סססססססססעמק עשו לי phone jacking - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סססססססססעמק עשו לי phone jacking

idofr

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חיפאי... אין מה להוסיף. עארסים-ערבים, נרקומנים-ערבים, וסתם ערבים, ועוד קצת ערבים, והם תמיד הולכים בחמולות.

הלכתי בלילה כדי לקחת אוטובוס הביתה מחבר, 4 ערבים מעבר לכביש כבר התחילו לשאול אותי מה השעה --> יש לך שיחה --> תראה ת'בליפון. הלכתי משם מהר, אין טעם לשחק אותה צ'אק נוריס.

ליד הבית בא לי נרקומן רוסי, שואל אותי איפה אני לומד, עם מי אני מסתובב, ובהמשך מה השעה--> תביא פלאפון בלאט. פשוט עשיתי אחורה פנה לרחוב, כדי לא להיות איתו לבד. ממש התאפקתי שלא להתחיל איתו מכות, כי הוא היה ממש חוצפן, וממש תפס תחת. נרקומן כחוש, ואני מצטער שלא לימדתי אותו שבמקרים מסויימים הברך מתכופפת גם לכיוון השני. במקרה הזה ידעתי שאם אני אעשה את זה, למשטרה זה יראה כתקיפה מצידי, כי החוק בארץ דפוק, ואז יפתחו לי תיק, ישימו אותי בכלא, יעשו לי בעיות בצבא שלא לדבר על זה שלא יתנו לי לצאת לקצונה. פשוט חבל. כמו כן לא חסרים מקרים שבהם הנתקף שילם פיצויים לתוקף.

פשע ברמה שיש בישראל, קיים אך ורק כי יש לו לגיטימציה להתקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חיפאי... אין מה להוסיף. עארסים-ערבים, נרקומנים-ערבים, וסתם ערבים, ועוד קצת ערבים, והם תמיד הולכים בחמולות.

הלכתי בלילה כדי לקחת אוטובוס הביתה מחבר, 4 ערבים מעבר לכביש כבר התחילו לשאול אותי מה השעה --> יש לך שיחה --> תראה ת'בליפון. הלכתי משם מהר, אין טעם לשחק אותה צ'אק נוריס.

ליד הבית בא לי נרקומן רוסי, שואל אותי איפה אני לומד, עם מי אני מסתובב, ובהמשך מה השעה--> תביא פלאפון בלאט. פשוט עשיתי אחורה פנה לרחוב, כדי לא להיות איתו לבד. ממש התאפקתי שלא להתחיל איתו מכות, כי הוא היה ממש חוצפן, וממש תפס תחת. נרקומן כחוש, ואני מצטער שלא לימדתי אותו שבמקרים מסויימים הברך מתכופפת גם לכיוון השני. במקרה הזה ידעתי שאם אני אעשה את זה, למשטרה זה יראה כתקיפה מצידי, כי החוק בארץ דפוק, ואז יפתחו לי תיק, ישימו אותי בכלא, יעשו לי בעיות בצבא שלא לדבר על זה שלא יתנו לי לצאת לקצונה. פשוט חבל. כמו כן לא חסרים מקרים שבהם הנתקף שילם פיצויים לתוקף.

פשע ברמה שיש בישראל, קיים אך ורק כי יש לו לגיטימציה להתקיים.

בליפון חחחחח

---

את כל זה חשבת בזמן שהוא דיבר איתך? חחח תכננת לעצמך את כל העתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... כבר רצו לי בראש.. יופי, גרמתי לבן אדם להתפתל מכאבים על הרצפה. אוקי מה עכשיו? אם אני עוזב אותו על הריצפה, ולא מזמין לו אמבולנס, זה יראה כתקיפה ובריחה, כי בסוף יבואו לחפש אותי. אם אני מזמין לו אמבולנס, לוקחים אותי למשטרה, וכמובן שהוא יכחיש ויגיד " מה הוא רצה ממני, אני בסך הכל רציתי שואלת בן אדם קאק דילה". ואז מתבזבז לי יום שלם שיכולתי להקדיש לדברים אחרים. וכל זה עובר לי בראש תוך 3 שניות, באמת הזוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הפלפון אם הייתי בנקומחה הייתי בה אחריו נותן לו מכות רצח או שיותר טוב הייתי בה לוקח אבן או מקל ורוצח אותו מכות כי בטח הוא יעשה לחה חשבון גדול של הפלפון ועוד כזה פלפון לא הייתי מוטר לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... כבר רצו לי בראש.. יופי, גרמתי לבן אדם להתפתל מכאבים על הרצפה. אוקי מה עכשיו? אם אני עוזב אותו על הריצפה, ולא מזמין לו אמבולנס, זה יראה כתקיפה ובריחה, כי בסוף יבואו לחפש אותי. אם אני מזמין לו אמבולנס, לוקחים אותי למשטרה, וכמובן שהוא יכחיש ויגיד " מה הוא רצה ממני, אני בסך הכל רציתי שואלת בן אדם קאק דילה". ואז מתבזבז לי יום שלם שיכולתי להקדיש לדברים אחרים. וכל זה עובר לי בראש תוך 3 שניות, באמת הזוי...

תסתובב בשפרינצק שם בטוח מישהו ישדוד אותך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הפלפון אם הייתי בנקומחה הייתי בה אחריו נותן לו מכות רצח או שיותר טוב הייתי בה לוקח אבן או מקל ורוצח אותו מכות כי בטח הוא יעשה לחה חשבון גדול של הפלפון ועוד כזה פלפון לא הייתי מוטר לו

מתכון בטוח לידיע בחדשות על קטטה ודקירה.

לכל החכמים.

חוק מספר אחד : לא מתקרבים לאדם עם סכין גם עם יש לך חגורה שחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכון בטוח לידיע בחדשות על קטטה ודקירה.

לכל החכמים.

חוק מספר אחד : לא מתקרבים לאדם עם סכין גם עם יש לך חגורה שחורה.

חגורה שחורה תלוי במה.

אדם עם סכין לא מתקרבים בימיוחד לא עם אבן כי אז הוא ידע שאתה בה ליתקוף והוא יזרוק עליך מרחוק אבנים ושתיתקרב יותר ממידי גם יעשה לך חור חירבון חדש :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? :smile1:

נ.ב

ברוח התראד, אני גר בקיסריה, אז ערסים אין פה אפילו לא אחד, הכי מסוכן כאן זה איזה אחד בשכונה של טחונים בן 80 שאם אתה עושה רעש ב3 בצהריים צורח עליך :smile1:

אבל את ההכרות שלי עם ארץ אני עושה באור עקיבא, תאמינו לי לאנשים אין אלוהים, אני יוצא איתם למועדון, עתלית וחיפה עושים בעיות, 5-7 ילדים מאור עקיבא לוקחים את כל עתלית וכל חיפה, כי להם יש סכינים והם מתים להשתמש בזה.

פעם היה הרוג מאור עקיבא בפיגוע, יום אחרי הקפקזים לקחו עובדים ערבים וזרקו אותם מקומה 2, זה היה לפני שנתיים, המרוקאים עודדו!

חחח :yelclap:

אבל תחלאס שאור עקיבא נגדך זה בעייתי, אי אפשר לסוע באופניים ביום כיפור, אי אפשר לעבור שם עם אופנוע 50סמ"ק בגיל 16 (או טרקטורון) ואם כן אז הוא יגנב או ילקח בכוח.

:smile1:

--------------

לבחור שמעליי, יש לי חבר עם חגורה שחורה, אל תזלזל בכלל, לא להתקרב לסכין אם אתה חושב שיש לך חגורה שחורה או אם אתה חושב שאתה ברמה של חגורה שחורה.

אבל תאמין לי שאם אתה עם חגורה שחורה בקארטה או קרב מגע + מעל מטר 75 + חזק אתה מתמודד עם סכין יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...