Tomb Raider LEGEND התקנתי אותו,וכבר נראה לי שיש לו בעיה עם כפולי ליבה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tomb Raider LEGEND התקנתי אותו,וכבר נראה לי שיש לו בעיה עם כפולי ליבה

bobby323

Recommended Posts

המשחק נראה טוב מקודמיו, גריפקה מצוינת (לא כמו oblivion ), אבל מאוד טובה

הקטע שכל כמה שניות הוא עוצר את המשחק, המשחק זז חלק על 7800gt אבל כל כמה שניות יש עצירה

כנראה כפול , מישהו שמע משהו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה טוב מקודמיו, גריפקה מצוינת (לא כמו oblivion ), אבל מאוד טובה

הקטע שכל כמה שניות הוא עוצר את המשחק, המשחק זז חלק על 7800gt אבל כל כמה שניות יש עצירה

כנראה כפול , מישהו שמע משהו על זה

איך התקנת אותו, אני מתכוון מאיפה? הרי הוא עדיין לא יצא לחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך התקנת אותו, אני מתכוון מאיפה? הרי הוא עדיין לא יצא לחנויות.

הספקתי גם למחוק אותו, לגבי הבעיה של ההאטות, בטלתי את ה AA וזה "הסתדר", קצת מוזר שזה לא האט את המשחק לגמרי רק נתן תקיעות כל

כמה שניות,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה,

הגרפיקה טובה, הקטע של הקפיצות נחמד, אך עדיין לא טוב כמו ב POP, הקטע של היריות דיי פשוט, היא ננעלת על הבן אדם ואז

פשוט לוחצים כמה שיותר, אישית אם היה לי כח אוליי הייתי משחק בו, זה לא איזה משחק חדשני והמשחק גם לא מעלה לרמות חדשות את הסגנון

אבל בכל זאת רואים שהשקיעו בו, אולי אם לא היה את הקטע של ההאטות המוזרות והגיים פאד שלי לא היה מקולקל ו oblivion לא היה יוצא עדיין

אז הייתי משחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להיות ראש קטן?

הוא השיג את זה בצורה לא חוקית.

דווקא מנסה להיות ראש גדול.

אם המשחק לא משווק אפילו בחנויות בארה"ב אז איך אפשר להשיג לא חוקי?

האם יש עובדים בחברה שמדליפים גרסאות לא סופיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לקפוץ למסקנות כל פעם מחדש, על דמו שמעתם?

כל פעם שמישהו פה מדבר על משחק שלא יצא עדיין לחנויות מתחיל משחק הניחושים, WAREZ או לא WAREZ.

אה, ודרך אגב, בדקתי את הדמו, לא מחדש כלום, גרפיקה נחמדה והכל אבל מה לעשות ש-POP באמת אוכל אותו מבחינת המשחקיות. משחק למזילי ריר על לארה קרופט, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הדמו,לא נראה לי שמהמשחק הזה תבוא הישועה.הגרפיקה לא משהו, השליטה ככה ככה אקרובטיקה בסדר פחות או יותר והפאזלים סבירים.

המנוע קרב שם גרוע ביותר(ננעלים אוט' ופשוט יורים כמה שיותר :silly:),אולי השילוב של רכבים יעזור אני יודע..

וללארה קרופט שלום :-*.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...