התקנה של לינוקס Ubuntu דפקה לי את ווינדאוס \= - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנה של לינוקס Ubuntu דפקה לי את ווינדאוס \=

mahatef

Recommended Posts

ההתקנה של מערכת ההפעלה Ubuntu, קלה לפי המדריך שמצאתי:

http://www.imc-il.com/david/Project/

רק שמשום מה, ההתקנה נכשלה והופיעה לי הודעת השגיאה (אחרי שעשיתי את המחיצות):

warning: file///cdrom/poo/main/libc/libcap/libcap1_1.10-14-i386.deb

אחרי זה אני לוחץ על "המשך" ומקבל את ההודעה:

Warning: couldn't download packasge libcap

גם כאן אני לוחץ על "המשך" ואז זה חוזר לי להודעת השגיאה הראשונה, וממשיך בלולאה הזאת.

הייתי חייב לעשות ריסטרט ידני, מה שכמובן הרס את פעולת העלייה של XP, וגרם להודעת שגיאה כללית:

couldn't load operating system

אז אחרי שהתקנתי XP מחדש, אני חושב שעליתי על הבעיה:

תסתכלו בתמונה שצירפתי. כשאני בוחר את המחיצה, רשום ליד הנפח שלה את המידות ב-GB. אז, את המידות אצלי לא רשמתי, מה שכן רשמתי זה את המספר לבד. יכול להיות שUbuntu הגדירה את הנפח לבד, והתייחה אליו כ-MB ולא כ-GB, וזאת הסיבה שקיבלתי את הודעת השגיאה?

מן הסתם, הדבר הכי טוב לעשות עכשיו זה להריץ מחדש את ההתקנה של , והפעם להגדיר את הנפח כ-GB ליד המספר ולראות אם זה עובד. אבל אם התקלה תחזור על עצמה, אז שוב אצטרך להתקין מחדש את כדי שהוא יעלה ואוכל לקבל ממכם עזרה :-\. מעדיף קודם לקבל אימות או הסבר אחר אם יש.

אז מה אתם חושבים שגרם לבעיה?

את קובץ ההתקנה הורדתי אגב, מלינק של nim901, שמצאתי באחת מההודעות בפורום וההתקנה התבצעה חלק, בלי בעיות (רק שבטעות צרבתי על מהירות 48X, אבל לא חושב שזה כל כך קריטי)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

small update, is up & running ;D.

like i said, i forgot 2 write "GB" next to the partition size, so replaced it 2 MB which cuased the error.

now, i just need to search for the "installing hebrew" guid, which i'm sure was in this page somewhere :-X.

also, the fonts is horribale! i can't see what's written on the pages!

עריכה:

סידרתי את העברית :).

עכשיו נשארו רק הפונטים וגודל הכתב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...