא היה קונה אותו....והוא לא היה מצליח כמו שהוא מצליח.

אם זה היה רק בגלל היופי, אז אייפוד היה נמכר טוב רק בהתחלה בגלל ההייפ. בפעם האחרונה שבדקתי אייפוד עדיין הנגן הנמכר בעולם שנים רבות לאחר יציאת הדור הראשון. אז כנראה שזה לא בגלל היופי והשם.

אני מקווה שההודעה הזאת תעורר קצת את האנשים שחושבים שאייפוד זה הנגן הטוב בעולם.(אולי הנמכר בעולם . אבל טוב? לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אולי LINE IN לא שימושי אבל USB HOST מאודש שימושי למי שמצלמם הרבה

2.זה בH10... בH3XX לא צריך שום תוכנה וגם בIAUDIO לא צריך תוכנה וגם בכל נגן ג'נרי לא צריך תוכנה

3.וואו שעון עולמי... יש לי את זה בפלאפון ולא זכור לי שהשתמשתי בזה... ומה ההלהבות משעון... וואו יש שעון בIPOD כאילו בנגנים אחרים אין

4.היום בכלל לא נמכר כי הוא וכי אנשים לא מבינים בגרוש בנגנים וקנים מה שכולם קונים כי כולם קונים את זה וכי הוא יפה... עד היום זה עובד ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מסתכל על השוואה מאתר של חברה שמייצרת את אחד המוצרים הנמצאים בהשוואה...

צודק

הם התמקדו בדברים שלנגן שלהם יש פלוס או דברים שיהיו לנגן שלהם בקרוב

לדוגמא, הם שכחו להדגיש שהנגן שלהם הרבה יותר גדול מהארקוס, לדוגמא. (תקנו אותי אם אני טועה... לא בדקתי... רק לפי התמונות... המסך של שניהם באותו גודל, לפי זה השוויתי).

אז מה עדיף - קו-וון (או איך שמבטאים את זה...) או ארקוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IPOD הוא נגן מאוד טוב

וכן האביזרים שלו יקרים בארץ וגם אין את כולם (והם גם דיי יקרים בחול אבל הרבה פחות)

לדעתי אם קונים IPOD תיקנו את זה בחול (כמו שאני עושה) והמשלוחים לא כזה יקרים ובאותו מחיר של הIPOD בארץ אתם תוכלו לקנות איתו גם 2-3 אביזרים

והוא כן תומך בLINE IN רק צריך לקנות אביזרים (כן קצת זנותי מאפל אבל אין מה לעשות)

ואיכות השמיעה תלויה לא רק בנגן אלה גם בסוג הקובץ של השיר איכותו באוזניות והנגן גם ותאמין לי רוב השירים שהאודיופילים שומעים הם ב-MP3 וזה ממש לא שיא האיכות אם אתה רוצה איכות ב-MP3 אז הקובץ ישקול בין ג'יגה ל 2 ג'יגה (ואז אפילו לא יגיע לשיא של הנגן)

ואם האודיופילים היקרים רוצים איכות שיקנו דיסק מן ב-1000 ש"ח ולא נגן MP3 ב-2000-2500 ש"ח כי זה אף פעם לא יגיע לאיכות של דיסקים מקוריים ללא שינוי

ואת שאר הכסף שישקיעו באוזניות ומגבר ואז היה להם את האיכות הכי טובה שאפשר

והיום יש גם דיסקמנים אם נגן וזה גם יותר איכותי מהסרטים שכולם מורידים מהאינטרנט וגם איכות הצליל הרבה יותר טובה

לסיכום אם אתה אודיופיל תקנה דיסק מן ב-1000 ש"ח ואוזניות ב-1500 ש"ח ומומלץ דיסקים מקוריים

אם זקוקים להמלצות יש לכם פה אחלה פורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אולי LINE IN לא שימושי אבל USB HOST מאודש שימושי למי שמצלמם הרבה

2.זה בH10... בH3XX לא צריך שום תוכנה וגם בIAUDIO לא צריך תוכנה וגם בכל נגן ג'נרי לא צריך תוכנה

3.וואו שעון עולמי... יש לי את זה בפלאפון ולא זכור לי שהשתמשתי בזה... ומה ההלהבות משעון... וואו יש שעון בIPOD כאילו בנגנים אחרים אין

4.היום בכלל לא נמכר כי הוא וכי אנשים לא מבינים בגרוש בנגנים וקנים מה שכולם קונים כי כולם קונים את זה וכי הוא יפה... עד היום זה עובד ככה

1. כן, בתנאי שהנגן יזהה את המצלמה. וברוב המקרים זה לא קורה.

2. H10, IFP700 ואני בטוח שגם הדגמים החדשים ידרשו תוכנה.

3. כן, גם רדיו יש לי. לא זוכר מתי בפעם האחרונה השתמשתי בו.

4. וואלה, נכון. כולם אידיוטים. כולם לא מבינים כלום בנגנים. רק אתם גאונים גדולים שצועקים "המלך עירום". נכון. מי בכלל צריך מסך חזק וניווט קל פשוט. רדיו וטייפ מנהלים הרבה יותר שימושיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...