אז מה חוזרים לגבולות 67'? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה חוזרים לגבולות 67'?

Shadowman

Recommended Posts

אתה פשוט אדיוט! מילא אם היית אומר שאתה מאמין באפשרות של שלום עם הפלסטינים, אבל במקום להילחם בפלסטינים עכשיו בתנאים שנוחים לנו, אתה מעדיף לסגת לגבולות בלתי ניתנים להגנה, להסתכן במלחמת אזרחים, וכל זאת בידיעה שאחרי הנסיגה תפרוץ מלחמה, בתנאים גרועים בהרבה מבחינתנו, שתחייב אותנו להשתלט על אותם שטחים שהרגע נסוגנו מהם ובמחיר מאוד גבוה. אני ממש לא מבין איפה ההגיון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין שיהיה שלום ב50-100 השנים הקרובות.

אני לא חושב שאפשר לשתק את הטרור יותר משאנחנו עכשיו.

להרוג 4 מיליון איש גם לא אופציה מבחנתי. טרנספר לא ריאלי אם כן הייתי רוצה פירוט לוגסטי, ואיך נתמודד עם העולם.

אני מאמין שבמילא ניסוג לגבולות של 67 MORE OR LESS, אני מעדיף שאנחנו נקבע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כאן, אני מסיים את ויכוחי הפוליטים בפורום IM OUTIE.

בסדר נו 1,400,000 איש, רק 700,000 אלף איש שIG הציע להרוג. עכשיו אני חושב שהוא בן אדם הרבה יותר טוב.

פעם אחרונה שבדקתי גדודי חללי אל-אקצא לא היו מוכנים לשבת למו"מ.

אני לא עושה משהו מבלי שיביא לי או לסביבתי תועלת, הוויכוחים האלה לא מביאים תועלת לאף אחד ולכן אני פורש, תקראו לי איך שאתם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מציבים בפני את הבחירה בין הרג של 5.5 מליון ישראלים ל700000 פלסטינאים, HELL אני מוכן להתנדב לירות בפלסטינאים בעצמי! (מה יש לך מביטויים באנגלית?). גם אם זה ישראלי אחד מול מליון פלסטינאים, אני, כישראלי, מעדיף שהמליון פלסטינאים ישרפו. אתה יודע מה, לא להרוג את הישראלי, רק לאיים עליו. אני לא מוכן מישהו יגרום לאזרח מהמדינה שלי לפחד על החיים שלו במשך 30 שנה רק כי בא לו. זה פשוט ביריונות. הערבים הפכו את הטרור למשחק. "מוחמוד, מה עושים היום?", "לא יודע... ראיתי איזה ניידת של מג"ב עוברת פה, בא נזרוק עליה אבנים"... מישהו הביא פה לפני כמה זמן סירטונים על איך הפלסטינאים מביימים הרוגים\ פצועים והסתערויות הרואיות על מבנים נטושים... כמובן שהם עושים את זה רק כשיש מצלמות, ואז מציגים את התמונות האלה כאוטנטיות ומשגרים קאסמים, מרחוק, על כתגובה. עם אנשים כאלה פשוט אי אפשר להגיע לשלום! אם אם היו מעוניינים בשקט הם לא היו יוצרים פרובוקציות כאלה.

אני מבין שאתה בעד מלחמה (כולל חיסולים וכו) בטרור, אבל אתה נגד טרנספר של כל הפלסטינאים שבתחום הקו הירוק אל הרשות. גם אני נגד זה. לא חייבים להעביר את כולם למקום אחר, התוכנית שאני תומך בה כוללת חילופי שטחים, ככה שגושי התנחלויות יהודיות גדולים יעברו לשליטה ישראלית, וגושי התנחלויות ערביות גדולות (כי בוא נודה בזה, כל הכפרים שלהם זה התנחלויות בלב במדינה. רובם עד היום רוצים להיות תחת שילטון ערבי- פלסטינאי...) להעביר לרשות. את השאר לטרנספר.

זה תוכנית סבירה מבחינתי.

לפי התוכנית שאולמרט חושב עליה, אנחנו אמורים "לכנס" את כל ההתיישבויות היהודיות, ולשמור לעצמנו את הערבים, ככה גם השטח יקטן, נייצור לעצמנו עוד כמה עשרות אלפי פליטים- אזרחים וניתן ח"ח נוסף לאירגוני הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

מסכים לחלוטין

אני גם מוכן לעזור לך לירות בפלסטינאים

לא שאני חושב שאני יותר טוב מהם או שהחיים שלי שווים יותר.

אני פשוט אוהב את עצמי(ואת העם שלי) יותר מאשר אותם. זה לא כל כך קשה להבנה.

לגבי הריאליות של זה - אז וואלה זה לא הכי מעשי בעולם(בלשון המעטה) אבל אנחנו באים להעביר פה מסר כלשהו שאומר שאנחנו צריכים לדאוג אך ורק לאינטרס שלנו ולא לחשוב כל הזמן על הפלסטינים המסכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי על מספר הפלשתינאים בעשה (אבל טוב שכבר "איבדת" 400,000. תאבד עוד 400,000 ותקבל את המספר הנכון), שאלתי על הפגיעה במעמד הבינוני.

אבל אם אתה רוצה להשתפן, מקובל עלי. רק תזכור - אתה אמרת שלא תיכנס שוב לויכוחים האלו. אני מצפה לראות אותך עומד בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, עוד דוגמא לאופי הערבי. אפילו אחרי שהם זכו בבחירות, הם לא מוכנים מהקשיב למנהיגים שלהם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3234891,00.html

בהתחלה רשמתי בהמות. אבל זה פשוט לא פייר כלפי הבהמות. בהמה הולכת אחרי המוביל, ולא עושה לו דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיהיה שלום ב50-100 השנים הקרובות.

אני לא חושב שאפשר לשתק את הטרור יותר משאנחנו עכשיו.

להרוג 4 מיליון איש גם לא אופציה מבחנתי. טרנספר לא ריאלי אם כן הייתי רוצה פירוט לוגסטי, ואיך נתמודד עם העולם.

אני מאמין שבמילא ניסוג לגבולות של 67 MORE OR LESS, אני מעדיף שאנחנו נקבע אותם.

אתה לא חושב שאפשר לשתק את הטרור, מכיוון שאתה לא מוכן לנקוט באמצעים הדרושים לכך.

אתה רוצה פירוט לוגיסטי? יש לך הרבה דרישות. אני יכול רק להגיד לך שיש תוכניות מגירה מוכנות ומפורטות ביותר שכוללות גם לוחות זמנים.

איך נתמודד עם העולם? עם מערך הסברה יעיל שלא יכלול אותך.

במילא ניסוג לגבולות 67'? מי החדיר לך לראש את השטות האווילית הזאת?

בכל אופן, אתה יודע שאחרי שתיסוג לגבולות 67', תצטרך לכבוש את השטחים בחזרה, אז מה עשית בעצם?

oba3k, שאלת שאלה ועניתי עליה. גם אני שאלתי שאלה, למה אתה לא עונה? תן לי לנחש, משעמם לך שוב, שאתה מוכן להתדיין רק עם בורג?

איסתרא, אתה מתיש אותו!

הפלסטינים המסכנים.

פלסטינים מסכנים! :'(

לא שאלתי על מספר הפלשתינאים בעזה (אבל טוב שכבר "איבדת" 400,000. תאבד עוד 400,000 ותקבל את המספר הנכון), שאלתי על הפגיעה במעמד הבינוני.

זה שייך לת'רד אחר. אל תבלבל אותו, גם ככה הוא לא ממש מאופס על עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, בזמן שפתרתי תרגיל בהתקני מל"מ וקיבלתי תוצאה ב58 (:crazy:) סידרי גודל יותר גדולה ממה שהייתי אמור לקבל עלה לי רעיון:

אולי התוכנית של השמאלנים היא יותר גאונית ממה שאנחנו חושבים? אולי הם רוצים להחזיר להם את השטחים, ואחרי שכל השטחים יהיו שלהם והם ירגישו בטוחים, לפוצץ אותם לעזאזל ולהחזיר לנו את כל הארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נחשב לתוכנית שמתכננים, זה כמו התוכנית של איזה מאמן כדורגל , שהוביל את הקבוצה שלו להמון ניצחונות או משהו כזה,

רק על ידי הסתמכות של תיקו או הפבד מצד הקבוצה השניה, תוכנית - לא הייתה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, בזמן שפתרתי תרגיל בהתקני מל"מ וקיבלתי תוצאה ב58 (:crazy:) סידרי גודל יותר גדולה ממה שהייתי אמור לקבל עלה לי רעיון:

אולי התוכנית של השמאלנים היא יותר גאונית ממה שאנחנו חושבים? אולי הם רוצים להחזיר להם את השטחים, ואחרי שכל השטחים יהיו שלהם והם ירגישו בטוחים, לפוצץ אותם לעזאזל ולהחזיר לנו את כל הארץ?

כשמר תולעת בשלטון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בטח! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...