סרט הזוי ועצוב מאוד שקרא לי היום. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט הזוי ועצוב מאוד שקרא לי היום.

kinggil

Recommended Posts

חחחח לי קרה את הדבר הכי מצחיק..

לקחו לי את הפלאפון וניסו למכור לי אותו בחזרה אמרתי סבבה קבעתי איתם שעה והכל כמובן שקראתי למשטרה..

ואחרי שילמתי וקיבלתי את הפלאפון קפצו עליהם בולשת ופיצצו אותם מכות כמובן שקיבלתי את הכסף בחזרה והם הלכו לכלא..

הם היו רוסים אבל זה לא חוכמה באשדוד כמעט כולם רוסים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה כיף בכפר אין שום דבר אנשים הולכים לישון ב2000 שקט אפשר לצאת לשדה לטייל פלי לפחד מאיזה ערס עם IQ של איטריה שיבוא ויפוצץ אןתך אני למזלי לא נתקלתי בכאלה מקרים אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן אני משווה את הפשיעה והאלימות ברחוב לפיגועים וטרור כי זה מה שזה - טרור מבית.ואפילו יותר גרוע מהטרור מ"בחוץ"). - DRX

תאמין לי שזה ממש לא אותו הדבר פשע וטירור ואני אומר את זה מניסיון ואני מדבר כי "חוויתי" גם פשע וביחוד "חוויתי" טירור..

אז שקול מילים. :nono:

נ.ב זה לא נאמר מזילזול.

אני משתתף בצערך על מה שחווית ומקווה שלא תצטרך לחוות את זה יותר. זה דבר ראשון וזה הדבר שהכי חשוב לומר.

אבל אני עדיין חושב שפשע זה לא פחות גרוע. כשמישהו דוקר אותך ברחוב בשביל הפלאפון שלך או יותר גרוע - כי התחלת עם חברה שלו, הערת לו משהו ("נפל לך שטר של 100 שקל, תהיה יותר זהיר להבא..." למי ששמע על המקרה הזה), "העזת" לצפור לו כשהוא חתך אותך בכביש, לא נתת לו סיגריה, או סתם כי אתה "לא מסתדר לו בפרצוף" - זה לא פחות גרוע ממחבל ערבי בפיגוע דקירה ולדעתי אפילו יותר. ההרגשה של ביטחון אישי פשוט נעלמה כשאתה מסתובב ברחוב. או במקומות בילוי - פאב, מועדון, טיילת ומה לא... בכביש - כול אחד עושה מה שבא לו. אין דין ואין דיין ואין שום תחושה של ביטחון.

תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרבה האירוניה, אני גר בבת-ים ולמזלי אף פעם לא נתקלתי בכאלו מצבים. אך הרבה פעמים ראיתי ערסים בתקיפה.

כניראה שצריך קצת שכל כדי לא להיכנס למצבים כאלו ולצפות את מה שהולך לקרות מראש, ואכן אני לא מסתובב עם דברים יקרים עליי, ואם כן, אז אני דואג להסוות אותם טוב טוב.

ואולי פשוט יש לי מראה מאיים, אני רחב, שמן וגבוהה, ורוב הערסים האלו מחפשים טרף קל... למרות שאם הייתי נכנס לכזה מצב, לא הייתי מחזיר תגובה, מהעבודה הפשוטה שהם בד"כ הולכים בקבוצות ועם סכינים. אני לא ידקר בשביל מכשיר פלאפון זול או כמה מאות שקלים שאני הולך איתם במקרה הרע...

השורה התחתונה - אם אתה חכמים ומשתמש בשכל שלכם, רוב הסיכויים שלא תכנסו לכאלו סיטואציות. ואם כן, (זה קרה לחבר טוב שלי, שהוא בנאדם מאד מחושב וחכם, אז אני מניח שזה יכול לקרות לכל אחד, אך בתדירות נמוכה לאנשים כמוני) הסיכוי שיפצעו אתכם או שיפגעו בכם הוא אפסי.

עצה שלי, אם אתם נתקלים בסיטואציה כזאת, נסו להיכנס לראש שלהם ולדבר בשפה שלהם (עם "כפרה", "אחשלי", "גבר") והכי חשוב לא להתנגד! לא יצא לכם מזה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני קורא את התרד הזה כבר הרבה זמן.

ובתור מישהו שיש לו קצת יותר נסיון ומבוגר מרוב האנשים כאן (32), יש לי כמה דברים להגיד.

יש טוב ורע בכל עדה. נכון שהסתננו לכאן הרבה רוסים שאין להם זיקה למדינה. חלקם באמת עושים מאמץ להשתלב וחלקם באמת פנו לפשיעה.

אפשר לראות עלייה חדה בפשיעה בקרב נוער של עולים מרוסיה וגם מאתיופיה. הבעיה שהעולים הרוסים באו במליונים. אז הם כמות רצינית ובהתאם לכך הם תופסים חלק גדול כשהם עושים משהו רע. בקשר למקרה כמו שקרה לבחור כאן. מה לעשות? היום אין גיבורים. למרות זאת אני ממליץ לכם אם אתם מרגישים לא בטוחים. להסתובב עם תרסיס פלפל מרוכז. תאמינו לי שאני לא מכיר אף אחד ששורד את הדבר הזה. ככה תוכלו לברוח ולהמם את התוקף. מוכרים תרסיסים כאלה בארץ (אני לא מדבר על מה שיש לחיילות) יש תרסיס מחזיק מפתחות עם חומר מרוכז פי כמה וכמו כן הוא צובע את התוקף בצבע מיוחד. הוא עולה בסביבות המאה שקל. אבל עדיין שווה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב היום באמת על הפנים.בחיי נראה לי שכבר יותר בטוח להסתובב בעזה מאשר ברחובות, שם לפחות היה לי והיה לי את האפשרות להגן על עצמי אבל פה ברחובות עם כול החמולות של הערסווטים האלה עם מוח של חיידק המצב באמת עגום ביותר.נראה לי באמת שבמצב כזה פשוט עדיף לא להיות גיבור גדול כי עד כמה שידוע לי חיים רק פעם אחת ופשוט לא שווה להסתכן.אבל בכול זאת כמה דברים שהיה צריך לעשות, יותר נכון מישהו שצריך כמו הממשלה למשל!!

שתתחיל להלחם בפשיעה!!! אני רוצה ליראות עונשי מוות ומאסר עולם על כול תקיפה לא משנה בכלל מה התוצאה, חייבים להכניס את כול המטורפים האלה שמפריעים לקהילה להתקיים בנחת אל תוך בתי הסוהר לכול החיים כדי שלא תהיה להם אפילו הזדמנות תאורטית ליפגוע במישהו . כולי תיקווה שמתי שהוא ,אולי בעוד 10 שנים שמצב הפשיעה באמת כבר יהיה מעל ומעבר לא שהיום זה לא כך אבל בכול זאת, אז יפעלו באופן נחרץ יותר בנושא. :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד, אני לא מכיר אותך אישית - אבל אם אתה מסוגל לעמוד בצד ולפחד על מה שיכול לקראות לך בזמן שחבר טוב שלך ( או כל חבר שלך ) שוכב על הריצפה וחוטף מכות ( סעמק - בועטים לו בפנים), שום דבר לא יעזור לך, לא תרסיס, לא אגרופן וכמובן שלא סכין.קצת ביצים, קצת בטחון עצמי - מה הדבר הכי גרוע שיכול לקראות לך , אז תקבל קצת מכות, אז מה - את הלא עשוי מזכוכוית ותאמין לי שזה עובר - אולי אם היתה עושה משהו - חבר שלך לא היה במיון .

אני בשום פנים ואופן לא מעודד אלימות ( למרות שזה כן הפיתרון),צתריך אופי חזק על מנת לתקוף במודע בן אדם אם אגרון בידע שאגרוף אחד לפנים גורם לנזק בלתי הפיך לאותו בן אדם.... על סכין אני לא אתחיל בכלל.....

בקיצור - רק שתפנים - יצאת טמבל במקרה הזה - ולא בגלל שגנבו לך את הפלאפון - אלה בגלל העובדה העמדת בצד בזמן שחבר שלך חטף מכות רצח ואתה ועוד חבר שלך הסתכלתם מהצד ופחדתם לעזור לו ואל תגיד לי שפחדת שהיה להם סכין - אנשים כאלה מחפשים מטרות קלות ובשביל מטרות קלות לא צריך סכין.... מקסימום אתה תמיד יכל לברוח.

לך למכון , תלמד כמה טכניקות בסיסיות ( רוב הקטטות לא נימשכות 10 דקות כמו בסרטים.....) ותזכור שאתה לא עשוי מזכוכית.....

אין לראות בתגובה זו איזו שהיא כוונה לעידוד אלימות או פגיעה בכבודו או גופו של אדם בכול צורה שהיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרבה האירוניה, אני גר בבת-ים ולמזלי אף פעם לא נתקלתי בכאלו מצבים. אך הרבה פעמים ראיתי ערסים בתקיפה.

כניראה שצריך קצת שכל כדי לא להיכנס למצבים כאלו ולצפות את מה שהולך לקרות מראש, ואכן אני לא מסתובב עם דברים יקרים עליי, ואם כן, אז אני דואג להסוות אותם טוב טוב.

ואולי פשוט יש לי מראה מאיים, אני רחב, שמן וגבוהה, ורוב הערסים האלו מחפשים טרף קל... למרות שאם הייתי נכנס לכזה מצב, לא הייתי מחזיר תגובה, מהעבודה הפשוטה שהם בד"כ הולכים בקבוצות ועם סכינים. אני לא ידקר בשביל מכשיר פלאפון זול או כמה מאות שקלים שאני הולך איתם במקרה הרע...

השורה התחתונה - אם אתה חכמים ומשתמש בשכל שלכם, רוב הסיכויים שלא תכנסו לכאלו סיטואציות. ואם כן, (זה קרה לחבר טוב שלי, שהוא בנאדם מאד מחושב וחכם, אז אני מניח שזה יכול לקרות לכל אחד, אך בתדירות נמוכה לאנשים כמוני) הסיכוי שיפצעו אתכם או שיפגעו בכם הוא אפסי.

עצה שלי, אם אתם נתקלים בסיטואציה כזאת, נסו להיכנס לראש שלהם ולדבר בשפה שלהם (עם "כפרה", "אחשלי", "גבר") והכי חשוב לא להתנגד! לא יצא לכם מזה כלום...

המקרה הקלאסי של "לי זה לא יקרה" ::).

התופעה של ה"טרור מבפנים" גוברת בגלל שרמת החינוך והתרבות בארץ יורדות.

אבל זה כבר דלדיון אחר, ואם אתם לא פוליטקאים ואין לכם כ"כ הרבה זמן, לא תוכלו לעשות הרבה בנידון.

בקשר למה שיכול לקרות לכם ברחוב ואיך אתם יכולים להתגונן, יש כמה דרכים:

1) כשאתם יוצאים אתם יוצאים הרי עם מישהו, אז תשתדלו גם לחזור עם עמישהו הזה ולא ללכת לבד.

2) תקנו את התרסיס ש WISEMAN דיבר עליו, זה יביא לכם מידה מסוימת של ביטחון

(שדיי קריטי ברגעים של "הסתבכות" עם חלאות) וגם ישאיר אופציה להלחם חזרה כלומר להשפריץ ולנסות לברוח.

3) תלכו להתאמן באיזושהיא אומנות לחימה, ולא רק בשביל ללמוד להגן על עצמכם מחראות שיש ברחוב, אלא

גם בשביל הספורט \ או לפני הצבא בשביל להעלות את הכושר.

4) בכלל, תמנעו ללכת במקומות שאתם יודעים שהם "מיועדים לפורענות", ואם אתם רואים חבורה של ערסים\רוסים

יושבים באיזו גינה חשוכה, תוותרו על הקיצור דרך ותגיעו בשלום.

5) אם קורה לכם מקרה כזה, ואתם לא יכולים לעשות כלום דבר ראשון אל תאבדו את הראש. תהיו שקולים ותעשו

הערכת מצב. הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו זה איך לברוח (אם אתם לבד. אם לא, זה אתם פשוט משאירים

את מי שנצא אתכם במצב גרוע יותר... לא נורא "חברי" הייתי אומר).

ברוב המקרים אתם לא תהוו עליהם איום, אז עדיף לחשוב על דרך כלשהי לסיים את זה ולהשיג את המשטרה.

אפשר למשל לנסות "לקנות" את הפלאפון מהם מחדש "אם אני מארגן עכשיו 200 שקל אתה מחיזר לי ולחברים שלי

את הפלאפון ?" או משהו דומה. וכמו הבחור מלמעלה, לדפוק אותם חזק. או לראות לאן הם הולכים, להכנס לאיזה קיוסק \ חנות להזמין ניידת.

בכל מקרה, אני חושב שלדבר איתם ב"סלנג" שלהם, כמו "כפרה" "גבר" ו"באמא שלך", לא משש יעזור. לא רק שזה מראה שאתם

פוחדים, אלא זה גם מוריד מהערך העצמי שלכם, וגורם לכם להרגיש עלובים. (או לפחות מרגיש ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין איך אפשר לעמוד בצד כשחבר שלך אוכל ת'מכות של החיים שלו :kopfpatsch:

אין, זה פשוט הורג אותי

איך לעזאל אתה עומד בצד כשחבר שלך אוכל מכות?!?! איך?!?!?!?!?

אין זה פשוט לא נכנס בי..

עוד ברגע שמישהו היה מנסה רק לחשוב על לגעת בחבר שלי הייתי דופק לו ת'מכות של החיים שלו וזה בכלל לא משנה אם אתה חזק או חלש!

אם אתה עומד בצד ומוכיח לו שאתה חלש אז הוא סתם יכנס בך יותר חזק

היית צריך להכנס בו חזרה! סכינים לא סכינים בשביל חבר שווה לקבל גם דקירה וגם לההרג אם צריך זה עניין של עקרונות.

זה פשוט משגע אותי מבפנים..

כשמישהו שגדול ממני באיזה 4 שנים התחיל לדפוק מכות לאח שלי לא חשבתי על כמה הוא גדול, לא חשבתי על כמה הוא חזק, חשבתי על איך אני מוריד לו את האגרוף הראשון!

איךךךך אתה יכול לעמוד בצד והסתכל???????????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללכת עם סכין זה לא פתרון.

הפתרון הכי טוב שיש זה גז מדמיע או שיעורים באיזשהי אומנות לחימה...

הסכין לא עוזר כי נניח שמישהו בא ותוקף אותך באמצע הרחוב, מה תעשה?

אם הוא ינסה להתקיף אותך ותתגונן אח"כ תוכל להגיש תלונה ואם ימצאו אותו הוא ייעצר. אם תדקור אותו ייעצרו אותך והוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...