סנסה או NANO? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנסה או NANO?

oba3k

Recommended Posts

יש פה מלא FANBOYS !

דבר ראשון, לפותח הנושא- אל תתקרב לאיפוד, לא משנה מה יגידו לך פה כולם, לאיפוד אל תתקרב.

כל מ שקנה איפוד נאנו נדפק, גם יצא פראייר, וגם קיבל מוצר: שביר, לא איכותי, נשרט מהר, מעצבן עם תוכנת האיטונס, בעל איכות שמע גרועה, באנדל עלוב.

בקיצור, אל תתקרבו למוצרים של .

היה לי איפוד 30 ג'יגה, קניתי מאמריקה, אחרי חודש מכרתי אותו ב2200 ש"ח.

הדבר הזה פשוט מגנט שריטות, לא הוצאתי אותו מהסיליקון וישר כבר היו עליו שריטות.

הסוללה נגמרת די מהר, גם בוידאו, איטונס תוכנה מעצבנת ביותר!, יש עוד מלא חסרונות שלא כדאי שאני יגיד אותם.

בקיצור, כל האלה שמשחקים אותה מבינים ואומרים לך שתקנה איפוד, לא מבינים בכלום והם סתם רוצים לדפוק עוד אנשים כמו שדפקו אותם.

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

nano חרא של נגן

כל הנגנים של חרא

אין חבל

אל תשים לב לאלו שממליצים לך על נאנו

הם מעריצים של פאריס הילטון ולא במובן הטוב

:lol:

לך על משהו איכותי

יש לך עוד חברות כמו iaudio שיש להם נגנים מדהימים

iriver שהנגנים שלהם קצת יקרים אבל מצויינים

ועוד כמה ...

הכי חשוב לא ללכת על הגועל נפש היקר של אפל

מי שממליץ לך על נאנו לא מבין כלום בנגנים

עדיף להתעלם מהם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נשארתי נאמן לSANSA, וקניתי את סידרה C.

נימוקים: אחרי שקראתי את הביקורת על סידרה E החדשה של בCNET נאמר שהוא לא נגן וידאו משהו ויש פיקסלזציה די גדולה שם (ממבט על סידרה C אני מבין) זה נראה בערך כמו הסלולרים הזולים הראשונים שיצאו עם מסך צבועני. חוץ מזה הוא היה די גדול.

בנוסף: בתור מחזיק מאושר של E1000, יש לי כבר נגן סרטים עם מסך גדול (בקרוב עם כרטיס של ג'יגה)

הנגן סידרת C בא עם מלאאא פיצ'רים כולל הקלטת רדיו (שדי רציתי את זה - פאנבוי של עסק שחור). אוזניות סבירות הפעם. הוא ממש קל, ואותו ממשק מנצח של (מי שניסה מכיר).

איכות הסאונד גם השתפרה פלאים. וגם איכות ה"בנייה", לא שהיה משהו רע בבנייה של הE הישן, אבל עכשיו הבנייה גם נראית טובה ולא רק טובה.

חיסרונות עד עכשיו (בשבילי זה חיסרון) הוא לא שומר את מיקום הרצועה כשמכבים אותו (ואז די קשה לשמוע פודקאסטים) אבל העברה די מהירה אז זה לא כזה נורא אם זוכרים איפה זה נעצר, חיבור הUSB נראה ייעודי שזה די מעצבן, לא הגיע כיסוי נוח כמו לנגן הקודם (ואני אצטרך לשלם על זה) - זהו. קטנוני, אבל מה אפשר לעשות.

ב590 שקל נגן מנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא קרא לי פאנבוי who cares... אני את ההחלטה שלי לקחתי כבר ואני מרוצה, שיגידו אנשים מה שיגידו...

גם הסאנדיסק שלקחת הוא אחלה נגן, אם הוא היה שם בזמן שקניתי את הנאנו, הייתי לוקח אותו...

יש מצב שתעלה תמונה ברזולוציה גבוהה של הנגן שלך? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי את הנגן ב 160$ (750 שקל) מארה"ב, ופה ה SD של ה 1G עולה 710... עוד 40 שקל בשביל נאנו? נראה לי שווה :cool2:

אם כבר אתה מביא אייפוד מארה"ב, אז מן הסתם אתה יכול להביא סנזה מארה"ב. אז איפה ההשוואה בדיוק? ::)

מזל טוב על הנגן החדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורה לי פאנבוי?

שזה מגיע להחלטה בין הסנסה לנאנו,הסנסה פשוט לא אותה ליגה.

אתה אומר שהוא לא באותה ליגה כי השתמשת בו ושמעת בו או סתם כי זה וסנסה זה לא IPOD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי בשניהם עשרות פעמים,לסאנדיסק יש פשוט איכות לא ראויה ליד האיפוד,או ליד הH10 של חבר.

אמרתי לך,תסתכל על האווטר שלי,אחרי זה,איך בידיוק?!

כי זה וסנסה זה לא IPOD?

קצת מוזר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...