שריד אבולוציה - דג עם רגליים. - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריד אבולוציה - דג עם רגליים.

00000

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא האמין שאם הוא ידבר לאבן ויגיד תוציא מים ,באמת יצא מים ,אז נראה לו יותר הגיוני לתת מכה לאבן.

ד"א אנחנו חורגים מדיון.אם יש לך עווד שאלה בשמחה אבל בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GOD(חחח ;D),אתם באמת רוצים להכנס לוויכוח הזה של בריאת העולם ע"פ התורה-מדע?

יש הרבה נקודות שבאמת ניתנות לוויכוח,בעיקר בגלל חוסר ידע זה או אחר(הכוונה לחוסר ידע של המדע או של המתווכח(משתי הצדדים)( :P)),אבל בריאת העולם היא לא אחת מהם.

כל הוויכוח הזה די מיותר,מפני שאם אני לא טועה היה כבר משהו דומה לפני פחות משנה בפורום כללי.

-עריכה-

טוב אני רואה שנוספו תגובות בזמן שרשמתי...

לגבי מצרים אז העניין הוא כזה,אני לא בטוח עם מה שאמרתם הוא נכון(עם האספסוף),מפני שהיו אנשים מהדור הישן שנכנסו(בעצם כשאני מנסה להזכר בזה,אז אהרון היה אחד מהם..לא?פשוט עבר הרבה מאוד זמן מאז שלמדתי את הנושא),אבל אני לא שולל את הסיבה הזאת לגמרי(בעצם כשאני חושב על זה פעם שניה אז זה נשמע לי כמו שטויות,כי מה זה 40 שנה?,אבל שוב אני לא סגור על זה 100%).מה שכן אני יודע בוודאות,זה שהסיבה למסלול המוזר שבני הלכו בו(במקום ישר להכנס מהדרום,לעשות עיקוף מסביב ולהכנס מהצפון),היא כדי לעשות את המסע לארוך,ככה שאם משהו לא ימצא חן בעיניהם אז הם לא יחליטו מיד לחזור למצרים(חחח,זה האופי היהודי,"ישבנו על סיר בשר",עלק).

נ.ב אתם בטוחים שאתם מדברים על אספסוף ולא על הערב רב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תורה? תזכיר לי מי כתב את ה"ספר" הזה? איש/חבורה ששמעה מהדוד של הדוד משהו שמישהו סיפר לו פעם שמישהו אמר לו שהיה וכו וכו :lol:

כמו שהם אומרים האבולוציה לא חלה עליהם הם עדיין בעידן בין הקוף לאדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה לא היה תקוע בהר סיני 40 יום

הוא ובני הלכו בסיני 40 שנה במעגלים

אני לא זוכר את הסיבה אני חושב שזה עונש על משהו

זה לא היה הליכה בדרך עוקפת כדי לא להתקל בעמים עוינים ששכנו בכנען בתקופה זו, בלי יכולת משביעת רצון להתגונן? (תהרוג אותי אם אני יודע אבל אנחנו בדיוק עכשיו בקטע של יציאת מצרים ואני זוכר שהמורה שלי אמרה משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדהים איך זה שכמה דקות אחרי פירסום הכתבה כבר מפורסמות תגובות של כל מיני מוזרים שצועקים על זה שכדור הארץ קיים רק 5000 שנה ככה שזה בטוח טעות ושכל המדענים מפגרים וכו'?

יכול להיות שיש מין חדר מצב כזה במאה שערים שיש בו איזה 200 חרדים שבודקים את YNET וכו' וברגע שהם רואים כתבה בסגנון מופעלת אזעקה וכולם רצים להגיב? זה לא מופרח מידי נכון?

אלה חרדים ::) כה"א קיים מיליוני שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...