קיבלתי מסך חדש והאתרים - לא נראים במצב אופט&#1 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מסך חדש והאתרים - לא נראים במצב אופט&#1

nim901

Recommended Posts

תודה

ד"א נראה לי אתם חושבים שהקווים האלו (האדומים וכל השטויות האלו) הם הבעיה, זה בגלל שצילמתי עם המצלמה הכוונה שלי הייתה לפסים הלבנים בצד

http://img422.imageshack.us/my.php?image=hpim53599hj.jpg

http://img143.imageshack.us/my.php?image=hpim53555ae.jpg

http://img143.imageshack.us/my.php?image=hpim53484oh.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת לא בעייה במסך בן אדם, זה שכמה אנשים פה לא הבינו למה הוא מתכוון ובילבלו את הכל (איך לעזאזל הגעתם לתדר ריענון? :s05: ) לא משנה את העובדה שמדובר בכך שלא כל אתר בנוי להתאים לכל המסך ברזולוציות גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר יודע הכל תודה שבאת מאוחר מידי אחרי שהבננו את רצונו של הבחור ועל מה דיבר

להגיד לכולם שהם טמבלים ואתה חכם !!!

cleric

אכן אני מדבר אלך חכמולוג !

זה שיש קצוות לבנות זה גם קשור לתדר רענון HZ לידיעתך !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

טוב , אין לי עניין לריב , אבל לא "באתי מאוחר מידי" כי אני הראשון שענה לו לו וענה לו נכון, (תדפדף לעמוד הראשון)

אני חושש שאתה עד עכשיו לא ממש הבנת על מה הוא דיבר , תפסיק לעשות מעצמך צחוק , אפילו בתמונת מסך שלך רואים בדיוק את אותה תופעה שהוא מדבר עלייה .

אני גם לא מתכוון להגיב פה יותר כי אני לא רוצה להיגרר לריב מטופש , אמרתי את שלי וזהו, פותח הת'ראד הבין וזה מספיק לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלע, נראה לי אתם עדיין חושבים שהמסך מרצד \ יש עליו פסים בצבעים שונים, זאת לא הבעיה הבעיה היא השוליים הלבנים בצדדים של האתרים ולפי מה שהבנתי, זה נגרם עקב העובדה שהאתרים לא תומכים ברזולוציה הזאת.

שנית, המסך מעולה, יש כיוונון גובה וזוויות למסך, רואים מטורף רק חבל שהכרטיס מסך כבר לא מריץ משחקים ברזולוציה הזאת :-\

בכל מקרה, בסרטים \ בכלל בשימוש יום יומי, זה עולם חדש מסך מומלץ!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלע, נראה לי אתם עדיין חושבים שהמסך מרצד \ יש עליו פסים בצבעים שונים, זאת לא הבעיה הבעיה היא השוליים הלבנים בצדדים של האתרים ולפי מה שהבנתי, זה נגרם עקב העובדה שהאתרים לא תומכים ברזולוציה הזאת.

שנית, המסך מעולה, יש כיוונון גובה וזוויות למסך, רואים מטורף רק חבל שהכרטיס מסך כבר לא מריץ משחקים ברזולוציה הזאת :-\

בכל מקרה, בסרטים \ בכלל בשימוש יום יומי, זה עולם חדש מסך מומלץ!!!!

מגניב... (: אני נראה לי יזמין אותו מחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר יחסית :-X

יצא לי 1.6K אבל בלי מע"מ (על העבודה של אמא) זה 1.4

ד"א תקח את הדגם B כי רק בו יש DVI

סבבה זה מה שאני לוקח... אבל נו מה אני יעשה לא חושב שלי יש אפשרות לקנות בלי מע"מ...

למרות שאבא שלי עורך דין זה קשור או משו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, תשאל אותו, אם הוא עצמאי אז בטוח הוא יכול ואם לא אז בטח הוא יכול לדחוף לעבודה שלו

ד"א המסך הזה כבד אחושרמוטה, 5 קילו :-X המאג הקודם בקושי קילו, איך העולם משתנה :-\

ועוד משהו, עם המסך מקבלים כזה תושבת עגולה שאפשר לסובב את המסך זה ממש נוח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, תשאל אותו, אם הוא עצמאי אז בטוח הוא יכול ואם לא אז בטח הוא יכול לדחוף לעבודה שלו

ד"א המסך הזה כבד אחושרמוטה, 5 קילו :-X המאג הקודם בקושי קילו, איך העולם משתנה :-\

ועוד משהו, עם המסך מקבלים כזה תושבת עגולה שאפשר לסובב את המסך זה ממש נוח :xyxthumbs:

מה אחי אתה רציני? (בקשר למע"מ) אני ישאל אותו...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מה שקצת מבאס מבאס במסך... זה הבסיס שלו הוא דיי מכוער... אבל בקטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...