אוזניות חדשות לנגן קיים - כדאי או לא? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות לנגן קיים - כדאי או לא?

Walter Samuel

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מתכוון שההפרשים יהיו גדולים כמה שיותר?

אז איך זה שבסנהייזר זה הפרשים קטנים מאוד? (והאוזניות שלהם נחשבות איכותיות) - אני מדבר על הMX500.

אוקי, בסנהייסר אין כ"F הבדלים ביןו ה500 ל550, אםאאני לא טועה ההדבל זה רק שלט לווליום...

ובקשר לתדרים, האוזן האינושםי מסוגלת לשמוע רק על 20khz אז כם יש יותר מיזה זה לא ישפיע על איכות השמע.....

ונחזור להתחלה, דווקא עם אוזניתו התעלה אין באז משהו וגם הן לא נוחות בגלל וגם דיי הורסות תאוזניים, בכלל כל אוזנייה שנכנסת לתוך האוזן בין אום זה כפתור בין אם תעלה הורסת יותר את האוזן מאוזניה רגילה, אני בכלל גם חושב שבאוזניה רגילה שומעים יותר טוב כי זה פשט יותר אקוסטי מאוזניית כפתור או תעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך homart,תודה על המידע :)

תוכלו לדרג את האוזניות הללו בבקשה? (ולהוסיף אחרות עם יש טובות יותר בסביבות המחיר שלהן)

Creative EP-880

Sony MDREX51LP

Sennheiser MX500

Sennheiser MX550

Creative EP-630

Koss SparkPlug

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביגלל המישקל והלחץ על הראש עדין יותר גלים יותר טוב !

לפני שנייה כתבתי שהאוזן מסוגלת לקלוט רק עד 20000 גלים, אז בין אוזניה עם 20000 או עם 50000 לא יהיה הבדל.....

הבנתי אותך homart,תודה על המידע :)

תוכלו לדרג את האוזניות הללו בבקשה? (ולהוסיף אחרות עם יש טובות יותר בסביבות המחיר שלהן)

Creative EP-880

Sony MDREX51LP

Sennheiser MX500

Sennheiser MX550

Creative EP-630

Koss SparkPlug

אוקי, אני לא ממוחה גדול אבל אני אנסה ממה שאני יודע:

על הספארק פלג אף פעם לא שמעתי, מה שבטוח לקוס THE PLUG אל תתקרב, הן גרועות...

בקשר לתעלה הייתי ממליץ על הסוני- אני ממש לא אוהב את הסאונד של קריאטיב באוזניות- יש לציין שברמקולים הם אחלה....

ובקשר לסנייהסר עם ההשוואה בן ה500 ל550 הרבה יותר אנשים ממליצים על ה500, יש להן כמה יתרונות, אבל כמו שכתבתי ההבדל הוא מיזערי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עזבו את הויכוח, אני צריך המלצות :P

(חשוב לי גם דירוג הנגנים הללו, וגם אם יש לכם אתרים זולים מחו"ל שמוכנים לשלוח לארץ איכותיות וזולות ביחס לארץ).

שוב תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עזבו את הויכוח, אני צריך המלצות :P

(חשוב לי גם דירוג הנגנים הללו, וגם אם יש לכם אתרים זולים מחו"ל שמוכנים לשלוח לארץ איכותיות וזולות ביחס לארץ).

שוב תודה לכולם

איזה נגנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...