עזרה בהרכבת מפרט לחבר |ב-12000 ש"ח | למשחקים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מפרט לחבר |ב-12000 ש"ח | למשחקים

MDK

Recommended Posts

אלוהים תפסיקו להכניס פה עוד מפרטים!!!!!

יש לנו את המפרט שהרכבתי בהתחלה שהוא מעולה ובדיוק מתאים.

זה בדיוק מה שאני אומר... מאיפה לפותח הת'רד שאתה מבין יותר מהם? למה לו לחשוב שאתה מבין יותר?

מה זה משנה גם אני יכול לתת עוד מפרט הוא במילא כבר עזב תת'רד הזה ובטח לא יחזור לשאול פה כלום כי אף אחד לא מתייחס לשני כל אחד מקריץ ת'מפרט שלו במקום להתייחס ומקסימום לתקן את של האחר.

יסלח לי כבודו, אבל זה קהילה, ולכל אחד יש זכות להביע דיעה בקהילה, בין אם זה מצא חן בעיניך או אם זה לא.

קהילה טובה מאוד אבל הפורום הספציפי הזה לא. הוא לא מתפקד, הוא לא ממלא את התפקיד שלו.

מה שווה פורום כשהוא מבלבל לא עוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הולך על המפרט של סקורפיון כל השאר הם "זבל" כולם התחילו להמליץ על מסיבה לא ידועה ..

ה axp 2200n מתחמם פחות וככה הוא יכול להיות בטוח שלא יאשימו אותו במקרה שהוא ישרף ( הרכבה לא נכונה וכו... ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , זה לא מזיק לו , זה לא משפיע לו , הוא לא רוצה o/c .

אז עזוב את , נמאס לי ( ולעוד מספר אנשים ) מזה שאתה ממליץ על בגלל שהם לא "נשרפים" וכו ...

רוב האנשים לא עושים o/c מסיבה פשוטה , הם לא רוצים להרוס את המחשב שלהם ( כבר שמעתי כל כמה שהרסו gf 4 ti 4600 שהרכיבו עליו ואז אין אחריות ) .

AMD נותנים תמורה גדולה יותר וזאת עובדה בשטח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל 4 יהיה קר ממנו בלפחות 15-20 מעלות.

בעקיפין, אתה עושה פה מה שכולם עשו- מרכיב מפרט אחר.

אתה אומר לו שאינטל יותר קרים, מה הוא יחשוב?אם אני יכול להשיג וAMD באותו מחיר, האינטל יותר קרים ויותר OCERS, מה כדאי? אינטל! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאלו.......הבן אדם הזה שקרן מקצוען :pissed: .....בסוף אבא שלו, שמבין במחשבים קנה לו מחשב אין לי מושג בכמה מה שבטוח זה שלא ב12000 ואני לא בטוח שעכשיו הוא מדבר אמת.......... :-\ :AR15: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הרגתם אותי! כל כך הרבה ויכוחים ובסוף מתברר שזה על כלום!

לדעתי אתם (המנהלים) צריכים להוסיף חוק אשר ימנע ממשתמשים להוסיף מפרטים משלהם כאשר כבר הוצע (במיוחד אם הוא הוצע ע"י מנהל) מפרט אחד המתאים לדרישות השואל.

משתמשים יהיו רשאים רק להמליץ על שינויים קלים או על מערכת מבוססת מעבד מתחרה. זה יחסוך הרבה בלבול, כי אני ראיתי כאן לפחות 6 מפרטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביו למה אתה משקר להם?!

אנחנו כן אלים! ;D

הוא התכוון שלא בהכרח מפרט שהורכב ע"י מנהל (במקרה זה אני) הוא הטוב ביותר שאפשר (למרות שאני כן הרכבתי את הטוב ביותר שאפשר ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה למה תמיד יוצא משהו חדש ואז זה כבר לא המחשב הטוב ביותר בעולם, ולמה לדעתי אנשים מבזבזים הרבה כסף?

כדי להתלהב שיש להם את המחשב הטוב ביותר בעולם והם מוציאים הרבה כסף!!

כאילו שמישהו צריך 9700

הרי עוד מספר חודשים יצא עוד כרטיס יותר טוב מה תעשו??

תבזבזו עוד 400 דולר לכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...