בעזרת מה פתחתם את המכפלה שלכם? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעזרת מה פתחתם את המכפלה שלכם?

idanpc

Recommended Posts

בחיית אנשים במקום להתווכח אולי תעזרו ותגידו אם מה באמת אפשר לפתוח את המכפלה במקרה שלי זה XP1900 ואני ממש רוצה לפתוח את המכפלה.

ואיך אפשר לעשות את זה בדרך הכי פחות מסוכנת למעבד?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחיית אנשים במקום להתווכח אולי תעזרו ותגידו אם מה באמת אפשר לפתוח את המכפלה במקרה שלי זה XP1900 ואני ממש רוצה לפתוח את המכפלה.

ואיך אפשר לעשות את זה בדרך הכי פחות מסוכנת למעבד?

תודה.

'בחיית בן-אדם' אולי במקום לשאול תלך לחפש קודם ב-Google.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה לא יפה להתעלל, ותקרא טיפה במדריך הנמצא באתר יש קישורים רבים שיעזור לך

אף אחד לא התעלל, שילמד לחפש וזהו.

המדריך שהבאת משתמש בערכה שאין בארץ והוא גם ל-t-brid ככה שהוא מדלג על השלב של מילוי הבורות.

LOL

למה לפתוח מכפלה?! תעלה FSB

כי בשביל לעלות את ה-FSB צריך להוריד את המכפלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'בחיית בן-אדם' אולי במקום לשאול תלך לחפש קודם ב-Google.

טוב שאתה בנאדם "טוב" ואוהב לעזור לאנשים אחרים.

טוב שאתה מבזבז למשתשים את הזמן ומפריע להם לעזור לאנשים אחרים, שבאמת צריכים עזרא אמיתית.

הבעיה שלך יכולה להפתר ע"י חיפוש בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים הופכים פה הכול למאד אישי ושטויות... :)

יכול להיות שתיקנו אותי מקודם... אני לא יודע... אם אני לא טועה, פעם היו מייצרים אותם בלי נעילה על המכפלה... אבל היום אני מאמין שאין כזה דבר...

אבל זה לא העיניין...

האמת היא, שאני חושב שאחת הדרכים הכי טובות שראיתי היא דווקא להלחים חוטים ממש קצרים כדי לחבר את הברידג'ס ו... לא זוכר בדיוק... אבל אני חושב שזו הדרך הכי פשוטה וחכמה...

הייתי נותן לינק אבל אני לא זוכר איפה ראיתי את זה... זה בטח היה קישור מאחד המאמרים פה או מהחדשות או משהו כזה...

אבל ברצינות, חפש בגוגל... בשיא הרצינות... סביר מאד להניח שתמצא שם את כל מה שאתה צריך (וגם מה שאתה לא צריך...)

אפילו ראיתי אתר שאתה מכניס בו את הנתונים של המעבד שלך ומה שאתה רוצה לעשות והוא מראה לך מאין תמונה מפורטת של המעבד ואיזה גשרים צריכים להיות מחוברים ואיזה לא... שמרתי לינק אבל זה כנראה במחשב הישן...

אבל סביר להניח שתמצא דברים דומים תוך כדי חיפוש בגוגל...

בהצלחה!!! ;D

ספר לנו מה יוצא מזה!!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים הופכים פה הכול למאד אישי ושטויות... :)

יכול להיות שתיקנו אותי מקודם... אני לא יודע... אם אני לא טועה, פעם היו מייצרים אותם בלי נעילה על המכפלה... אבל היום אני מאמין שאין כזה דבר...

אבל זה לא העיניין...

האמת היא, שאני חושב שאחת הדרכים הכי טובות שראיתי היא דווקא להלחים חוטים ממש קצרים כדי לחבר את הברידג'ס ו... לא זוכר בדיוק... אבל אני חושב שזו הדרך הכי פשוטה וחכמה...

הייתי נותן לינק אבל אני לא זוכר איפה ראיתי את זה... זה בטח היה קישור מאחד המאמרים פה או מהחדשות או משהו כזה...

אבל ברצינות, חפש בגוגל... בשיא הרצינות... סביר מאד להניח שתמצא שם את כל מה שאתה צריך (וגם מה שאתה לא צריך...)

אפילו ראיתי אתר שאתה מכניס בו את הנתונים של המעבד שלך ומה שאתה רוצה לעשות והוא מראה לך מאין תמונה מפורטת של המעבד ואיזה גשרים צריכים להיות מחוברים ואיזה לא... שמרתי לינק אבל זה כנראה במחשב הישן...

אבל סביר להניח שתמצא דברים דומים תוך כדי חיפוש בגוגל...

בהצלחה!!! ;D

ספר לנו מה יוצא מזה!!! :)

אולי אתה מתכוון למדריך הזה.

שיטת הלחמת הגשרים רחוקה מלהיות הכי פשוטה לפתיחת המכפלה, היא הכי קשה אם כבר.

פעם ראית מעבד AXP? הגשרים שם כ"כ קטנים והמרחקים בין כל אחד לאחד כאלה קטנים שבקלות אפשר להרוס הכול, צריך גם מלחם עם שפיץ קטן(לא זוכר את השם מדוייק) שעולה לא מעט ומלחם בכלל.

אני לא ראיתי אנשים מספיק "חכמים" בשביל לעשות את, הטמפרטורה של המלחם מאוד גבוהה(מניסיון פיזי :-X ) ובקלות יכולה להרוס הכל.

השיטה הקלה ביותר היא לקחת עפרון צבע למילוי הבורות וחיבור הגשרים בעזרת:

• צבע מוליך
  • דבק מוליך
  • ערכה לתיקון החוטים המוליכים בשמשה האחורית של הרכב

אני בטוח שיש עוד חומרים טובים אבל זה מה שעלה לי בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כן... ראיתי מעבד AXP... אם הייתה מסתכל במפרט (מה שלא הייתה אמור לעשות בדיוק אז אני לא אחזיק את זה נגדך... :))

הייתה רואה שיש לי אחד... ולא, לא התקינו לי את ה-Volcano 7+... עשיתי את זה לבד... :D

אבל זה לא משנה...

אתה נשמע לי מנוסה ממני בנושא הזה... (מה שלא ממש קשה ת'אמת...) אז אני מאמין שתיקנו אותי שוב... :)

אגב... לא ניראה לי שזה המדריך... האחד שאני דיברתי עליו הישתמש בחוטים שחתכו אותם ממש קצר... אבל לא משנה... כבר הגענו למסקנה שזה לא הדרך ה"חכמה"... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כן... ראיתי מעבד AXP... אם הייתה מסתכל במפרט (מה שלא הייתה אמור לעשות בדיוק אז אני לא אחזיק את זה נגדך... :))

הייתה רואה שיש לי אחד... ולא, לא התקינו לי את ה-Volcano 7+... עשיתי את זה לבד... :D

אבל זה לא משנה...

אתה נשמע לי מנוסה ממני בנושא הזה... (מה שלא ממש קשה ת'אמת...) אז אני מאמין שתיקנו אותי שוב... :)

אגב... לא ניראה לי שזה המדריך... האחד שאני דיברתי עליו הישתמש בחוטים שחתכו אותם ממש קצר... אבל לא משנה... כבר הגענו למסקנה שזה לא הדרך ה"חכמה"... :)

זה לא משנה כמה קצרים החוטים, הקטע של ההלחמה הוא המסובך ויש שיטות הרבה יותר קלות אין שום סיבה להשתמש בשיטה הזו חוץ מלקחת את זה כאתגר ולהגיד שהמציאו עוד שיטה.

אני לא אמור לדעת שראית אי-פעם מעבד כזה גם אם יש לך בחתימה כי יכול להיות שהרכיבו לך בחנות, אני יודע שרשמת את זה אבל בכל-זאת.

בקשר לקטע המודגש- אף פעם אל תצא מויכוח בגלל שהוא נראה לך בעל ידע יותר רחב ממך בנושא, זה רק הורס.

אל תיקח את זה אישית קורה שטועים, לפחות אתה לא מתחיל לריב ולקרוא בשמות כמו אנשים(ילדים יותר נכון) פה בפורום, קח את זה כמחמאה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...