צריך המלצות לזכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לזכרון

Zeev86

Recommended Posts

היי יש לי 2 סטיקים של DDR SDRAM PC3200 200 MHz 64 bit. אני רוצה להוסיף עוד 512 מגה. איזה אתם ממליצים לי לקנות?

המליצו לי בפורום אחר על זיכרון זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_1351_2034&products_id=9959

האם הדבר הזה טוב, ויעבוד בסדר עם מה שיש לי עכשיו?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד מאוד, אני מתאר לעצמי שאתה מתכנן OC. אם לא אז קח פשוט יותר- משהו כמו 3200 ותחסוך כסף

בכל מקרה הזכרון הזה מגיע לתוצאות טובות במתחים גבוהים, השאלה אם הלוח שלך יכול לספק אותם...

ובעיה נוספת היא הזכרונות הנוכחים שלך שכנראה לא מתאימים ל OC (לא רשמת חברה אפילו), כל הזכרונות צריכים לעבוד באותו תדר, מתח ותזמונים. כך שהשילוב בטח לא יתאים לך....

נ.ב- בלוג'יק הזיכרון הזה עולה 120 ש"ח פחות לסטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח יש לך שאתה רוצה BH5?

אתה יודע שאתה חייב להם מתחים גבוההים שכמעט אף לוח לא מספק ואתה חייב איוורור אקטיבי אם אתה רוצה ביצועים בOC.

אחרת הם כמו כל רגיל בסטוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח האם שלי די ישן - Gigabyte GA-7N400 Pro2 v2.0 (5 PCI, 1 AGP, 4 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394).

אני לא מתכנן OC, אז אני מוותר על הרעיון לקנות את מה שנתתי אליו קישור. אני סך הכל צריך עוד 512 שיתאים למה שיש לי ושיעבוד בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל הבעיה שאני לא יודע איזו חברה נורמאלית ואיזה כרטיס נחשב לנורמאלי. מישהו יכול לכוון אותי למשהו טוב ושיתאים לכרטיסים שכבר יש לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל הבעיה שאני לא יודע איזו חברה נורמאלית ואיזה כרטיס נחשב לנורמאלי. מישהו יכול לכוון אותי למשהו טוב ושיתאים לכרטיסים שכבר יש לי?

כל חברה מוכרת- הכוונה למשל ל samsung, , twinmos, , geil ויש עוד הרבה.

בדר"כ samsung/twinmos זולים. אפשר למצוא בערך ב 270-300 ש"ח סטיק של 512MB

לגבי ההתאמה, אתה צריך עם אותם תזמונים כמו הזכרונות הנוכחיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב אותם תזמונים

קודם כל חשוב זה המחיר

אחרי זה אחריות

ורק אם יש לך באותו מחיר עם אותה אחריות לך לפי התזמונים

חברות טובות:

A-Data, TwinMOS, Samsung, PQI, Infeneon, GeiL, OCZ, , PDP Systems

אולי שכחתי כמה בדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...