איך להוסיף פונטים של MS ללינוקס... - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להוסיף פונטים של MS ללינוקס...

Recommended Posts

איך אני יכול להוסיף את הפונטים, אריאל, Tahoma ללינוקס?? יש איזה הסבר ממש טוב ? :) תודה.

BTW הגירסאה שיש לי הא 5.10, תודה מראש.

ועוד שאלה, אני מנסה בנתיים את הלינוקס על VM (ווירטואל משין) בגלל שאני רוצה להתקין אחד כזה על הנייד שלי, הבנתי שיש הפצות מיוחדות לניידים או משהו כזה, אז על איזה הפצה אתם ממליצים להתקנה על נייד??

אהה ודבר אחרון שהתגלה לי עכשיו =\, במירק שאני כותב משהו זה מציג לצד השני בג'בריש והוא כותב משהו בעברית זה מציג חי בג'בריש למה זה ? ואיך אפשר לסדר כי התקנתי עברית כ-שפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פונטים

sudo apt-get install msttcorefonts

הפצה לניידים - זה לא משנה, אתה גם ככה מתקין דרך VM אז או שחצי מהדברים לא יעבדו או שאני לא יודע

עברית, תעשה

/CHARSET ISO-8859-8

וכדי שזה יהיה לתמיד, תוסיף את הסרבר שאתה מתחבר אליו לסרבר ליסט ואז יהיה לך משהו כזה (בתמונה)

<------------ חמודהההה :P

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פונטים

sudo apt-get install msttcorefonts

הפצה לניידים - זה לא משנה, אתה גם ככה מתקין דרך VM אז או שחצי מהדברים לא יעבדו או שאני לא יודע

עברית, תעשה

/CHARSET ISO-8859-8

וכדי שזה יהיה לתמיד, תוסיף את הסרבר שאתה מתחבר אליו לסרבר ליסט ואז יהיה לך משהו כזה (בתמונה)

<------------ חמודהההה :P

לא הבנת אותי נכון, עכשיו אני התקנתי את זה על VM בשביל ללמוד על המערכת וכל זה ואז אני אתקין את זה כבר על הנייד שלי אחרי שאני מבין בא (זה נשמע מאוד LAME....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...