מתלבט בין נגנים חדשים. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין נגנים חדשים.

scylla

Recommended Posts

בזמן האחרון אני מתלבט הרבה האם לקנות מחבר H340 ב900 ש"ח, ללא באנדל, או לקנות מכשיר חדש מהחנות בתקציב של 500-900 ש"ח.

הדרישות שלי למכשיר:

עיצוב יפה.

מסך צבעוני, עדיפות לגדול עם הצגת תמונות ו\או וידאו.

זכרון של 1GB+

אוזניות נחמדות.

ואיכות סאונד טובה לשדרוג עתידי של .

אני קורא המון ביקורות והמון דיונים פה, ואני מתבלבל ומשתגע בין כל הדגמים של IAudio, IRiver, Mpio וכו'.

אני רוצה נגן איכותי שישמש אותי לשנים רבות, אבל מצד שני אני לא פריק גמור של אבל עם ההיצע של הנגנים בשוק קצת צורם לי לקנות נגן יחסית פשוט שנראה מבחינת עיצוב ותצוגה כמו נגנים ג'נריים.

בתודה מראש, אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם 1GB/2GB מספיק לך, תחשוב על SANSA. SANDSIK יצרנית הזיכרונות FLASH מס' 1 בעולם, ויצרנית הנגנים מספר 2 בעולם (אחרי אפל), הוציא בשבועות האחרונים את הנגנים החדשים מסידרה C100 וE200.

איכות הסאונד השתפרה יחסית לדגמים הקודמים (אני יודע היו לי משניהם), תסתכל על:

www.camera4less.co.il

www.noacomp.co.il

www.pandas.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שנגן 1GB צבעוני עם אופציה של תמונות וכו' יעלה כ"כ זול? (591 ש"ח בcamera4less)

אגב, המסך שלו מזערי כמו רוב נגני הפלאש ועצם אופציית הצפייה בתמונות בעצם לא כל כך באה לידי ביטוי? או שזה מסך סביר?

בכל מקרה עוד נגנים שתפסו את העין שלי-

IAudio G3

Mpio FG200

IAudio U3

IAudio U2

והבנתי שהנגני פלאש של IRiver פחות מוצלחים.

בכל מקרה אני רוצה נגן עם סאונד איכותי שאני אוכל בעתיד להוסיף לו ב200-400 ש"ח ולהינות מחוויה של ממש. (במידת האפשר).

והקטע הכי רציני, קצת חבל להוציא 600-700-800 ש"ח לנגן טוב מאוד שאני יכול להביא נגנן ב900 משומש (H340) שהוא מצויין.

אבל אני מפחד שאם יקרה לH340 משהו, לא יהיה לי למי לפנות כי כמובן אין אחריות וכו' וכו' וכו'.

מה אתם אומרים שווה לקחת את הסיכון וללכת על הH340?

או שהסנדיסק מספיק טוב וכן יש לו איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכון הוא שזה מכשיר אלקטרוני לא פשוט וזה לא איזה דיסקמן ב100 ש"ח, אלא משהו קצת יותר יקר ומורכב ואני מפחד שאם יהיו תקלות עתידיות (לא דברים כמו להפיל את המכשיר או לשבור אותו וכאלה, אלא בעיות שהתגלו מעצמן) אז לא יהיה אל מי לפנות, ואם יהיה אל מי זה יהיה ביוקר רב.

ברור לי שהמכשיר מצויין, אבל אבא קצת הפחיד אותי עם סיפורי אחריות ובעיות בנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות עליו היא בינלאומית ככה שאם היא קיימת אין בעיה

כשהיא נגמרת אתה פונה ליבואן אם משהו קורה

פשוט תדאג לשמור עליו והוא יעבוד מצוין

גם אני פחדתי לפני שקניתי אבל זה לא כל כך נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאני מחפש אפילו לא קרוב.

רציתי לדעת מנסיון של אנשים איך הנגנים הבאים (צמצמתי קצת):

iAudio G3

Sandisk C140

Mpio FG200

הG3 אני יודע שהוא מכשיר מצויין. השאלה איך השניים האחרים בהשוואה אליו מבחינת איכות , ממשק וכו'.

באופן כללי, רציתי לשאול האם יש שימוש לתמונות ווידאו בנגנים כאלה?

אני מפחד שאני אשקיע ובסופו של דבר זה לא יבוא לידי שימוש יותר מסתם להראות לחבר'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחותי יש את הCowon iAudio 5 ולי היה את הסנסה E140 ועכשיו את הסנסה C140, לדעתי כולם באיכות טובה מאד, ובאותו סוג האיכות של הקול היא אותו דבר.

אישית אני חושב שהC140 והIAUDIO 5 הם מותרים יותר איכותיים.

בכל מקרה כנראה הצוואר בקבוק של הסאונד שלך יהיו האוזניות אלא אם אתה מתכוון לקנות כמו הSHURE E4 שעולות כבר מעל אלף ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהסנדיסק C140 יותר איכותי מהG3?

ושה5 גם יותר איכותי מהG3?

לא מתחבר לי קצת...

לפי הביקורת באתר על הG3 אני מבין שהוא מגיע עם MX500 של סנהייזר, שאמורות להיות בהחלט מצויינות בתור שמגיעות עם המכשיר.

והסאנדיסק גם מגיע עם איכותיות כלשהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...