מפרט של p4 2.4B למשחקים ועבודה ב - 4500, מה דעתכם? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של p4 2.4B למשחקים ועבודה ב - 4500, מה דעתכם?

slider

Recommended Posts

טוב, אז הנה מה שאני מתכוון לקנות בעוד 3 שבועות (כשיגמרו המבחנים באוניברסיטה):

CPU: P4 2.4B - 1230

M.BOARD: SA7 sb lan ata133 - 495

MEMORY: 256MB (333) - 450

VGA CARD: GF 4 Ti4200 128MB+TV+DVI - 1090

HARD DISK: WESTERN DIGITAL 80 GB 7200 ATA-100 (8MB) - 660

FLOPPY: SONY - 55

DVD-ROM: X16 (BOX) - 225

MODEM: Conexant 56K v92 PCI - 70

CASE: ATX MIDI 400W - 165

KEYBOARD: 2/3 Lang - 30

MOUSE: MOUSE PS2 + roll - 20

SPEAKERS 400 W - 30

Total price: 4520

אשמח לשמוע תגובות/הצעות, עדיף במסגרת התקציב(4500)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה, אבל בעצם זה יוצא לי יותר שווה:

במערכת הזאת, CPU + MOBO יוצאים ביחד 1730 ש"ח

עכשיו, כדי לקחת מערכת מבוססת שיכולה בכלל להתקרב אליה בביצועים צריך לקחת AXP 2200+ שעולה 1090 ש"ח ובגלל שזה T-Bred צריך גם HSF מנחושת שזה,נניח, עוד 100 ש"ח, ואם נקח את ה MOBO הכי זול עם KT333,אבל שיהיה בו Lan OnBoard למשל VRXP שעולה 610 ש"ח , נקבל 1800 ש"ח, ולזה עוד כדאי להוסיף משחה טרמית טובה, שזה עוד כ 50 ש"ח

תקנו אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא צריך לקחת את ה 2200 שהוא ה הכי חזק היום (תמיד הכי חזקים יקרים באופן משמעותי). תקח 1800+ נניח והקירור שלו מספיק בהחלט נכון זה יהיה קצת יותר חלש אבל הרבה יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP2200 לא דורש שום היטסינק מנוחשת..

אם כבר T-Bred אמור להתמודד עם חום יותר טוב כי הוא מיוצר ב-0.13 מיקרון.. אך עם המעבד הספציפי הזה זהו אינו המקרה (T-Bred A), מעבדי T-Bred B לעומת זאת באמת מתחממים פחות (XP2400, XP2600), אך בלתי ניתן להשיג אותם עדיין.

בכל מקרה, ניתן להסתפק בהיטסינק והמשחה המקוריים.

ולוח KT333 יש גם יותר זולים (כמו , לא שהוא מומלץ במיוחד), ואת הג'יגהבייט ניתן למצוא באיזה 30 ש"ח פחות).

העניין הוא שאתה לא תשים לב להבדל בביצועים גם אם תיקח מעבד XP1900 וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל בעוד שנה - שנה וחצי אני ארגיש, לא? במיוחד שמכיוון שגם ה HAMMER יתמוך ב SSE2, אנחנו מראה יותר ויותר שימוש בSSE2, מה שמן הסתם יתן למעבדי INTEL יתרון די גדול על מעבדי ה AXP...

וחוצמזה, אתה לא חושב שאולי הגיע הזמן לשנות קצת את הגישה, ש Intel זה אוטומטית לא שווה למי שלא עושה OC רצחני? על תחשוב שאני אוהד INTEL נלהב, אבל, באמת, אתה לא מסכים איתי ש P4 2.4B + SA7 יתן ביצועים הרבה יותר טובים מ AXP2200+ + VRXP באותו מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני אומר זה שחבל על הכסף..

אם כבר תיקח 1.8 עם צ'יפסט של אינטל ותמהיר אותו ל-2.4.. אפילו הלוח של P4S533 אני מאמין יעמוד במשימה..

את הלוח של אפוקס אני לא כל כך אוהב בגלל סיפורי אימה בניסיונות להמהיר (ואין לי מחבר של 12V).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ;D

ורק שתדע- אם הסלרון 500 שלי החזיק שנתיים וחצי, גם הXP 1800+ יכול גם יכול.

תראה, הפנטיום2 350 כבר כמעט שלוש וחצי שנים אצלי, וגם הוא מחזיק מעמד, השאלה זה איך... :(

ול BIODOME , ת'אמת, אני גם חשבתי על לקחת 1.8 ולהמהיר, אבל לא עדיף כבר 2.0 ? כי המחיר שלהם הוא כמעט זהה...

וחוצמזה, אני אצליח לעשות את זה גם עם ה SA7 , לא? הרי אם הוא תומך ב FSB533 אז בטוח יש לו את הדיויידרים המתאימים...

טוב, בעצם עזוב, אני כבר אשאל בפורום OC & Modding ...

טוב, תודה על הדיון, אני הודיע לכם על החלטתי...

עריכה: הא, כן , כמעט שכחתי, מה אתם אומרים על הזכרון, וה HD ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מחיר זול מדי לזיכרון PC2700.. ואני גם לא ממש אוהב את קינגסטון למרות שהם בסיידר..

הארד דיסק סבבה..

מצאת ביקורות על ה-SA7? דיעות של משתמשים? אני לא הייתי ממהר ללכת עליו בלי אלה..

ול-2.0 יש מכפלה גבוהה יותר..

בעיקרון מפני שהצ'יפסטים של SiS לא עומדים כל כך טוב ב-FSB גבוה אולי זה באמת עדיף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני בסה"כ רוצה להעלות את ה FSB ל 133 , כך שלא אמורה להיות בעיה עם זה כי הוא תומך במעבדים עם באס 533 , ובעניין ביקורות, לא מצאתי ביקורות עליו, אלא רק על SD7, שמבוסס על SIS645, ודווקא די שיבחו אותו, אתה נכיר אולי אתרים טובים שבהם אפשר למצוא ביקורת? חוץ מ Anandtech

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...