אז מה חוזרים לגבולות 67'? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה חוזרים לגבולות 67'?

Shadowman

Recommended Posts

יפה שאתה טורח לרכז את כל התגובות שלי, להוציא אותן מהקשרן, ולא להתייחס לציניות שבחלק מהדברים, ולכך שהדברים נאמרו בהתייחס לטרור ורצון של האוייב להשמיד אותנו.

במקום להתעסק במשך 40 דקות בסילוף ציטוטים, היית יכול להתנצל. אבל, אתה לא יכול להודות בטעות (במידה וזו אכן היתה טעות ולא השמצה מכוונת), אלא רק לעסוק בדמגוגיה.

אני לא רואה ציטוט שאומר כי אני הצעתי כביכול להכניס את כל הערבים לתאי גזים.

יש הבדל מאוד גדול בין תגובות ציניות ותגובות לפעולות טרור ומלחמת טרור לבין חיסול שיטתי של כל הערבים בתאי גזים (כמו הנאצים) רק בשל היותם ערבים, שזה גזענות.

אתה בעצם לוקח חלקי תגובות בלי שום הקשר במטרה להציג אותי כגזען. כשאתה (או מישהו אחר) קרא לי גזען בהתייחס לציטוטים שהבאת, הבהרתי את כוונתי הלא גזענית בבירור ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. אבל, משום מה העדפת להתעלם מכך, ולהישאר בשלך.

בהודעה הראשונה שלך, יכולת להגיד שדיברת בציניות. אבל, בתגובה השניה ייחסת את הדברים האלה אלי ללא סימוכין, כאשר ידוע לך כי מדובר בדבר שלא היה ולא נברא. אמנם, אמרתי שיש להילחם בערבים שכופים עלינו מלחמת טרור, ואף להשמיד אותם אם הברירה היא להיות או לחדול. אבל, אתה לא התייחסת להקשר בו הדברים נאמרו.

אמרתי גם שאני לא רואה בערבים בני אדם, אך בניגוד למה שאפשר לחשוב בקריאת הציטוט הזה לבדו, בקריאת ההקשר בו הדברים נאמרו אפשר לראות כי הדבר לא נאמר מתוך גזענות, אלא בצורה צינית בתגובה לדמגוגיה מתרפסת האומרת כי הערבים הם בני אדם כמונו, ולכן אסור להילחם בהם או לגרש אותם, למרות שבאותה נשימה נאמר כי יהודים מותר לגרש. ציניות לא מייצגת דיעה רשמית.

אין לך זכות ליחס לאנשים ציטוטים גזעניים באופן שקרי ומסולף, גם אם מדובר באינטרנט!

אני לא רואה ציטוט או התנצלות.

אני לא רואה איפה אמרתי דבר כזה.

אתה ממשיך להשמיץ, כאילו שהוכחת את השקר שלך.

אז לא הבנתי, אתה חושב שהפלסטינאים הם בני-אדם (כי אמרת שלא)?

אתה רוצה למחוק ערים שלמות של הפלסטינאים, בתגובה לפיגוע?

אתה רוצה להפציץ בגרעין פלסטינאים?

אתה רוצה שמשהו רע יקרה לאולמרט?

אמרת כמה פעמים שאתה מעוניין בהרג פלסטינאים חפים מפשע (כתוגבה לפיגוע טרור) - מבחנתי זה רצח עם.

אמרת כהנא צדק- כהנא טרוריסט, כשאתה אומר את זה, מבחנתי אתה לא יותר טוב מפלסטינאים שקוראים לשהידים.

ואתה מוכן כבר להבהיר מה עמדותיך הרשמיות בקשר להריגת פלסטינאים חפים מפשע?

אם אתה תגיד שאתה לא מוכן בשום צורה ואופן שפלסטינאי חף מפשע ייהרג בצורה שרירותית,

אם תגיד שפלסטינאים הם בני אדם ולכן מגיעות להם כל הזכויות הבסיסיות של בני אדם,

אם תגיד שאתה מגנה כל אדם שרוצה לפגוע בראש ממשלה ישראלי,

אם אתה תגיד שאתה נגד עינוים חסרי טעם(שלא למטרת חקירה) בבני אדם,

אז אני אתנצל.

אבל אז אתה יוצא שקרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז לא הבנתי, אתה חושב שהפלסטינאים הם בני-אדם (כי אמרת שלא)?

אתה רוצה למחוק ערים שלמות של הפלסטינאים, בתגובה לפיגוע?

אתה רוצה להפציץ בגרעין פלסטינאים?

אני סבור שמחבלים מתאבדים הם לא בני-אדם, אלא תת-אדם, וכך גם מי שתומך בפיגועי התאבדות.

אני בעד הפצצת ערים פלסטיניות בתגובה להפצצה של ערים ישראליות, ואף למחוק ערים שלמות במידה ויש בכך צורך לביטחונה של מדינת והגנת ריבונותה.

לא אמרתי בשום מקום שאני רוצה להפציץ בגרעין את הפלסטינים. מה שכן, אמרתי שיש לתקוף את איראן (אפילו בנשק גרעיני), בשל תוכנית הגרעין האיראנית וכוונתה המוצהרת של איראן למחוק את מהמפה.

אתה עדיין מחפש את הציטוט שלא היה ולא נברא, או שפשוט זה לא מכבודך להתנצל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק עיר שלמה - תאי גזים מבחינתי אותו דבר.

להרוג פלסטינאים באופן שרירותי - ורצח עם זה אותו דבר.

שוב פעם אתה מסלף דברים, ומוציא אותם מהקשרם.

תאי גזים זה קונוטציה ברורה לנאציזם, עם דגש על הוצאה המונית להורג של חפים מפשע רק בשל דתם.

הפצצה של ערים פלסטיניות (אפילו עד מחיקתן) בתגובה להפצצה של ערים ישראליות ע"י הפלסטינים זה דבר שונה לחלוטין, למרות שהמוח המעוות שלך לא תופס את זה, ובוחר להתעלם מההקשר של המשפט.

בשום מקום לא נאמר כי יש להרוג פלסטינים באופן שרירותי. למי שקורא את המשפט שלך לבדו, נדמה כי אמרו שיש לתפוס פלסטינים ברחוב ולהוציא אותם להורג באופן שרירותי, למרות שלא כך הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיר לפחות 20,000 אלף איש.

עיר גם יכולה להיות עזה שיש בה מיליון איש.

למחוק בין 20,000-1,000,000 בני אדם גם בתגובה לפיגוע, זה לא רצח עם?

ואם הפלסטינאי לא היה קשור לפיגוע זה שרירותי, כי למה אתה הורג אותו ולא אחד אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב - שמאל קיצוני/ימין קיצוני - :screwy:

IG, אני מבין את התיסכול, הכעס ואפילו את הרצון לנקמה. המצב שאנחנו נמצאים בו לא שפוי.

אבל אני לא חושב שהפיתרון הוא ריאלי, מכיון שישראל היא לא מדינה עצמאית(וגם זה מעציב, אבל זה נכון) ואם ארה"ב תנתק אותנו במקרה הטוב נשרוד 10 שנים.

אז לדעתי, במקום להשלות את עצמנו בפתרונות קסם כמו טרנספר או משהו כזה, צריך לקבוע עכשיו את הגבולות בצורה שהכי נוחה לישראל. כלומר להכליל את כל ההתנחלויות הגדולות, לקחת את כל מרווחי הביטחון שאפשר, ולהשאיר בישראל כמה שפחות פלסטינאים, גם ירושלים תהיה שלנו.

לבנות גדר גבוהה מאד.

לפנות את המתנחלים - שאנחנו לא יכולים להגן עליהם, בתור סטודנט בבר אילן יש לי הרבה חברים מתנחלים(כולל אחד שגר בקדומים שהיה פיגוע שם אתמול), ואני רואה כמה אנחנו לא יכולים להגן עליהם, וכמה אנחנו מסכנים עוד חיי אדם רק בשביל לנסות.

ולתת לסיר הלחץ של הפלסטינאים להתבשל.

הייתי גם אומר סגר, אבל זה ייפגע יותר בנו מאשר הם (בנייה וכל זה).

להמשיך עם החיסולים הממוקדים, עם המעצרים ושיתוק של תשיות הטרור (אנחנו די טובים בזה כבר עכשיו).

ועוד משהו - יש לנו את היכולות ליצור שישמיד קטיושות וקאסמים. צריך להפוך את זה לעדיפות מספר 1 לפתח אותו. יש כבר "בתא" של הנאטוליוס וצריך להפוך את הנשק הזה למבצעי כמה שיותר מהר.

בהנחה שיהיה לנו מערכת כזאת, ושיהיה גדר וסגר, ולא יהיו התנחלויות יותר, אני לא רואה איך הפלסטינאים יפגעו בנו.

ונגיד שאין לנו את המערכת הזאת - למיטב ידעתי כל הקאסמים/מרגמות ביחד (היו משהו כמו 5000 לא?)הרגו משהו כמו מספר האנשים שמתו אתמול בקדומים, ואולי בתור תושב המרכז אין לי זכות לומר את זה, וזה לא , אבל זה עובדה.

יופי.. לקבוע גבולות שנוחים לנו.. לא 67'!

ולפי איך שפינוי עמונה התנהל, משום מה אני לא סומך על אולמרט שישמור על הביטחון של המדינה...

וזה לא אתה אמרת שאנחנו צריכים לעזור לפלסטינאים להתפתח כדי שלא יהיו עניים וממורמרים? ועכשו אתה אומר לסגור אותם בשטח שלהם עם גדר גבוהה?

לגבי הקאסמים ש"לא הורגים": גם אם בנאדם אחד נפצע מהם, זה סיבה מספיק טובה כדי למחוק חצי עזה כתגובה! איזה זכות יש להם בכלל להפגיז אותנו? זה יותר עניין של פגיעה בריבונות ולא פגיעה בנפש\ רכוש.

אני רוצה שיהייה פה מה שקורה בצ'צ'נייה: המוסלמים עושים פיגועים ונאבקים בשילטון הרוסי- רוסייה פשוט מחקה אותם בתגובה. צ'צנים קיימים עדיין כי רובם אומנו ע"י הצבא האדום, ויש להם הרבה יותר נשק, הוא הרבה יותר מתקדם והם לא ערבים (יש להם שכל יחסית לנבלות...). ובנוסף השטח שם הוא פי כמה וכמה משטח כל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי עזה - 900,000 אלף איש? אני באמת צריך להסביר שזה לא הולך לקרות.

בקשר לגבולות 67, קראת את המצע של קדימה? מישהו אמר גבולות 67? אמרו גבולות שישמרו על גושי ההתיישבות, יבטיחו את ביטחונה של וישמרו את ירושלים. מי שאמר גבולות 67 זה הפירסומאים של הליכוד.

בקשר לפלסטינאי ממורמר=מחבל וההתנגשות עם גדר. ברגע שתהיה גדר שמיצדה האחד כל (או רוב)הפלסטינאים ומצדה השני ישראלים - לא יהיו פיגועי התאבדות.

ובקשר לרוסיה, שוב מדינת לא עצמאית. רוסיה גם יכולה למכור כור אטום לאיראן ואף אחד לא יעשה לה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חצי עזה - 900,000 אלף איש? אני באמת צריך להסביר שזה לא הולך לקרות."

לא, אבל זה מה שצריך להיות במדינה נורמאלית. תנסה לירות מרגמה על ישוב של מדינה כלשהי ותראה מה תהייה התגובה... אפילו שוויץ תפגיז את האימ- אימא של מי שיפגיז אותה בכוונה תחילה. מצריים אשכרה מוחקת את הבדואים בסיני שחשודים בסייוע למבצעי הפיגועים אצלם...

"בקשר לגבולות 67, קראת את המצע של קדימה? מישהו אמר גבולות 67? אמרו גבולות שישמרו על גושי ההתיישבות, יבטיחו את ביטחונה של וישמרו את ירושלים. מי שאמר גבולות 67 זה הפירסומאים של הליכוד."

תעשה לי טובה... אפילו אולמרט לא יודע מה זה אומר...

"בקשר לפלסטינאי ממורמר=מחבל וההתנגשות עם גדר. ברגע שתהיה גדר שמיצדה האחד כל (או רוב)הפלסטינאים ומצדה השני ישראלים - לא יהיו פיגועי התאבדות."

:lol: כן... בטח... ומה גורם לך לחשוב ככה?

באמנת החמס כתוב בברור: השמדה של ... מהים עד הירדן... ירושלים...

"ובקשר לרוסיה, שוב מדינת לא עצמאית. רוסיה גם יכולה למכור כור אטום לאיראן ואף אחד לא יעשה לה כלום."

עצמאית וחצי. אין שום מדינה שכנה שיכולה לאיים על ישראל. ולמצריים ולירדן כבר נמאס מהפלסטינאים. אני באמת לא חושב שיהייה להם איכפת אם ישראל תתחיל להפציץ אותם... למובארק כבר נשבר מהפרת ההסכמים ומשחקי האגו של האירגונים הפלסטינאיים.. הוא עוד יעזור לנו לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנדב לעזור:

הדרך היחידה להילחם בטרור היא באמצעות טרור. :cool2:

כפי שנאמר ב"שם קוד: דג חרב": הם יפוצצו לנו כנסייה - אנחנו נפוצץ להם 10 מסגדים, הם יפוצצו לנו מטוס - אנחנו נפוצץ להם שדה תעופה, הם יפוצצו מחבלים מתאבדים בערים שלנו - אנחנו נשמיד להם עיר שלמה בפיצוץ גרעיני. אנחנו צריכים להפוך את הטרור לכ"כ איום עבור הטרוריסטים שהם לא יעזו להשתמש בו יותר.

חיים של פלשתינים לא שווים שום דבר, לא רק בעיניי אלא גם בעיניי עצמם. אחרת, למה הם מפוצצים את עצמם?

כשאתה אומר שאתה מתנגד לסכן חיי אדם סתם, אתה מתכוון לישראלים או לפלסטינים (אני לא רואה בפלסטינים בני אדם)?

אני לא הורג חפים מפשע, מכיוון שפלסטינים הנותנים לטרוריסטים מחסה בתוך הכפר שלהם הם לא חפים מפשע.

מדינת היא מדינה ריבונית, והיא זכאית להוציא להורג טרוריסטים.

במידה ובתגובה להוצאה להורג של טרוריסטים, ארגוני טרור פלסטינים יחטפו אזרחים או חיילים ישראלים ויוציאו אותם להורג, אז אני אמחק להם עיר שלמה בתגובה. יותר לא יהיו חטיפות!

יש עוד הרבה, אבל אני לא חושב שצריך להוכיח את הדברים למישהו חוץ מאשר לבורג עצמו שנוהג כמו בת היענה בחתימה שלו - טומן ראשו באדמה כאשר מעמתים אותו עם דבריו הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אומר שהשמאל חי באשליות...

מה בדיוק ספרד עשתה אחרי הפיגועים ברכבת? בחרה תמועמד שיצא מעיראק, אז אל תחשוב שהאירופאים ישמידו עם.

ואם אתה חושב שעדיין יהיו פיגועים אני שואל אותך איך? יהיה גדר וסגר.

כמה מחבלים חצו את הגדר מעזה? (ו1 וגם אותו תפסו 5 מטר ממנה), הגדר שבונים ביהודה ושומרון יותר טובה, כמה יעברו אותה?

מדינת עצמאית? I WISH

אתה באמת חושב שאנחנו נתקיים ללא נפט? ללא חלפים למטוסים ולטנקים? אל תשכח שיש לנו מענק שמן של כמה מילארדי דולרים כל שנה מUNCLE SAM.

ושוב בקשר לגבולות, אתה לא מסכים איתי שעדיף שאנחנו נשרטט אותם מאשר האמריקאים או האירופאים?

ותודה NEMESIS, כמו שאמרתי להתווכח עם בורג זה חסר טעם :s07: (ולדעתי זאת הסיבה שהאייקון הזה נמצא במערכת הפורומים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספרד זה לא דוגמא... עם מפגר שפשוט מתעלם להטרוריסטים שיש לו (המחתרת הבאסקית...), בין השאר בגלל שהמחתרת טורחת להודיע לשילטון כמה זמן לפני כל פיגוע... אז הלך להם בניין... לא נורא. פה מתים אנשים, ועם הטרור שיש לנו ב30 השנים האחרונות, כבר הייתי מצפה שילמדו לטפל בו ולא יתעלמו מהמציאות כמו ספרד... באנגלייה ירו באדם שנחשד כמחבל, ועצרו חצי מהמוסלמים במדינה לחקירה אחרי הפיגועים שהיו שם.

וזה לא שהעולם יטיל עלינו סגר. פשוט לא נקבל את המענק. מקסימום. חלפים יש לנו מספיק, ונפט ישיך לזרום. חוץ מזה, בבית הלבן יושב נשיא רפובליקאני. אני בטוח שיהייה מעוד פשוט לשכנע אותו שעם כפפות של משי הטרור ינצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק בין 20,000-1,000,000 בני אדם גם בתגובה לפיגוע, זה לא רצח עם?

אתה מודע לכך שהמנהיגים הערבים עצמם מטפלים בבעיות בדיוק כך. ואתה יודע מה עוד? זה עבד. אף אחד לא מציע להוריד עיר סתם ככה. דרך הפעולה הנכונה תהיה למשל: נורה קאסם משכונה מסויימת בעזה - משטחים את השכונה עד שלא ישאר שום דבר ממנה. אתה לא מבין שהערבים צוחקים ומנצלים את הנסיונות שלנו להיות "הומניים"? הרי זו שטות שהעולם המערבי המציא, המנטליות המזרח תיכונית היא שונה לגמרי והמנעות משימוש בכוח נתפס כחולשה בעינהם.

לחשוב שאפשר להגיע איתם להסכמה במשא ומתן זה לחיות באשליה. בניגוד למה שאתם חושבים הערבים מעדיפים להשאיר את המצב כפי שהוא היום בגלל שהם יודעים שבטווח הארוך הם ישיגו הרבה יותר מאשר שהם ישיגו במו"מ, והם בניגוד אלינו לעולם לא יוותרו על השאיפות שלהם. לאיסלם יש נסיון עם ממלכות אירופאית באיזור, בשבילם אנחנו עוד ממלכה צלבנית והם כבר ניצחו שתיים כאלו בעבר (אחת בכוח ואחת בזכות סבלנות), עמדת האיסלם לא השתנה מאז לצערנו.

אף אחד לא מציע לרצוח את הפלסטינים, זה באמת לא ריאלי ולא אנושי, אבל כבר יש להם מדינה, ושמה ירדן. שילכו לשם, אנחנו נעזור להם אפילו עם אוטובוסים. אילו רק עשינו טרנספר ב67 לערביי הגדה כמו שעשינו ב49 היו לנו הרבה פחות בעיות בימינו, אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלחם בטרור - אפשר רק להוריד יכולת מבצעית, אבל לא לשתק לגמרי, תמיד יצמחו עוד ועוד אנשים שמוכנים להתפוצץ, שמוכנים ללכת לג'יהד, את הרצון אי אפשר לחסל עם רובים

לחזור ל67' - לא ראלי כיום, וגם לא יקרה, יהיה שינויים בגבול אבל עדיף שאנחנו נקבע אותם לפי הצרכים שלנו ולא לפי הכתבה אמריקאית/אירופית

תגובה לפיגועים - מעגל קסמים, צריך להגיב אבל לא לצפות שזה פתאום ישנה את הגישה שלהם לחיים כי זה לא! תגובה גוררת תגובה וככה לא פותרים את זה

שילכו למדינות אחרות - כמו שתגיד לגרמני שילך עכשיו לגור באוסטריה כי זה הבית שלו ולא גרמניה, יש הבדל בין מצרי לירדני לסוריה וכו' (כמו כן אנחנו לא רוצים שגם ירדן תהפך לשונאת , אנחנו מולה כרגע ביחסים מצויינים (יחסית כמובן) וזה כאשר יש אצלה 1.5 מיליון פלשתנאים, אם הם יגדלו יותר יציבות המשטר שם תזדעזע עוד יותר ותהפך אנטי-ישראל)

תגובה במקומות אחרים לפיגועים - חוץ מצ'צניה בכול העולם פועלים אחרי פיגוע בצורה פחות אלימה מישראל

איך בדיוק נפתרה הבעיה של הIRA (ככה קוראים למחתרת האירית שפעלה מול בריטניה?) בסופו של דבר בדיבורים....

הערבים חיים בעוני בצורה איומה, עקרונית זה לא מפריע לי כול כך (בכוונה של לא מפריע לי יותר מזה שיש עוני במרכז אפריקה וכו') אבל זה כן מפריע לי כשזה נוגע בי, מחנות הפליטים מולידים כול בוקר מחבלים חדשים, (ולא אתה לא יכול חסל את כולם שם! כי זה לא אנושי!!)

צריך לפתור את המצב בצעדים

1) התנתקות

2) התייצבות על הגבול החדש בהגנה שתתקרב כמה שניתן לעצירה שיש רצועת עזה (זה לא יהיה אותה הצלחה כי רצועת עזה היא כמה קמ' ספורים בעוד יהודה ושומרון זה כמה מאות קמ' טובים)

3) (זה הולך להשמע מגעיל אבל מה לעשות זה ככה היה גם עד עכשיו ואין אפשרות אחרת) לקבוע "מחיר" על כול אירוע ולהגיב על כול אירוע בצורה נכונה (ללא כניסה לשטח אלא אם זה צורך ברור והכרחי)

4) לנסות לפתור את המצב שנשאר במו"מ (כנראה שלא יצליח בזמן הקרוב של 5-6 חודשים אחרי המהלך, אבל בסופו של דבר זה יצליח כי זו הדרך היחידה לסיים את זה)

היום הראשון אחרי המהלך יהיה בדיוק כמו היום לפניו, וכך גם חודש וחודשיים אחריו

אבל אז נתחיל להרגיש את התפנית

לאנשים שם כבר לא יהיה אש בלב לחסל אותנו, יש להם בעיות אחרות יותר חשובות (עבודה, חינוך, תשתיות) ואז יתחיל הגלגל להסתובב

כמו שקרה בלבנון וכמו שיקרה (בסופו של דבר) בשטחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו עוד התלבט לגבי תגובה של ארה"ב לצעדים חד צדדיים של ישראל כלפי הפלסטינאים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3234766,00.html

עם כמה הבהרות, נוכל להפציץ אותם חופשי כתדובה לפיגוע, וכמו שהעולם אכל בשקט את החיסולים והריסת הבתים, הם יקבלו גם מחיקת שכונות של מחבלים, כי מחיקת הבית לא עוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...