הוספת סטיק(ים) לזיכרון. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת סטיק(ים) לזיכרון.

crovei

Recommended Posts

ליאור,תן לי להבין:

בלוח שתומך ב-DUAL עם 4 DIMM'S אני יכול לשים בכל זוג ערוץ זכרונות שונים?(לשמור על זהות בערוץ זה כבר הבנתי ממני וזה ברור).ולפי מה יעבדו התזמונים?

קצת מסובך

אתה צריך לשמור על אחידות מבחינת ה-Side, או שכולם Single או שכולם Double.

אחרי שעברת את זה, אתה צריך זהות מבחינת נפח בכל ערוץ.

אחרי שעברת את זה יש השוואה בין המהירויות של כל החלקים (לוח אם, בקר וכל זכרון).

הוא טוען לכולם את המהירות של הנמוך ביותר ומשווה בין התזמונים של כולם באותה מהירות עבודה (סיכוי סביר שלפחות באחד מהזכרונות יהיה ב-SPD מידע על תזמונים במהירויות יותר נמוכות)

התזמונים הגבוהים נלקחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהמשפט המנצח הוא:"אחרי שעברת את זה, אתה צריך זהות מבחינת נפח בכל ערוץ."

וכן,לגבי ה-SD/DS זה הבנתי וברור.אבל ממש לא ידעתי ששני ערוצים יכולים לעבוד שניהם יחד וכל אחד לחוד(בכפוף למה שנכתב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז מה שהבנתי מכל הסיפור זה שאני יכול להנות מדואל צ'אנל עם 2 זוגות של סטיקים שונים..

אני לא מתכוון כרגע להשקיע בזיכרון איכותי במיוחד, כי גם ככה זה ששוכב לי בצד נראה לי די ג'נרי..

אבל אתה חייב לציין תקציב!

יש לך מערכת לא רעה בכלל,הזכרון(והלוח לפרוטוקול) קצת אממ מפריעים.

בגלל זה אני רוצה להוסיף את הזיכרון.. בסה"כ המערכת שלי סבבה.. כ. מסך טוב, מעבד סבבה.. אבל הזיכרון מגביל אותי.. (ולגבי הלוח, הוא לוח שלא מאפשר OC ולא מגיע עם כל מני פיצ'רים נוספים, אבל הוא מאוד יציב ואני דווקא אוהב אותו..)

התקציב שלי הוא 200-300. ראיתי באתר של KSP את מה שהמליצו פה 512MB 400MHz V-DATA CL2.5 ב-250, נראה בסדר? חוץ ממהירות הסטיק אין לי עוד מה לבדוק והוא יעבוד ביחד בדואל צ'אנל עם הסטיק שלי?

ואני משער שיש קונגפירציה מסויימת להתקנת כל הסטיקים, מישהו יודע מהי? (אין לי את החוברת של הלוח אם)

שוב תודה וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כרגע הזכרונות שלך עובדים ב-Dual Channel אתה רק צריך לדחוף את שני החדשים בנוסף / במקום

כמו שאמרתי, בתצורה שונה לא תשמור על Dual Channel.

שים לב שרוב ה-256MB הם Single Sided בעוד רוב ה-512MB הם Double Sided. מעטים מה-512MB הם Single Sided

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...