קניית לוח-אם חזק וחדש עם מעבד בסיסי - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית לוח-אם חזק וחדש עם מעבד בסיסי

yaloner

Recommended Posts

אף פעם לא היה מצב ש925XE היה מיועד לHIGH END. 945 מאז ומתמיד היה טוב יותר ממנו ומיועד לשוק גבוהה יותר.

בגלל זה אמרתי שאני לא בקיא בהיסטוריה

אבל רק חשבתי על מצב תאורתי כזה (שדרך אגב יכול להתקיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף פעם לא היה מצב ש925XE היה מיועד לHIGH END. 945 מאז ומתמיד היה טוב יותר ממנו ומיועד לשוק גבוהה יותר.

לא מדויק ונכון בכלל, ה925X בזמנו היה ה975X/955X של היום, כלומר אז הוא היה High-End, היום הוא גם כזה אבל חסר כל טעם בקנייתו.. 945 הוא מיינסטרים. זה כמו שה875 היה צ'יפסט high-end וה915 היה צ'יפסט מאוד מאוד בינוני, אבל המספור שלו מעיד כביכול על זה שהוא עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק ונכון בכלל, ה925X בזמנו היה ה975X/955X של היום, כלומר אז הוא היה High-End, היום הוא גם כזה אבל חסר כל טעם בקנייתו.. 945 הוא מיינסטרים. זה כמו שה875 היה צ'יפסט high-end וה915 היה צ'יפסט מאוד מאוד בינוני, אבל המספור שלו מעיד כביכול על זה שהוא עדיף.

בזמן שה925XE היה כמו ה975X של היום, הוא בהחלט היה HIGHEND אבל אף פעם לא הביא ביצועים עדיפים על 945P שהוא מיינסטרים.

רק בOC ורק על הLP 925XE של DFI הוא היה OCER אדיר... בשאר היה סתם יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אמרתי שה 925 היה מציג ביצועים יותר טובים משה 945

אני פשוט אמרתי שיכול להיות שהם יצאו בזמנים שונים ושה925 היה מיועד לHIGH END וה945 היה מיועד למיינסטרים ובגלל זה הוא יותר יקר

אבל זה לא אומר שהוא יותר טוב מה945

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Abit AA8XE-3rd Eye

מבוסס 925XE בזמנו עלה צפונה ל-1000 שקל

Gigabyte 8I945P-G

מבוסס 945P עולה 600 שקל

הראשון לא תומך בכפולי ליבה והשני כן

הנה אתה בעצמך הסברת את זה

925XE היתה הערכת שבבים החזקה ביותר של לתקופתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובדיוק כמו שאמרתי

יכול בקלות לקרות מצב כזה שערכת שבבים יקרה (כמו 955X, 975X) נדחפת הצידה בגלל שהיא לא תומכת במעבדים חדשים יותר למרות שהערכת שבבים יקרה הרבה יותר מערכות שכן תומכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...