השמאל העיור - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמאל העיור

MOFRA

Recommended Posts

מה גורם לך לחשוב שעם ממשלה בראשות ביבי (לצורך העניין) המצב היה שונה כרגע?

מה גורם לי לחשוב ?

החמאס מחזק את הפעילות שלו כי הוא רואה שהטרור עובד. עובדה - הם הפעילו טרור, וישראל התקפלה ונתנה להם את גוש קטיף.

לכן, ברגע שעלתה לשלטון מפלגה שמטרתה הראשית, המוצהרת והגדולה ביותר היא להמשיך באותה גישה בדיוק - יש להם מוטיבציה גבוהה להמשיך ולחזק את פעולות הטרור.

אם היתה נבנית עכשיו ממשלת ימין, שהיתה מחזירה להם מנה אחת אפיים על כל פעולת טרור (במקום לתת להם מתנות, וככה הם רואים את זה - ולכן מה שאתה רואה דרך המשקפיים הורודות שלך לא רלוונטי בכלל!) - המוטיבציה שלהם היתה יורדת מאוד (או לפחות לא עולה), וכפועל ישיר - כמות פעולות הטרור היתה יורדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בראשות ביבי אולי לא, בראשות ליברמן או מרזל גם אם המצב שלנו לא היה יותר טוב המצב של הפלסטינים היה הרבה פחות טוב - וזה כבר יותר טוב.

בדיוק.

גם לביבי אין את הבייצים לעשות את מה שצריך. אם ליברמן הייה רוה"מ אז לפחות ביזבוז הפגזים על שטחים ריקים הייה נפסק.

אז נכון, רחוב או שניים בעזה היו נמחקים והעולם הייה עושה לנו "נו נו נו", אבל אני מבטיח לך שהיו עפים עלינו פחות קסאמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה?

הרי כל הזמן טענת נגד ההפצצות של שטחים ריקים

סוף סוף צה"ל עושה מה שכל הזמן רצית ועכשיו אתה מתלונן על כך?

לשאר הקלישאות אני לא אתייחס כי זה מאוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צה"ל עושה?

המבצע הזה שמדברים עליו?

זה בדיוק מה שאני מדבר עליו. זה המבצע שתחתיו מפציצים את השטחים הריקים!

וRK, אני יודע שבטווח המיידי לא הייה שינוי, אבל העניין הוא שאולמרט הוא המחליט כבר מספיק זמן ככה שזה כן אשמתו. לליברמן אולי זה הייה לוקח קצת זמן עד שהוא הייה מסתדר עם התפקיד, אבל עד השבעת הממשלה (חודש..) הוא כבר הייה עושה משהו. אולמרט כבר כמה זמן רוה"מ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לי לחשוב ?

החמאס מחזק את הפעילות שלו כי הוא רואה שהטרור עובד. עובדה - הם הפעילו טרור, וישראל התקפלה ונתנה להם את גוש קטיף.

לכן, ברגע שעלתה לשלטון מפלגה שמטרתה הראשית, המוצהרת והגדולה ביותר היא להמשיך באותה גישה בדיוק - יש להם מוטיבציה גבוהה להמשיך ולחזק את פעולות הטרור.

אם היתה נבנית עכשיו ממשלת ימין, שהיתה מחזירה להם מנה אחת אפיים על כל פעולת טרור (במקום לתת להם מתנות, וככה הם רואים את זה - ולכן מה שאתה רואה דרך המשקפיים הורודות שלך לא רלוונטי בכלל!) - המוטיבציה שלהם היתה יורדת מאוד (או לפחות לא עולה), וכפועל ישיר - כמות פעולות הטרור היתה יורדת.

מסכים איתך.

מה צה"ל עושה?

המבצע הזה שמדברים עליו?

זה בדיוק מה שאני מדבר עליו. זה המבצע שתחתיו מפציצים את השטחים הריקים!

וRK, אני יודע שבטווח המיידי לא הייה שינוי, אבל העניין הוא שאולמרט הוא המחליט כבר מספיק זמן ככה שזה כן אשמתו. לליברמן אולי זה הייה לוקח קצת זמן עד שהוא הייה מסתדר עם התפקיד, אבל עד השבעת הממשלה (חודש..) הוא כבר הייה עושה משהו. אולמרט כבר כמה זמן רוה"מ?

מבצע שלא מועיל .. :s07:

לא ממש

מפציצים כל מקום ממנו נורה קסאם, גם אם הוא מאוכלס.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3236170,00.html

אבל המחבלים הם חכמים. הם משגרים קאסמים ממקומות לא מאוכלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש

מפציצים כל מקום ממנו נורה קסאם, גם אם הוא מאוכלס.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3236170,00.html

על זה לא שמעתי... סוף סוף התקדמות... אני רק מקווה שבגלל הכתבה השמאלנית הזו (רעש וצלצולים על כמה "חפים מפשע" ש"במקרה" טיילו באיזור שיגור הקסאמים....) לא יחזרו לשיטה הקודמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה כמה הצביעו

מה שמשנה זה אלו שכן הצביעו

(דווקא בקרב הימין יש באופן מסורתי אחוזי הצבעה גבוהים כך שאם כבר זה עבד לטובתכם)

אתה יודע, חוץ מקדימה יש עוד סיעות שתמכו ויתמכו בהתנתקות

הוכחה לכך אתה תראה כשתקום קואליציה שכל מי שיצטרף אליה יתחייב לקווי היסוד של קדימה

(לדוגמה עבודה/מר"צ/גמלאים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...