השמאל העיור - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמאל העיור

MOFRA

Recommended Posts

ה"סרט" הכי משעמם שראיתי בחיים שלי.. נראה כמו תוכנית של ערוץ 1..

למה? סרט מעגניב... אבל אני מסכים שאי אפשר לראות אותו במכה אחת... חייבים איזה הפסקה טובה באמצע כדי לא להירדם :smile1:

איזה סרט דפוק הכרחתי את עצמי להסתכל אותו ובסוף מראים מי האנשים שמדברים שם אולי אחד באמת שווה משהוא (פרופסור לפיזיקה או משהוא כזה )

הביאו איזה מדיום 2 סופרים של בידיוני ואיזה כלכלן שבלל לא הבנתי למה הביאו אותו מה לו ולקונטים

ולא ממש הבנתי על מה אמרת סיפורי סבתא אם תוכל לפרט

כנראה שלא ראית טוב מספיק... כמעט כל האנשים שם ניורולוגים, פסיכולוגים ודוקטורים\ פרופסורים לפיסיקה.

סיפור סבתא- איינשטיין לא הייה דתי, וגם לא אף אחד מאלה שהזכרת קודם... חלקם האמינו באלוהים, אבל אין לזה שום קשר למדע ולהשגים שלהם.

בתקופת ימי הביניים לימוד נאסר (חוץ מהברית החדשה...), ואני אפילו לא מדבר על עיסוק במדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^

נו בן אדם אתה כופר בעובדות מוכחות גם אצל הערבים היתה תקופה כשהדת עודדה וגם אצל הנוצרים זה היה לפרקים

והשאלה איך אתה מגדיר דתי

אני מגדיר דתי כלא אטאיסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

נו בן אדם אתה כופר בעובדות מוכחות גם אצל הערבים היתה תקופה כשהדת עודדה וגם אצל הנוצרים זה היה לפרקים

והשאלה איך אתה מגדיר דתי

אני מגדיר דתי כלא אטאיסט

יש הבדל בין לא להאמין בישות עליונה, לבין לפעול לפי ערכים של דת מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אבל אם אתה מאמין בישות עליונה אתה מגיע למצב שאתה רוצה להביא איזו מחווה לישות זו

וכנראה לא התנסחתי טוב התכוונתי לא לדתי דתי אלא למאמין אבל עדין אני לא חושב שדת היתה

בכל התקופות מאיץ שלילי או חיובי למדע

ואם תשים לב למשל ברפואה אנשי הדת פיתחו אותו מאוד

ובנושאים אחרים למשל פיזיקה עיכבה אותו לפרקים(לא כל הזמן)

כך שאני כופר כליל בטענה שדת גרמה לחוסר התפתחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל השלים שיגור אלף פגזים בשבוע לרצועה

על כל קסאם שנורה - ירה צה"ל 25 פגזים.

עריכה:

אוקי איך דת בדיוק פתחה את הרפואה?

קודם כל מכיר את הכפתור הזה modify.gif?

דבר שני איך הדת פיתחה את הרפואה לא איך היא פתחה אותה שום ערס לא קשור לפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל? :nixweiss:

אני ביקשתי במפורש 1,000 פגזים בשעה! :bash:

בורג אחי,השתגעת קצת אבל לא נורא.

עכשיו מהתחלה תחשוב שוב לאט לאט,1000 פגזים בשעה?נראה לך שהיא יכולה לעמוד בקצב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שעם 5 פגזים בשעה, אתה יכול להמשיך במלחמת התשה במשך שנים. לעומת זאת, אם תגביר את קצב האש ל-1,000 פגזים בשעה ומעלה, אז האוייב לא יהיה מסוגל לעמוד בהפגזה הכבדה והבלתי פוסקת שתהפוך את החיים שלו לגיהנום בוער, ולכן הוא יכנע תוך זמן מאוד קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על ירי של 1,000 פגזים על חולות נודדים, אלא על ירי של 1,000 פגזים בשעה על שטח בנוי ממנו (או שמסמוך לו) נורים פצמ"רים, רקטות קסאם וטילי קודס. ל-5 פגזים שהורסים מפקדה או מחסן באורח מדוייק יש אפקט מסויים, אבל תאמין לי שלאלפי פגזים שנופלים עליך ומסביבך ללא הפסקה והורסים בשיטתיות שכונות שלמות יש השפעה אדירה שעולה על השפעה של כל סיכול ממוקד - מדובר בהשפעה משתקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...