השמאל העיור - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמאל העיור

MOFRA

Recommended Posts

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין, אני זוכר חלק בסיגנון "מי שלא מוסלמי, להכריח אותו לקבל את האיסלם. מי שלא מקבל - להרוג".. ::)

יש הרבה זרמים באיסלם

וגם בדתות אחרות

לא כל המוסלמים כאלה קיצונים לצערי אנחנו נפלנו על כאלה שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראלים הרגו רק את עמי כנען- מהלך אסטרטגי די חכם... עכשו אין אף אחד שיכול להגיד שאנחנו כבשנו את השטח שלו...

אנחנו לא אומרים שצריך לגייר את כולם ומי שלא מתגייר אז לשחיטה... ההמרה ליהדות זה מעבר הדת הכי מסובך וקשה שיש... לא מקבלים כל אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראלים הרגו רק את עמי כנען- מהלך אסטרטגי די חכם... עכשו אין אף אחד שיכול להגיד שאנחנו כבשנו את השטח שלו...

אנחנו לא אומרים שצריך לגייר את כולם ומי שלא מתגייר אז לשחיטה... ההמרה ליהדות זה מעבר הדת הכי מסובך וקשה שיש... לא מקבלים כל אחד...

למה לעאזאזל לגייר את כולם?רעיון טיפשי לפי דעתי,זאת כפייה - כל אחד והדת שלו והאמונה שלו הוא לא יתגייר רק בגלל שטחים ואזרחות.

איש באמונתו יחיה.

אף אחד לא צריך להיות אנשי הטרור ואלה שהורגים אם הם לא מתאסלמים.(עכשיו זה כבר לא קורה לפי מה שאני יודע)

הם שוכחים הרבה דברים בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעאזאזל לגייר את כולם?רעיון טיפשי לפי דעתי,זאת כפייה - כל אחד והדת שלו והאמונה שלו הוא לא יתגייר רק בגלל שטחים ואזרחות.

איש באמונתו יחיה.

אף אחד לא צריך להיות אנשי הטרור ואלה שהורגים אם הם לא מתאסלמים.(עכשיו זה כבר לא קורה לפי מה שאני יודע)

הם שוכחים הרבה דברים בדרך.

בא נקרא את זה שוב בייחד ולאט כדי שתבין:

אנחנו (היהודים) לא אומרים שצריך לגייר את כולם ומי שלא מתגייר אז לשחיטה... ההמרה ליהדות זה מעבר הדת הכי מסובך וקשה שיש... לא מקבלים כל אחד...

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להפציץ באורח ספוראדי את המיקום המדוייק ממנו נורה הקסאם, צריך למחוק שכונות, כפרים ואף עיירות שלמות מהן נורים קסאמים,

אני רוצה קצב אש של 1,000 פגזים בשעה.

תן לי לנחש, קונים לך הפסח בובה של דרגון בול, לאוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי שלא מתגייר אז לשחיטה

אתם פשוט ברברים

ולא אני לא מוסלמני לא מאמין באלוהים ואני חושב מי שכן מטומטם

LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תראו איזה דמגוג אידיוט.. לקח ציטוט שמתייחס בכלל למוסלמים, והחליט שזה מה שהיהדות אומרת... איזה מפגר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אולי הוא טעה?

גם לך קונים בובה של דרגון בול? אגב, אחת התגובות הכי נמוכות שלך.

מעניין בגרות שכלית מאוחרת זה משהו משוטף לכל הקיצוניים? זה ולצעוק דמגוגיה על כל דעה אחרת, LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...