דיסק RAPTOR מהיר חדש מקרקר... נורמלי או תקול? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק RAPTOR מהיר חדש מקרקר... נורמלי או תקול?

tal h

Recommended Posts

זו החברה:

http://www.radix-int.com/

ופה יש ביקורת של TOMS - שם תוכלו להבין איך זה עובד-

http://www.tomshardware.com/2005/01/25/radix_protector/index.html

אגב זו המצאה ישראלית שאני חייב לציין- דבר הכי גאון שראיתי בחיים שלי- ניתן למשל סתם למחוק קבצי DLL או תקיות חשובות - שהכרטיס משחזר אותם ב 10 שניות!

אין לי צורך ביותר מ 36 גיגה לכונן C... רק ודרייברים עליו...

קיצור- ככה זה אמור להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קראתי את זה.

לדעתי, צור דיסק/דיסקט בוט של נורטון גוסט ובאמצעות צור שני קבצי אימג- אחד למחיצה הרגילה והשני למחיצת גיבוי, על גבי הרדיסק אחר.

בהרדיסק החדש פשוט תחלק אותו למחיצות כמו מקודם ובאמצעות הדיסקט/דיסק בוט תעלה חזרה את הקבצים.

בכל אופן אני מציע שתחכה שמישהו יאשר את דבריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, הרדיקס עושה את המחיצה שלו לבד ללא יכולת התערבות.

אם התערבת- כל רעיון שלו לא הולך, בדוק...

לעניין עכשיו- האם זה ככה או שהוא תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אי אפשר לתת לך תשובה אבסולוטית.

יכול להיות שמה שנשמע לי מקרקר ישמע לך שקט כמו חתול.

אני רק יכול לומר שהראפטור 36 ג'יגה לא שקט לחלוטין בזמן קריאה/כתיבה (אבל גם דיסקים קשיחים אחרים לא).

לפיכך סביר שתשמע את פעילות הקריאה/כתיבה - השאלה היא באיזה רמה.

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא להוריד את כלי הדיאגנוסטיקה של ולהריץ בדיקה זריזה על הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יודעת להגיד אם הוא מרעיש...? :o

ביחס לדיסקים אחרים שאני מכיר, וגם המתקין שהתקין לי את המחשב (שמעולם לא התקין על סוג כזה של דיסק לכן הו לא מכיר אותו), הוא מרעיש..

כמובן שלא שומעים אותו מחוץ לחדש, אבל שומעים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך שבהשוואה ל 2500KS שיש לי הוא מרעיש.

גם בהשוואה לראפור 74 ג'יגה שיש לי הוא מרעיש יותר.

בכלל הוצאתי אותו לגמלאות ברגע שקניתי את ה 74 ג'יגה בגלל שה 74 יותר מהיר ויותר שקט.

לאורך הזמן גם ה74 התחיל להרעיש טיפה יותר אבל לא ברמה של ה 36 ג'יגה.

התוכנה של תגיד אם הדיסק תקין, לא אם הוא רועש. חשבתי שמה שמפריע לך הוא החשש מתקינות הדיסק בעקבות הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך למה אני חושש:

אני עובד רק עם . כיום יש לי .... סביב ה 11 דיסקים, בנפחים של 200-250... 2 של 120 גם...

הם עובדים תחת מאמץ של קידודים רבים ובעבר, כבר היו בעיות כמו שבאמצא הקידוד הדיסק התחיל להרעיש ברמ של "שריקה" וכם "קחחחח" כ"כ חזק ששמעו את זה גם מחוץ לחדר... כמובן שהמחשב נתקע באותו רגע (וזה לא היה C כמובן).

כבר החלפתי המון דיסקים בגלל בעיה כזו...

יש לי "סיוטים" מהרעש הזה , וזה מזכיר לי את הרעש הזה...

אם אתה אומר שגם אצלך יש רעש, אז זה בסדר... כנראה ככה זה ...

זה לא מה שמפריע לי מה שכן מפריע לי זה אם זה תקין מבחינה פיזית, ו"עבודתית"... ברגע שכן- הכל בסדר מהחינתי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

שווה לך להשתמש בכרטיס של רדיקס?

בלי הכרטיס אם נופל לך דיסק תמיד אפשר לשחזר אותו בעזרת Ghost ודומיו באפס זמן כמעט.

בכלאופן, הראפטורים הם דיסקים שמוגדרים כ Enterprise. בנייה קצת יותר טובה מיועדים לעבודה יותר קשה ומגובים באחריות יותר טובה.

אם אתה רוצה אמינות חסרת פשרות הפתרון הוא 4 דיסקים SCSI ברייד 5 במארז תומך ב Hotswap עם Fallback מידי לדיסק הגיבוי כאשר נופל אחד.

הבעיה עם זה היא שזה עולה ימבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להפוך את הדיון הזה לנושא אחר.

אם אתה רוצה- אתה מוזמן לפתוח דיון חדש, על הרדיקס הזה, ותכתוב שם שלי יש את זה ואני יכנס ויסביר שם הכל...

מה שכן - זה הדבר הכי מדהים שראיתי בענף המחשבים, ששוה כל שקל ואגורה! הציל אותי הרבה פעמים !

(תבין שאם יש משהו למערכת שלי,תקלה קטנטנה שמשביתה אותי לכמה שעות/ימים, אני מפסיד כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה Radix יש את הסקירה הזאת http://www.tomshardware.com/2005/01/25/radix_protector/

יעיל ככל שיהיה זה פתרון שנועד לחסוך איש IT בארגון או ביקור של טכנאי בעסק קטן.

ה RADIX מאחסן את רוב המידע שלו על הדיסק ולכן אם קורס דיסק אז ה RADIX לא יוכל לעזור.

השילוב הטוב ביותר הוא כרטיס כזה כדי לשמור על המחשב משינויים בקונפיגורציה שגורמים לחוסר יציבות ובמקביל מערך דיסקים לשמירה על מערכת הקבצים.

כמו שאמר כאן Nemesis לפני, לגבי מערך דיסקים חיצוני הוא הפתרון הטוב ביותר אבל גם אם תתקין 4 דיסקים פנימיים במחשב במערך 0+1 תקבל שרידות ומהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני RAPTOR 36GB ב- RAID 0

והם אכן מרעישים מעל לממוצע

מבחינת אמינות אין להם מתחרים

ברור לך שברגע זה חרצת את גורלו של אחד הדיסקים הקשיחים שלך? :smile1:

לא חכם להגיד דבר כזה, במיוחד כאשר יש לך RAID0. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...